Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Aha już rozumiem

@januszek
Bomba!
Ale czemu tylko po 4GB na jednostkę ? ;(
CS:GO będzie pyskować na wyższym klatkarzu.
Ale i tak twierdze że bomba, bo mamy tu dwie propozycje ze stajni zarówno Intela jak i AMD i każda w okolicy 3000zł.

Kasa :wink: i tak przekroczyłem limit o 20 zł :wink:

@januszek
a no faktycznie, sorki, nie zauważyłem :frowning:

Niektóre zestawy najwidoczniej są tak odjazdowe, że nie zostaje nic innego niż:

( ͡° ͜ʖ ͡°)

A co myślałeś, że głosowanie będzie uczciwe, tutaj liczy się coś w stylu " ej weź wejdź na dobreprogramy.pl, i zagłosuj na mój zestaw", zakładanie kont przed 8, to wszystko małymi kroczkami dąży do tego, że ten konkurs, może i nagrodowo jest atrakcyjny, to za grosz w nim uczciwości, cóż trzeba tylko patrzeć i uśmiechać się co się dzieje z głosowaniem :smiley:

Takich delikwentów odrzucało się już w ostatnim konkursie. Mnie chodziło raczej o drugą pozycję na screenie i ciekawe ułożenie liter osób odpowiadających w temacie.

ok wchodzę w to. amd to budżetowe rozwiązanie .

Budżet będzie partnerem i sponsorem konkursu? :wink:

Kilka kont na jednym IP - dyskwalifikacja powinna być.

1 polubienie

Macie jakąś ciekawą propozycję do obejrzenia/głosowania? Głównie wszędzie jedno i to samo…
Może być w wiadomości priv, żeby nie robić reklamy :grinning:

Tutaj masz fajny zestaw

1 polubienie

Szukaj czegoś nietuzinkowego co nie jest nudną bryłą w dwóch kolorach. JA nie będę podpowiadał, ale kilka zestawów wyróżniających się wyglądem widziałem.

1 polubienie

To od razu zbanować głosowanie z internetu mobilnego po IPv4.

Nie dobry pomysł. Niektórzy są skazani na mobilny internet. Spoko, klony i głosy na zamówienie da się wyłapać.

1 polubienie

Współpracujesz z DP, możesz kreować zainteresowania i trendy. Współpracownicy nie powinni brać udziału w konkursie :innocent:

Zerknąłem właśnie do działów z zestawami i jakoś nie widać żeby ludzie rzucili się do głosowania, ale patrząc na posty przy zestawach z największą ilością głosów, to większość jest z kont założonych w przeciągu ostatniego tygodnia. Mam zmienne IP, założenie konta pocztowego to też nie problem. Chyba założę sobie kilkanaście kont, tak na wypadek przyszłych konkursów.

2 polubienia

W ogóle ten konkurs to jedna wielka pomyłka.
Raz że wielka o nim cisza się zrobiła a dwa - miał on spowodować dodatkowy ruch sieciowy na forum.
Inna sprawa że to nie jest konkurs dla stałych użytkowników portalu a dla każdego nowego narybku który w tym wypadku rzuca się jak mucha na gówno, tak jak wspominałeś @freshmeat tworząc sub-konta (wystarczy sprawdzić ile osób się zarejestrowało w przeciągu 30 czerwca do teraz).

@tomekb mam tylko nadzieję że to nie wpłynie na statystyki DP do pochwalenia się na stronę - “Iluż to unikalnych użytkowników się u nas zarejestrowało w ostatnich miesiącach. Cud!”

4 polubienia

Głosują na zestaw z optane bez optane, a powodzenie opętane, albo ktoś to weryfikuje?

Zagłosowałem i ja.