Krytyczny błąd albo stan systemu

Witam.Mam problem.W sobotę lub w piątek zainstalowałem grę Metin2 po czym uruchomiłem googlechrome.Nagle komputer się zresetował i wyskoczył niebieski ekran z informacją krytyczny błąd albo stan systemu nie doczytałem ponieważ obraz był w połowie ścięty.Czytałem trochę o tym ale nic nie rozwiązuje mojego problemu.Dzisiaj z rana dokładnie o godzinie 12:16 znowu się zresetował.Wszedłem w podgląd zdarzeń i piszę tam tak błąd żródło:Microsoft Antimalware piszę że program chroniący przed złośliwym oprogramowaniem napotkał błąd podczas aktualizacji już kilka razy ten błąd jest.Nie wiem czy to jest od tego co mi radzicie.Może odinstalować Metina i zobaczyć jak działa.Co robić?Wogólę jest tyle tych błędów że aż ciężko mi wszystkie wypisać.Prosze o pomoc.Ponieważ mija dopiero drugi tydzień odkąd komputer ma zainstalowanego wina bo jeździłem z nim do serwisu że by go odmulić.I nie chce znowu wydawać 150zł.

Albo sam zawirusowałeś komputer przez te 2 tygodnie, albo serwis z którego korzystasz jest beznadziejny.

Ale co może być powodem tego?Ale jak mogłem zawirusować jak nic nie wykryło?

Dodane 30.08.2012 (Cz) 13:28

Jeszcz peisze że np karta weszłą w stan wstrzymania przeglądarka napęd czy to jes twirus bo już sam nie wiem?

Dodane 30.08.2012 (Cz) 14:10

Pomoże mi ktoś -.-

Używasz Microsoft Antimalware? To bardzo stary program.

Analiza niebieskich ekranów:

komputer-sie-wylacza-t498828.html#p3137602

blue-screen-windows-bit-t491491.html#p3095248 (nie ma znaczenia czy problem dotyczy Windows w wersji 32 czy 64-bitowej), zwłaszcza część “Następnie analiza plików minidump”, czyli temat wylacza-sie-komputer-t477584.html?hilit=minidump"

Infekcja? Wykonaj log w OTL: analiza-dezynfekcja-zestaw-narzedzi-nieingerencyjnych-t485632.html#p3059741 albo OTLPE gdy system nie działa: http://www.fixitpc.pl/topic/4414-diagno … h-windows/ Następnie możesz kliknąć w ikonę wykrzyknika w prawym górnym rogu Twojej wiadomości i poprosić moderatora o przeniesienie tematu do działu Bezpieczeństwo (a potem możesz z powrotem). Tam najszybciej ktoś sprawdzi log.

Pozdrawiam.