Koszulki dobrychprogramów na aukcjach WOŚP

Również wygrałem swoja licytacje :slight_smile: W komentarzach pod newsem o koszulkach znalazłem jedna fajna propozycje, otóż chodziło o serduszko Fundacji WOŚP na koszulce, wtedy były by unikatowe, może więcej pieniążków by było ale trudno już po aukcjach, może w przyszłym roku.

Mi też udało się wygrać koszulkę. Przelew juz poszedł. Dziękuję wam za to. :smiley:

no i ja także wylicytowałem, to już druga będzie w mojej szafie

Wiadomo coś nt. wysyłki koszulek.

jak dotrą pieniądze na konto WOŚP dobreprogramy dostaną powiadomienie że konkretnego użytkownika pieniądze wpłynęły i mogą już wysyłać koszulkę

Właśnie odebrałem koszulkę od listonosza. Wspaniała. Dziękuję bardzo. :smiley:

A dzisiaj mija 8 dni od wygrania aukcji oraz 8 dni od potwierdzenia wpłaty i koszulki nie ma :confused: Użytkownik o nicku dobreprogramy chyba mnie oszukał :frowning: :stuck_out_tongue:

chyba nie :stuck_out_tongue:

trzeba poczekać :wink:

Pracownicy DP.pl nie siedzą 24h, ja też jeszcze nie dostałem koszulki i na razie czekam, może jutro, może w środę przyjdzie, jak sie wygrało licytacje i sie zapłaciło to na pewno dojdzie. Możliwe ze poczta znowu w kulki leci.

oby nie :stuck_out_tongue:

Informuję wszystkich zwycięzców aukcji WOŚP, którzy wylicytowali i zakupili koszulki dobrychprogramów, że 90% koszulek zostało rozesłanych do swoich nabywców już w zeszłym tygodniu , dodam że zrobiłem to osobiście.

Na chwilę obecną zostały do wysłania 3 koszulki z czego 2 czekają na potwierdzenie wpłaty (zagranica). Tą jedną pozostałą wysyłam jeszcze w dniu dzisiejszym. Na wszystkie wysyłki posiadam rzecz jasna potwierdzenia nadania (listy polecone).

@bMk

Jeśli dobrze Cię zidentyfikowałem jako kupującego na WOŚP (Khaki L), to informuję, że list został wysłany do Ciebie 16.01.09. Nie pozostaje więc nic innego jak tylko czekać.

…i pamiętajcie: dobreprogramy jeszcze nigdy nikogo i w niczym NIE OSZUKAŁY :wink:

pozdrawiam

Pewno ta jedna co została to moja hi hi. Ciągle czekam.

Pozdrawiam

szczelny/gazna

Bardzo dobra identyfikacja, koszulkę właśnie dzisiaj przyniósł listonosz, wszystko sie zgadza, koszulka po prostu kosmiczna :slight_smile: Wysłana w dzień urodzin a doszła prawie w dzień imienin :smiley:

A nie mówiłem? Wystarczyło chwilkę poczekać i proszę! Przy okazji serdeczne życzenia urodzinowo imienionowe :wink:

Mam i ja. Ponoć przyszła, jeszcze jej nie widziałem. Mam nadzieje że mi żona jej nie zabierze bo też dzisiaj jest “imieninowa” i juz mi napisała że troche za duża :wink:

Dostałem :smiley: W końcu :stuck_out_tongue: Doczekałem się :slight_smile: :lol: :lol: :lol: *************** koszulka :D/

Poszedł wielki pozytyw na Aukcji :wink:

________________________________________

Radzę wyrażać emocje w ramach zasad ogólnie akceptowanych na forum :?

Agaton

Rafallus , skromnie zapytam, do mnie list w drodze czy w trakcie oczekiwania ?

xulu, skromnie odpowiadam, że list do Ciebie wysłany został już daaaawno temu…

wiec czekam, widocznie dluuuuuugo “idzie” :slight_smile:

  • edit::

no trochę długo :-x doszło po 14 dniach od wysyłki :wink:

… no a komentarz też się należy nam :wink: