Kradzież konta Facebook

Witam. W dniu dzisiejszym zostało skradzione moje konto facebook.
Po wielu próbach odzyskania hasła oraz kontaktowania się z centrum pomocy facebook moje starania okazały się niewystarczające by odzyskać skradzione konto. Proszę o pomoc w tej sprawie. Osoba odpowiedzialna za kradzież mojego konta zmieniła hasło, numer telefonu oraz oddała email. Próbowałem zmienić hasło za pomocą kodu wysyłanego na emial lecz wyskakuje mi błąd pomimo przepisania dokładnego kodu. Błąd: „Wprowadzona przez Ciebie liczba nie jest zgodna z Twoim kodem. Spróbuj ponownie.” Proszę o pomoc w tej sprawię. Jak mogę skontaktować się z administracją portalu facebook?

było jest i będzie ! za każdym razem focebook prosi o skan dowodu osobistego do odzyskania konta ? nie rozumiem po co

Bo go nie archiwizują a lepiej porównać z nowszym jakby ktoś wyrobił nowy (większość ma 10 letni termin przydatności).

Jak nie było nic cennego to profil może lepiej oznaczyć jako podszywanie się, wciśnij im kit że masz stalkera co cię fotografuje z ukrycia.

Jak zmienił dane osobowe to najbliższym znajomym inaczej oznajmij o co chodzi - np. SMS-em (niby większość ma darmowe SMS-y lub paczki miesieczne z limitem np. 500).

Post został podzielony na nowy temat: Kradzież konta Facebook