Konkurs złóż komputer dla gracza 🕹 Głosowanie czas zacząć

Złożyłem zestaw głównie dla samej satysfakcji. Jak mnie odrzucą to płakać jakoś nie będę. Oglądałem inne zestawy i widząc lekką posuchę wrzuciłem coś swojego, odpustowego.

1 polubienie

@LORDEK dajesz się podpuszczać koledze @anon741072, który ma problem z elementarnymi definicjami. Wygląda też na to, że fantazjuje o regułach konkursowych bo regulaminu konkursu jest jednoznaczny, zacytuję fragment:

Uczestnikiem Konkursu organizowanego za pośrednictwem Portalu może być każda osoba
będąca zarejestrowanym użytkownikiem Portalu posiadającym miejsce zamieszkania na
terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, za wyjątkiem: pracowników Organizatora oraz członków
ich organów zarządzających, podmiotów i ich pracowników współpracujących z nimi przy
organizowaniu Konkursu, jak również członków najbliższych rodzin wymienionych osób, to jest
małżonków, krewnych i powinowatych w linii prostej (np. rodzice, dzieci, dziadkowie, wnuki),
ich przysposobionych lub przysposabiających, a także rodzeństwa”.

Ja wiem jaki jest regulamin i zdaję sobie sprawę, że to “heheszki” jednakże problem ze współpracownikami pojawia się zawsze przy konkursach także no. Płakać nie będę.

Nie. Nie pojawia się problem ze współpracownikami tylko pojawiają się fantazje takich osób jak np @anon741072. Po prostu nie dawajmy się wciągać w te urojenia. Nie traktujmy wyobrażeń jako czegoś rzeczywistego. Traktując słowa pocologa poważnie, dajesz mu uzasadnienie dla tych “heheszków”.

Nie traktuję jego słów poważnie, jego komentarz jest jak najbardziej sarkastyczny. Kurde. Jak człowiek od lat nie używa emotikonów to ludzie wszystkie jego słowa biorą za pewniak… Zacznę sobie pisać chyba #trolololo czy inny bajer, bo potem się dzieje w komentarzach.

1 polubienie

Pisz otwartym tekstem, np tak: Kiedy @anon741072 czyta na głos regulamin konkursu to już w trzeciej minucie słychać strzały :stuck_out_tongue_winking_eye:

Można, i tak choć twierdzenie,że konkurs nie jest w jakikolwiek sposób, uczciwy jest jak najbardziej prawdziwe :smiley:

Oczywiście, że można. To spisek wiadomych sił, nie mówiąc już o wybuchach i śladach trotylu :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Wiedziałem, że tak będzie, dlatego nie biorę udziału. Już mam dość gównoburzy :sweat_smile:

2 polubienia

19 lipca przypada pierwsza miesięcznica wpierdzielu od Senegalu. Akurat wtedy ma być ogłoszenie wyników konkursu. Przypadek? Nie sądzę… :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Nie no to już Macierewicz musi wyjaśnić , tam przy głosowaniu słychać strzały :smiley:

1 polubienie

Może nie tyle, że jest nieuczciwy, a raczej ktoś zawalił przy jego organizacji i zapewnieniu dostępu do podzespołów. Ci co złożyli zestawy w pierwszych dniach mieli kluczowe części jak Optane czy CPU taniej niż Ci, którzy składali na ostatni gwizdek - sumaryczna różnica 8700K + optane 32G to jakieś 200 zł.

Reptilianie, którzy ustalaja kursy walutowe… Ci sami, którzy znają liczby w Lotto, jeszcze przed losowaniem :stuck_out_tongue_winking_eye:

głosujemy :+1:

Teraz tak, ale nie tak dawno był konkurs na portalu (nawet nie na forum!), z którego redakcja w regulaminie wykluczyła moderatorów forum. Dlaczego? A “bo tak”, by uciszyć tych, co narzekali, że moderatorzy forum mogą startować w konkursie na portalu…
Taa…

Natomiast w tym konkursie ja nie biorę udziału - uważam, że jest nieuczciwy.

Czy potrafisz taki zarzut rzetelnie uargumentować?

To nie jest zarzut, bo każdy ma prawo zrobić konkurs taki jaki chce, z zasadami takimi jakie mu pasują. A to jest tylko moje zdanie, którego argumentować nie chcę i nie będę.

2 polubienia

Heh to jest po prostu śmieszne, tak sobie wszedłem w te tematy, patrze gdzie znajduje się liczba głosów, oczywiście, że przy kontach założonych mozna powiedzieć na dniach. Nie mówię tutaj o sobie ale, w tych konfiguracjach jest sporo , poprawnych ciekawych złożonych przez doświadczonych użytkowników tego portalu, którzy są tutaj nawet dłużej niż ja, a ich zestawy, mają zero głosów. Nie no panowie to jest naprawdę “zbieg” okoliczności, że najwięcej głosów maja konfiguracje osób, które są tu chwilę :slight_smile:Jestem tutaj naprawdę długo, więc z czystym sumieniem mogę powiedzieć że SPADACIE na dół dzięki WP. Napiszcie książkę jak to jest zniszczyć dobry portal, będzie numerem jeden w kwestii jak coś ■■■■■■■■■ć uczcie się od nas :slight_smile:

Bo po co głosować na zestawy konkursowe naszych towarzyszy które względem tych bez polotu ani krzty zaangażowania są czasami lepsze, skoro cała kwintesencja tego konkursu to ukryty PR ?
Tu mamy tylko 2 opcje = ruch na forum i zainteresowanie sklepem X-kom (partner). Konkurs nie wymaga nawet odrobiny znajomości komponentów tylko wklejaniem na żywca podobnych cenowo komponentów z nadzieją że “mój zestaw zostanie wylosowany przez większość”.

PS: Lajki na facebooku można wykupywać, ciekawe jak jest tutaj ?

Zapomniałeś o promowaniu Optane, który ciekawie wyglądał na papierze, a w praktyce jest taki se. Składający zestawy też nie specjalnie najwyraźniej zrozumieli po co ten Optane jest dołączony i z uporem maniaka pchali go do konfiguracji tylko z dyskiem SSD byleby był.

Co do kupowania głosów to przy poprzednim konkursie było widać te wykupowanie głosujących lub zwoływanie kolegów by się rejestrowali i głosowali - nie wspominając o multikontach. Wystarczy zerknąć na datę rejestracji poszczególnych osób, ich aktywność i mamy obraz tego kto to jest.