Kopie ustawień drukarki - wydruków

Witam. Z racji że zajmuję się grafiką i nie raz mam odpowiednio poustawiane wydruki pod odpowiednie formaty kartek na drukarce (niestety nie profesjonalnej, mowa o Epson EcoTank L3160), nie ma tam pewnych opcji w ustawieniach wydruku jak Import czy Eksport. Męczę się ze znalezieniem folderu który to zapisuje, na wypadek gdybym coś sobie usunął, lub przenosił na inny komputer. Ustawianie takich wydruków jest nieraz żmudne, więc zależało by mi na takiej wiedzy. Niestety wpisywanie fraz w google typu “tworzenie kopii preferencji ustawień drukarki”, czy “jak znaleźć folder z ustawieniami drukarki” nic nie daje, tzn znajduje odpowiedzi nie na to, co mnie interesuje. Przeglądałem znów instrukcje samego urządzenia i tego też nie widzę, a nawet zauważyłem brak jednego z profilów druków. Dodanie folderu zarządzenie drukarkami na pulpit też nie daje mi tego efektu.
Z góry dziękuję za pomoc.

A przy okazji drukarek… wiem że w/w drukarka jest drukarką domową do prostych wydruków, a nie profesjonalnych, ale czy istnieje program do konfiguracji i ładowania ustawień, czy też edycji już zaprogramowanych preferencji wydruków ?
W drukarce istnieje też dziwny profil koloru, który nie wiele mówi. Tworzyłem kiedyś o tym posta, ale null odpowiedzi :frowning:

W każdym razie będzie fajnie znać chociażby odpowiedź na pierwsze pytanie.