Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Wada konkursu Produkt czasowo niedostępny … nosz kurczak pieczony.

1 polubienie

Czy ktoś już poruszał ten problem?

1 polubienie

Nie dało się w dziale bezpieczeństwo dopuścić 3 linków to i dla konkursu nie zwiększy się limit na 8-10, bo ktoś nie może zapisać koszyka i zrzut ekranu musi wrzucić na jakiś hosting zdjęć.

Moim zdaniem powinno się znaleźć wyjaśnienie w regulaminie, że użytkownicy bez statusu gwiazdy na forum mogą wziąć udział w konkursie jedynie posiadając konto w sklepie x-kom.

I kolejny raz przy tej okazji powtórzę jakie to ograniczenie dla nowych użytkowników jest bezsensowne i jedynie zniechęca pewną ich część. Nowy użytkownik może zadać pytanie sensownie udokumentowane linkami, czy zdjęciami jedynie w sytuacji kiedy odpowie na ileś postów wcześniej, albo przeczyta ileś godzin tematów. To nie jest walka ze spamem, tylko fanaberia miłościwie nam panującego :stuck_out_tongue_winking_eye:

6 polubień

To pewnie wszystko zaplanowane.

Więcej postów na forum, 99% pewności, że gdy ktoś będzie szukał kompa z tym procesorem lub kompa do 6000zł trafi tutaj, więcej zarejestrowanych userów na DP , więcej zarejestrowanych userów na X-kom, zwiększona sprzedaż produktów na X-kom… i tak dalej, i tak dalej.

1 polubienie

Zwiększyliśmy (globalnie) limit linków dla nowego uzytkownika z 2 do 6.

4 polubienia

Czy spełniam założenia konkursowe?

  • Obowiązkowe elementy - są :slight_smile:
  • Możliwość uruchomienia gier - jest :slight_smile:
  • Górna granica ceny - zachowana :slight_smile:
  • Wszystkie produkty z oferty x-kom - tak :slight_smile:
  • Link do koszyka - jest :slight_smile:
4 polubienia

http://storage.dobreprogramy.pl/dokumenty/Regulamin_ZlozPCIntel2018.pdf

§2 pkt. 6

Także sorry Winnetou.

2 polubienia

“Jednostka centralna” to Central Processing Unit czyli CPU :wink:

Niestety jakbyś tej “jednostki centralnej” nie podciągał pod CPU to w mowie polskiej oznacza to całą budę z zawartością, no i kontekst zdania nie pozwala myśleć o samym procesorze - poza tym podpunkt sugeruje, idąc Twoim “obejściem zasad” , że musiałbyś mieć dwa procesory czyli i7 8700K i coś jeszcze.

Zresztą na choinkę Ci komputer? Masz drona! To jak wygrać złote gacie!

“buda z zawartością” to mięsny jeż :stuck_out_tongue_winking_eye:

My tu gadu gadu, a ja chciałbym wygrać bo żona ciągle pyta kiedy wynik konkursu… tak jak pisałem w temacie, obiecałem kupno nowego smartfona jak wygram :open_mouth:

A mogłem powiedzieć jej, że @januszek ją przeleci jak wygram. Tzn. przeleci tym dronem ze swojego zestawu :wink:

1 polubienie

To dlatego domagałeś się zapasowych akumulatorów :stuck_out_tongue_winking_eye:

To dosyć odważne stwierdzenie, że intelowskie CPU są super.

Tia. Corsairy są ciche i grafika cicha a nawet cooler procka???
Na traktorze gry się orze :wink:

Poprawiłem i teraz zestaw spełnia 100% wymogów regulaminowych + dron :wink:

Coś za coś, ale bez przesady. Nie ma tragedii, a druga sprawa przemyślany dosyć zestaw i odpowiednie RAMy, nie te przepłacone co niektórzy proponują.

Zresztą, niech wygrają Ci którym się należy :wink:

Teraz nikt Ci nie powie, że się nie starałeś. Ponoć da się na integrze Intela CS: GO odpalić i grać, także zestaw dla gracza.

Na głupim i7-6700 dało się na maksymalnych obrotach to na tym pójdzie jeszcze lepiej :wink:

I stało się, szanse nie są wyrównane !

Brak dostępności sprzętu uniemożliwia dodanie go do koszyka… Nikt o tym nie pomyślał organizując taki konkurs ?
To nie hejt, ale serio szanse z dnia na dzień są niższe gdyż sklep zaczyna świecić pustkami.