Krytyka forum

Wydaje mi sie, iz forum jest po to, aby pytajacy uzyskal predzej czy pozniej informacje na zadany temat lub poruszony problem.

Wydaje mi sie, iz to forum nie spelnia tych warunkow. W dniu dzisiejszym krotko opisalam swoj problem, proszac o informacje. Odeslano mnie do dzialu, gdzie moge uzyskac taka informacje. Lecz niestety ja zadalam konkretne pytanie w mojej konkretnej sprawie! !!

No, wydaje Ci się.

A ponadto jak wpiszesz w forumowej szukajce “Jaki antywirus najlepszy?” to z monitora wyskoczy stworek i zje Ci krzesło!

Widzę, że jesteś nowym Forumowiczem.

Twój temat został zamknięty, ponieważ takie pytania roją się na tym forum setkami i nie ma potrzeby, aby takowe mnożyć, skoro można je b. łatwo znaleźć poprzez Wyszukiwarkę Forum lub docelowo u góry - czyli tematy “Przyklejone” w dziale Bezpieczeństwo.

Wpisz do wyszukiwarki np. jaki antywirus i zaznacz, by szukało we wszystkich słowach.

Do Twojego pakietu zabezpieczającego doinstaluj sobie więc firewalla.

nollewska tyle tylko że temu zarozumiałemu moderatorowi zbiera się na … jak po raz tysięczny czyta posta Jaki antywirus a dpowiedź na swoje konkretne pytanie masz w tematach przyklejonych które stworzyły osoby specjalizujące się w tematyce bezpieczeństwa.

Jak by mi się nic nie chciało to to forum by wyglądało jak niejedno “szambo” na necie.

Krytykę przyjmuję i odsyłam do :szukaj:

Naprawdę szkoda to komentować wkółko są wałkowane te tematy a twierdzisz ze nic niema nawet wejść w dział programy na vortalu jest dział bezpieczeństwo i nie licząc na forum tego samego działu to za trudne dla koleżanki ale najlepiej krytykować nieładnie :x :x :x

Złączono Posta : 29.01.2006 (Nie) 21:04

nawet w dziale na luzie jest temat Bezpieczeństwo

to jest w koncu odpowiedz :roll:

No i nie wyskoczył :frowning:

Za wprowadzenie w błąd powinieneś otrzymać ostrzeżenie :frowning:

Bardzo się na Tobie zawiodłem…

Masz za dużo kasy na krzesła :hahaha:

Czego to się nie zrobi żeby stworka zobaczyć…

A tu apud… ehh…

Może koniec tego OffTopica :roll:

Moderator fiesta też :!: :!: :!:

EOT :mrgreen:

Ostrzeżenie mu :!:

Odrazu Bana 8)

Akurat poszukiwałęs AV byłą nad tym buzliwa debata jak chesz mozesz poczytać:

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … 33&start=0

A tak na dodatek cała odpowiedzą na twoje tamty masz tutaj :roll: :

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=60116

A podobno nie ma odpowiedz :stuck_out_tongue:

A ja z gorliwością godną lepszego jutra, tradycyjnie odeślę do regulaminu forum, które jak widać szanowna userka nie zadała sobie trudu przeczytań, a już na pewno ze zrozumieniem. Zaczynam więc…

To tyle, do czego można by się “przyczepić” - więcej mi się już nie chce szukać.

Tak więc, zanim, ktoś podejmie krytykę, to niech ona będzie konstruktywna i niech krytykujący pozna zasady i regulamin, jakie obowiązują na forum, a wtedy unikniemy zbędnych tematów

Widocznie użytnikowi nollewska nie chciało sie szukać czy istnieje już taki wątek na forum :x

I z tego powodu wylała cały kubeł swoich pomyj na głowę Moderacji (w tym głównie mnie), wyzywając mnie od zarozumialców i leni.

Coś tu jest nie halo :roll:

Jak się co komuś nie chce, to właśnie autorce tej mało konstruktywnej krtyki :!: :!: :!:

Przepraszam, ale ja tu nie widzę żadnej “konstruktywnej” krytki. Spora ilość żali, wynikających z nieznajomosci podstawowych zasad korzystania i wykorzystywania forum. Dla mnie następna zadyma, na którą szkoda czasu. Z mojej strony tyle. A autorce proponuję nadrobić zaległości i to szybko. Za następne takie “jazdy” już nie będzie tłumaczeń.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia

P.S. Dotyczy to również wszystkich pozostałych userów. Kilkoro, przekonało się czym się kończą nieuzasadnione wojny z regulaminem. Nie my jesteśmy Waszymi wrogami, ale Wy sami, ignorując znajomość regulaminu czy (niestety) w wielu przypadkach braku kultury. Powiem to już poraz, któryś z rzędu. Moderator stoi na straży przestrzegania zasad, a nie drodze usera. Jeżeli jest to dla kogoś bariera nie do przejścia to, nie jest mi przykro z tego powodu…

Święta racja.

Może więc moderacja zgodzi się z sugestią szarego usera i zamknie ten niczenu nie służący temat ? :wink:

BYła krytyka, była odpowiedź (15 postów :o ) ot i wszystko na ten temat :slight_smile:

sdar każdy ma prawo do obrony - może autor uzna za stosowne się wypowiedzieć. Jak się go zamknie, to zaraz podniesie się krzyk, o cenzurze :stuck_out_tongue:

Jakby tak do tego podejść to na upartego nie powinno się zamykać żadnego tematu, bo przecież każdy ma prawo do obrony :slight_smile: A autor(ka?) mam wrażenie że wobec tak powszechnego niezrozumienia jej odczuć i punktu widzenia obraziła się na nas wszystkich śmiertelnie i raczej jej już tu nie zobaczymy (przynajmniej pod tym nickiem). I wątpię żebym się mylił

A my z tego powodu wszyscy będziemy płakać :beksa: