Kto jest najlepszym menadżerem w piłce nożnej? :)

Tak jak w temacie :mrgreen:

Według mnie oczywiście Jose Mourinho :slight_smile: :mrgreen:

Pozdrawiam wszystkich :slight_smile:

Według mnie też Jose Mourinho, choć kibicuje JUVE :slight_smile:

Jose Mourinho bez zadnego ale :smiley:

Jose Mourinho jest przereklamowany, aktualnie najlepszego menadżera jest ciężko wybrać…

Ale jak juz miałbym wybrać tego jednego to będzie nim sir Alex Ferguson, on ma, w przeciwieństwie do Mourinho, klase i nie zachowuje się tak arogancko

FOZA JUVE !!

Frank Rijkaard =D>

Mariano Italiano Hose Junior ( czyt. ja ) :stuck_out_tongue:

Guus Hiddink jest także przeze mnie ceniony :wink:

No to Mourinho ma dopiero klase hehe

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 22:53

Też go cenię ale moim faworytem jest Mourinho

Złączono Posty : 25.01.2007 (Czw) 22:57

tak myślę i myślę czemu nikt nie podaje Janasa hehe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Sir Alex Ferguson - 20 latb w tym samym klubie, a sukcesów… Tyle, że wątpie by Mourinho w swojej karierze choć połowy się dorobił. Najlepszy SAF, ale cenię także Guusa Hiddinga za to, ze z 0 potrafi zrobić Team z potencjałem i dużymi aspiracjami ( Australia, Korea, PSV ).

Frank Rijkaard - według mnei najlepszy, nie żaden przereklamowany Jose Mourinho… :mrgreen:

Chociaż “kibicuje” Bracelonie, i gościa nie cierpię to muszę mu przyznać ze Jose Mourinho, ze wie co robi, i dochodzi do celu. Ze średnich piłkarzy zrobił, gwiazdy. Bo nie można powiedzieć ze Lamprad, Terry 6 lat temu byli obiecującymi piłkarzami. Niech odejdzie z Chelsea , któż by go nie chciał.

A właśnie, że można powiedzieć… Lampard i terry byli liderami jeszcze przed przyjściem Mourinho ( jeszcze za czasów Ranieriego ), ale faktem jest, ze Mourinho wykreował takich graczy jak Carvalho, Deco, Maniche czy paulo Feraira ;).

Oczywiście, że Alex Ferguson. Jose Mourinho sam przyznał, że nie jest nawet w połowie tak dobry jak Ferguson i to nie on wykreował zawodników Chelsea, którzy teraz są podobno GWIAZDAMI tylko kasa ich zrobiła. Przecież on tam nasprowadzał same gwiazdy, które zostały stworzone przez innych trenerów. A Ferguson stworzył ‘‘coś’’ z ‘‘niczego’’. Giggs, Beckham, Scholes i inna elita, która do dziś wymiata. Zobaczycie, że z tej Chelsea będzie drugi Real Madryt. Kiedyś wielki zespół wygrywający bez problemów z MANCHESTEREM UTD a dziś dopiero zbiera się po kryzysie związany z totalnym brakiem zgrania. Tak samo będzie podopiecznymi Mourinho. Im więcej gwiazd sobie nasprowadza tym mniejsze będzie zgranie zespołu i morale spadnie tak, że hoho. A Manchester powolutku pnie się na szczyt…

Nie był bym tego takie pewny czy ta elita nadal wymiata :stuck_out_tongue: :mrgreen:

hahaha Mourinhio najlepszy :smiley: Może mieć kogo chce ma skład marzeń a cieniaczy jak nic.

Najlepszy Frank Rijkaard albo Guus Hiddink.

Złączono Posty : 26.01.2007 (Pią) 17:02

albo Kazimierz Górski :smiley:

Jose Mourinho :mrgreen: :mrgreen:

Może ankieta :slight_smile: ??

Co do tematu to

Jose Mourinho zdecydowanie nie, chodzi o jego arogancje w stasonku do innych menadżerów. Uważam, że najlepsi to Frank Rijkaard oraz Sir Alex Ferguson, to dopiero klasa, portugalczyk może się o nich wiele nauczyc. Wiadamo, że jak ktoś kibicuje Chelsea, w której trenerem jest Mourinho to powie, że właśnie on jest najlepszy… błędny sposób myślenia :slight_smile:

Po 1 Mourinho nie jestem mocny już teraz, kiedyś w porto ale teraz…

Mimo że wydaje kasy na gwiazdy itd nic mu to nie daje.

Po 2 Ferguson Jest to znakomity taktyk i potrafi znajdować perełki np C. Ronaldo.

A i po 3 LEO spokojnie ma takie zdolności jak Mourinho jak nie więkrze.

A najlepszy menager to Arsène Wenger ma młody skład który doszedł do ligi mistrzów mimo że wtedy Ci piłkarze nie byli jeszcze gwiazdami =D>

Jak się coś nie podoba w składzie Mourinho to bierze pieniążki od wujka Romka i kupuje w nieskończonośc za nie wiem ile… :roll: Tak buduje jego silną Chel$ea :x