Krytyka forum

Bardzo mnie cieszy ten fakt 8)

Ale uważam, że najwyższa pora skończyć z tym sarkazmem bo:

Co za wiele to i świnia nie zje.

:clever: :diabel:

Zgadzam się w pełni tego słowa znaczeniu… To niebywałe, ale chyba jest to pierwszy mój post w którym z fiestą mamy jednakowe zdanie… :lol:

Szanowny kolego Milicja zlituj się nas sobą i kończ waść.

Zarejestrowałeś się na forum 22 stycznia i do tej pory zebrałeś więcej (moim zdaniem zupełnie słusznych) ostrzeżeń niż napisałeś sensownych postów. Brniesz bez sensu w jakieś pseudointelektualne dywagacje, które bądź są w sprzeczności z regulaminem tego forum bądź (jesli Ci się akurat uda) są o włos od tej granicy.

Być może moderatorom jako wyrozumiałym i przyzwyczajonym do dziwnych istot (których na tym forum było już sporo :wink: ) żal jest zakazać Ci pisania ale uwierz mi, że sympatii, zrozumienia a już z pewnością szacunku w ten sposób tutaj nie wypracujesz. Skup sie na działach technicznych tego forum i tam sensownie się wypowiadaj. Z zaśmiecaniem forum i prowokowaniem innych daj sobie spokój i nie twierdź, że moderatorzy się na Ciebie uwzięli bo czy znalazłeś chociaż jeden post “zwykłego” usera, który wyrażałby poparcie dla Ciebie i Twoich “postów”?

No No - powiało młotem pneumatycznym… Otóż Szanowny Panie sdar jest tu pewna osoba (user notabene) która w pełni podziela myśli w moich postach zawarte… Lecz nie zdradzę nicka bo by go tu zaszczuli… Jak na pewno zuważyłeś w moich postach jest więcej ripost niż twierdzeń… A od wszelkich pseudointelektualnych dywagacji najczęściej z biegiem czsu zaczynają występować kraty w mózgu… A po za tym niechciałbym aby moje IQ od tego zwymiotowało mi na spodnie :lol: POZDRAWIAM

Taka wiedza jest mi do niczego nie potrzebna, gdyż na forum jest kilkuset userów którzy mają zupełnie inne zdanie 8)

:x :x :x :x :x No coments :!:

Moja cierpliwość jest już na granicy wytrzymałości i w końcu zrobię to o czym napisał sdar czyli

a jak to będzie mało to jest coś takiego jak ban na IP (na szczęscie masz stałe 8) ) i Admin do końca dopełni tą powinność. Bo jak na razie solidnie pracujesz na to :!:

Mam nadzieję że teraz wreszcie

bo inne środki kontaktów interpersonalnych do Ciebie nie trafiają :twisted:

Moje słowa widzę nad wyraz prowokują do ostrzeżeń a ostatnio nawet bana… Ok postaram się przestawić zwrotnicę swych wynurzeń na bardziej oględny tor… ale przecież forum czy na luzie powinien czasem odetchnąć od poważniejszych tematów… lecz to tylko moje czyli niewidocznego , zacienionego usera zdanie…

Nie można tak od razu :mrgreen:

No chyba będe się musiał pod tym podpisać. Wcześniej byłem zalogowany na innym forum poświęconym Mandrivie i co ?.. spotkałem się z postawą “ja się z nam na linuksie, więc w d*pie mam żółtodzioba”. Tutaj, cóż. Na topic “PeerGuardian+Linux” dostałem odpowiedzi i dziękuję wszystkim, którzy mi jej udzielili.

W innej sprawie wysłałem dokładnie trzy widomiści na priva (w tym jedną do Monczkina). Na dwie poprzednie nie uzyskałem nawet odpowiedzi w formie “stary, sorry, ale nie znam się na linuksie”, czy coś w tym stylu.

Spotykałem się z tematami (nie koniecznnie na tym forum, odnośnie Linuksa) w stylu: “jak ustawić w myszce pojedyńcze kliknięcie”. Czy to nie jest lameraskie? Na topici w tym stylu rzuciła się masa ludzi, nie wystarczyło, że jedna odpowiedziała: po niej jeszcze pięć innych pisało.

Pisałem również topic odnośnie prblemów z oglądaniem teledysków na interii i onet.

Wiem, że to równierz jest lamerskie, ale ja się na tym nie znam. Każdy przecierz zaczynał przygode z Linuksem.

Czy pytania userów dzielą się na głupie (na które i tak masa ludzi odpowiada) i na głupsze (której lepiej olewać, niech się gościu męczy).

Pozdrawiam

Ja myślę Qua że jak ktos się nie zna nie odpowiada i nie powinieneś miec pretensji za to :wink:

jak ktoś mądry powiedział nie ma głupich pytań są tylko głupie odpowiedzi :x :x :x

Sorry. Dostałem odpowiedź od Monczkina. Chyba z tym krytycznym postem się za bardzo pośpieszyłem. Jesli kogoś nim uraziłem (w jakikolwiek sposób) to przepraszam :smiley:

A czy forum do tego służy ??

Zawsze mi się wydawało że jest to miejsce użyteczności publicznej (z naciskiem położonym na to ostatnie słowo. A takie praktyki chyba temu nie służą.

Dlaczego na priva a nie publicznie? (oto Ci chodzi ?). Ok. Zakładam temat i mam nadzieje, ze po 5 min nie pójdzie do kosza :?

Qua od rozwiązywania problemów jest forum - o czym pisze fiesta. Tu należy zakładać tematy i tu należy oczekiwać odpowiedzi. PW służy do korenspondencji prywatnej między userami - Prywatna Wiadomość. Nic tak nie “dewnerwuje” jak proszenie o pomoc na PW, GG czy inny sposób :slight_smile:

Dlaczego po 5 min. do kosza. Jeśli temat jest okey, to dlaczego ma wylądować w śmieciach ?? Nie rozumiem. Wywala się temat/posty łamiące regulamin dp lub powielające istniejące już zapytania…

Nie… no dobra. Już wszystko jasne, temat przedtem założyłem i mam nadzieje, że ktoś odpowie. Już wszystko jest ok :mrgreen:

P.S. Chciałem to załatwić na privie, bo myślałem, że pytanie jest zbyt… mhm “lamersakie”.

Nie ma takich. Nie każdy zna się na wszystkim. Jak kupiłem pierwszy komputer, to nie wiedziałem co robić z czym kolwiek. Wiedza i umiejętności przychodzą z czasem. Są jedynie durne odpowiedzi :slight_smile:

Dzięki za zrozumieni/wyrozumiałość :slight_smile:

nollewska długo myślałaś nad postem. :x

Monczkin denerwuje Cię proźba o pomoc na PW

  • to jesteśmy z innej gliny , ja zawsze odpowiadam

“Darmo otrzymaliście , darmo dawajcie” - w większości to co potrafie (chciaż niewiele) zdobyłem na różnych forach i nigdy pomocy nie odmawiam

  • nawet mam to w podpisie

Można było sobie zapomnieć wcześniejsze posty. W końcu temat odświeżony po 2 latach prawie… :smiley: