Krytyka forum

:beksa::beksa::beksa::beksa::beksa::beksa::beksa::beksa::beksa::beksa::beksa::beksa:

:beksa::beksa::beksa::beksa::beksa::beksa:

Na krytykę poszła krytyka - ale to już z totalnym przebiciem iluś tam głosów, które trudno nazwać przyjaznymi nawet w świetle tego kontrowersyjnego postu…

Przyznajmy z ręką na sercu, że były to głosy z punktu widzenia przewagi, poprzez zasiedzenie na Forum… :?

I nawet infantylne kpinki były… :frowning:

Nikt tak naprawdę nie zadał sobie trudu by porozmawiać, albo przynajmniej podjąć dialog, którego być może ta świeżoupieczona userka (o ile to jest lady) już pewnie nie podejmie - ale może inni by chcieli zobaczyć ten dialog w formie, która będzie ich do tego Forum przybliżać, a nie oddalać!

A przecież to nie tak bardzo wielka sztuka, by nawet ze zdesperowanymi userami umieć porozmawiać tak, by w końcu się choćby w cząstce z nami zgodzili i doszli z nami do porozumienia!

Czy od razu trzeba w wszystkich w kanał?

Trzeba to tylko umieć ubrać w nikogo nie raniące słowa i reszta… jakoś pójdzie.

Czy my naprawdę umiemy rozmawiać, co polega głównie na słuchaniu innych???

Trochę się czuję nieswojo… :frowning:

Też czuję się nieswojo, gdy czytam krytykanckie czy

demagogiczne posty Userów - nie tylko świeżo upieczonych

hm… tylko prawda jest taka jest Szukajka i jest regulamin, moż epotem poszły mocne słowa ale prawda jest jedna - logując sie zgadzasz sie na regulamin :slight_smile:

Z którym większość sie nie zapoznaje :x

To już jest sprawa każdego Usera, bo skoro przy

rejestracji oświadczył, iż zapoznał się z regulaminem,

to znaczy, że skłamał :x

Czyli kłamczuszek ,nu nu

Zeby to wszyścy wiedzieli. Takie spoznione postaownienie Nowo Roczne by się przydało nie jednemu :x

Zawsze uwazałem ze krytyka jest potrzebna, bo nie tylko wyciagamy wnioski i moze coś naprawić lub udoskonalić.

Ale co za duzo to nie zdrowo…

Krytyka a nie bluznierstwo i wytykanie błędów na kazdym kroku…

nawroty do dzieciństwa - etap raczkowania :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: - czy to krytyka? :slight_smile:

NC

uuuuuuuuuu :o a co się stało?

Ok z mojej strony koniec OT -ale mówimy o krytyce więc chciałem się dowiedzieć :mrgreen:

Dobra rada dla USERów szczególnie tu stawiających pierwsze kroki…A więc ADMIN a szczególnie MODERATOR to nie jest byle kto… TO jest osoba wyjątkowego FORMATU… więc krytyki się nie ima… Moja nieśmiała próba właściwie to lekko trącająca krytyką aluzja skończyła się OSTRZEŻENIEM i niemal BANEM :? Także zachęcam do wcześniejszej kilkakrotnej recytacji myśli którą chcecie zamieścić jako posta nim palniecie jakąś uwagę niewygodną dla Moderatora a w najgorszym wypadku Admina… Moja wypowiedz została wysłana (niby to że nie na temat) do śmietnika a temat brzmiał : JESTEM USEREM … Pozdrowienia dla Moderatora. that’s all… :? :frowning:

Rzeczywiście ten post musiał wiele wnieść w życie forum, jestem pod wrażeniem…

Milicja inne posty z obrazkami tez były kiepskie.

Avatar to natychmiast zmień inaczej wyłacze ci całkowicie.

Jesli masz ochote w ten sposób pisać posty na tym forum to niestety zmienisz piaskownice.

A co w moim obrazku jest niestosownego?? Rysunek zwykły… chodzi ci o nagi biust?? mogę go przesłonić… Dziwne ,że po tym jak niektórzy moderatorzy (i teraz admin do tego) rzucili rękawice… to nagle warzą każde moje słowo… prześwietlają wszystkie moje posty doszukując się niewiadomo czego… Wywalając większość moich ostatnich postów do kubła… DZIWNE prawda?? Domyślam się ,że przyczyna leży w pantonimie którą puściłem o Moder. Adminie i zwykłym Userze na fotosik.pl… :frowning:

Nie wiem czy wiesz, ale tutaj sie nie propaguje , że tak powiem obraźliwych treści

Żle się domyślasz, co potwiedza jedynie Twoje ukryte

intencje i przeczy niechęci do prowokowania.

Gratuluję głębi releksji i nieznajomości Regulaminu

tego forum. który ponoć poznałeś przy rejestracji :stuck_out_tongue:

Poznałem regulamin - bardzo ciekawa lektura muszę przyznać… właśnie przepuściłem go przez drukarkę… Będę go czytał zawsze jadąc komunikacją zbiorową… :lol:

a tyś to prowokant widzę :stuck_out_tongue: