Koszulki dobrychprogramów na aukcjach WOŚP

1 grudnia ruszyły poraz kolejny aukcje WOŚP, czy i tm razem vortal wesprze WOŚP i znów jak w zeszłym roku wystawi koszulki i inne gadżety? A może będziecie czekać do 11 stycznia, gdy będzie finał?

O jak będzie ta akcja dajcie mi linka z chęcią taką koszulkę sobie kupie a jak jeszcze komuś na tym pomogę

OT --> Kosz

Szczerze mówiąc jeszcze zastanawiamy się nad tym… W ubiegłym roku część osób pojechało po nas i po całej akcji jak po ścierze, a i udział ze strony czytelników nie był tak duży jak byśmy tego oczekiwali. Dużo osób chętnie by taką koszulkę dostało ale za darmo, jak już trzeba było rozstać się z 50 zł to już nie. Do wielu nie docierało, że to wszystko po to aby pomóc chorym dzieciakom… Były narzekania, że koszulek mało, że za drogie, chore teksty przeciwników WOŚP - wystarczy poczytać komentarze

Słowem - mamy mieszane odczucia…

Krogulec , osobiście uważam, że nie najważniejsze jest ile osób brało udział w licytacji a sam fakt, że wylicytowana suma może komuś uratować życie. Kilka złotych tu, kilka złotych tam i robi się spora suma. Osobiście sam wezmę udział jeśli wystawicie aukcję i będę namawiać znajomych. Co do oszołomów krytykujących takie działania. Mam nadzieję, że nie będą oni sami czy ich dzieci korzystać z pomocy jaką mogą otrzymać dzięki fundacji WOŚP. Ja bym ich po prostu olał i nie przejmował się. Malkontentów zawsze było i jest sporo. Czy w innych akcjach organizowanych przez Was ich nie ma? Niektórzy widać mają taki sposób na życie. Sami nic nie robią a mają anse do innych. Olać.

Może najlepiej nawiazać wspólpracę ze sztabem WOŚP i wystawić aukcje jako Aukcje specjalne WOŚP tak jak to np. zrobiło Gadu-Gadu.

Co najważniejsze, nie zaczynajcie aukcji od wygórowanych kwot tylko od 1 zł, macie również też znajomości pośród różnych firm i można nawiązać wspólpracę również z nimi i wystawić wspólne aukcje - zapewne wszyscy będą zadowoleni.

Popieram. Nie ma sensu od razu dawać ceny np. 50 zł tylko uczciwą walkę od 1 zł. Nawet jak koszulka pójdzie za 20 zł to i tak będzie dobrze.

Takich jest na pęczki, zawsze i wszędzie. Jeśli zaczniecie się nimi przejmować przestaniecie organizować jakiekolwiek akcje.

Krogulec , z całym szacunkiem dla wszelkiej maści osób wiecznie niezadowolonych (a takigo szacunku mam dla nich mało, a czasami wcale), nie są to jak dla mnie osoby, które mogłyby Wam przeszkodzić. Rozumiem, że Wasze odczucia są mało komfortowe (że się tak grzecznie wyrażę), ale Jurek Owsiak też ma corocznie od groma problemów ze strony różnych środowisk. Jednak robi swoje i za to go cenię (podobnie jak mnóstwo innych ludzi).

Mam nadzieję, że i Wy też zrobicie swoje i pociągnięcie akcję, a my się dołączymy prze licytowanie. A “opluwacze” niech się sami oplują.

Krogulec , niema sie nad czym zastanawiać :wink: przecież nie robicie tego ani dla siebie “ni” dla nas, wystawiając koszulki DP dajecie szanse nam licytującym na stanie się szczęśliwym posiadaczem oryginalnej koszulki, jak i najważniejsza sprawa dajecie największa szanse dzieciakom którzy potrzebują tej pomocy.

Zrozumieją ci, którzy widzieli taka pomoc …nawet się nie macie nad czym zastanawiać, wystawiajcie.

btw.

jedna moja :wink: bo ta z tamtego roku trochę europy zjeździła i się sprała.

Administracjo! Nie przejmujcie się głosami dzieci bądź niedojrzałej młodzieży lub zdziecinniałych dorosłych, którzy w zeszłym roku przegrały aukcje bądź nie licytowały w ogóle bo chcieli koszulki za darmo.

Aukcje dla WOŚP wystawia się aby wesprzeć i wziąć udział w tym szczytnym przedsięwzięciu. Jeśli każda złotówka się liczy (a dzięki dobrymprogramom uzbiera się ich trochę więcej) to wydaje mi się, że warto wystawić te kilkanaście koszulek…

Jak dla mnie to wymarzony prezent na święta ale że aukcje przed świętami się nie ukazały to budżet mnie ograniczy i na prezent poświąteczny 100 zł raczej nie będę w stanie wydać… jeśli nie wygram to trudno… liczy się sam udział

Wobec takiej zachęty nie mieliśmy innego wyjścia niż podjąć decyzję o wystawieniu koszulek :wink:

Aukcje wystartują 1 stycznia o godzinie 15:00. Mam nadzieję, że wesprzecie nas w dyskusjach z ewentualnymi “komentarzowymi marudami”.

no to extra, tylko oby nie było cyrków jak w ubiegłym roku

Ciekawe czy uda mi się wylicytować. Oby :wink:

I baardzo fajnie :smiley:

Wesprzemy. A jeszcze lepiej, jakbyście na ten czas znieśli cenzurę dla nas, zadowolonych :wink:

O to się nie martw :wink:

Ale super, że startujecie z aukcjami :smiley: Może się załapię :slight_smile:

No to licytujemy :slight_smile:

ok jak pisałem tak zrobiłem : licytacja rozpoczęta… coś czuję, że w tym roku ceny będą wyższe niż ostatnim razem… no ale czas pokaże :wink:

a ile w zeszlym roku zebraly dobreprogramy na swoich aukcjach?

Niech będą- chorym dzieciakom się należy. Ale niech ludzie uczciwie licytują, a nie przy użyciu snajpera :? Wkurzające to jest.

a co do ego, że w tym roku ceny będą wyższe to prawie pewne… już mamy dość wysokie, a tu kilka godzin od wystawienia jest :slight_smile:

EDIT: usunąłem część posta, który był pokazem mojej niewiedzy , uzupełniłem brak na temat “ustrzeliwania aukcji”