Koszulki dobrychprogramów na aukcjach WOŚP

jedna z aukji (bo Wszystkich nie wypadało im dać) została wyróżniona przez WOŚP http://aukcje.wosp.org.pl/country_pages … wnikow.php

To na pewno cena wzrośnie jeszcze bardziej :slight_smile:

…a co to jest ?? wytłumaczycie…

snajper :slight_smile:

chyba to nie działa dobrze przy aukcjach charytatywnych :? bo to o nie o to chodzi w tym wszystkim :wink:

Dlatego to nie jest mile widziane z racji tego, że psuje po części napięcie i sens aukcji jako aukcji samej w sobie- ale nie jest zabronione.

Chodzi o to, żeby koszulki sprzedały się jak najdrożej :slight_smile:

Nie wiem czy działa bo nie sprawdzałem :stuck_out_tongue:

Nie mam nawet jak sprawdzić, bo nie mam konta na Allegro :slight_smile:

I oby nie działało bo to zwykłe oszustwo, takie coś powinno być zabronione :expressionless:

Dokładnie. Zaczęłam licytować jedną koszulkę- trafiła się osoba ze snajperem. Zaczęłam drugą- to samo :? I tak jak piszesz boczi , pstuje to całe napięcie, że można do ostatniej chwili bić się o groszowe sprawy. Bez sensu i tyle. Wchodzisz- wpisujesz np. 15 zł, wciskasz licytuj i wyskakuje Ci, że już ktoś podbił twoją sumę i tak z 10 razy i miałam dosyć i zrezygnowałam :?

Ale to nie snajper, tylko normalne działanie allegro, ktoś po prostu ustawił wyższą cenę maksymalną i za każdym razem będziesz przelicytowana do czasu podania ceny którą będzie wyższa od zdeklarowanej przez kogokolwiek ceny maksymalnej.

Taki już to mechanizm :slight_smile:

Tak jak mówi fiesta; teoretycznie tego nie wiesz, czy ktoś używa snajpera czy nie. Ale jeśli założysz sobie, że to sprawka programu :wink: i podbicie jest np. również w ostatnich trzech sekundach trwania aukcji to to prawdopodobieństwo się zwiększa :wink:

Ale wierz mi - nie trzeba używać programu, by sprawiać wrażenie że ktoś używa automatu.Jest spora grupa osób, która jest zdecydowana, ile może dać co do grosza za dany przedmiot lub przewidzieć - np. ludzie często wpisują równe kwoty np. 200,00zł, a co sprytniejszy wstawi 201,01 - groszowe sprawy, ale wygrywa.

zapewne :wink: ale chodzi sama akcje to juz jest ‘wygrana’ w jakimś znaczeniu :slight_smile:

Oczywiście że jest wygraną, ale doskonale obrazuje kompletną porażkę polskiego systemu służby zdrowia i NFZ które nie potrafią zapewnić osobom płacącym ciężkie składki należytego poziomu usług medycznych :frowning:

fiesta , ale ten problem chyba nie jest tylko w tym roku :wink: bo akcja ta ma już kilkanaście lat jak nie było jeszcze ‘NFZ’

Mimo wszystko cieszę się, że redakcja wystawiła te koszulki. Patrząc na te kwoty liczę, że przynajmniej tysiąc się uzbiera :slight_smile:

Do końca aukcji mniej niż pół godziny, może by przedłużyć aukcje żeby osiągnąc wyższe ceny przynajmniej do wieczora ?

jestem ZAA!!

niedzielne popoludnie, byc moze zrobi sie wieksze zainteresowanie :wink:

I zostałem szczęśliwym posiadaczem koszulki DP :peace: :peace: :peace:

  1. Nie ma takiej możliwości - nic się już nie zrobi 2. To trochę wprowadzanie w błąd

Małe podsumowanie

Suma za sprzedaż koszulek to:

2391,01zł :slight_smile:

i ja :wink:

już zapłacone :wink:

Suma zabójcza, szczególnie że to na szczytny cel. Gratulacje.

W przyszłym roku polecam wystawienie większego asortymentu, nie tylko koszulki :wink: