Kto Waszym zdaniem Wygra - You Can Dance? ;)

Chyba Każdy zna ten Super Program - You Can dance - Poprostu Tańcz.

Wpadłem na pomysł, aby użytkownicy forum Dobreprogramy.

Głosowali na swojego faworyta właśnie w tym programie :wink:

Kinga Rusin

hehe;)

Ja tam Kibicuje Glebie :wink: Spoko Ziomal z niego :wink: Zresztą Wszyscy zasługują na wygraną.

Ja tam kibicuje Dianie ;];];] Mam nadzieje, że wygra ;]

no właśnie… poza tym ten program to raczej ranking popularności bo głosują widzowie a nie ranking prawdziwego talentu. Ale i tak każdy swoje dostanie, bo na pewno po takim programie zrobią niezłą karierę w swoim fachu… W ogóle program jest świetny, tyle że coraz bardziej zauważam że traci na naturalności bo uczestnicy którzy wykonują solówki to potem tak usilnie i sztucznie staraja się zachęcić żeby na niego głosować… no ale w końcu gra o wysoką stawkę idzie, powiedzmy sobie szczerze… ja kibicowałam Piotrowi z białegostoku, był chyba najbardziej szczery i potrafił rzucić dobrą ripostę jurorom… szkoda że odpadł… ja uważam że wygra Tito albo Natalia, oboje mają takie cechy że po prostu są charakterystyczni i przyciągają do siebie a to się równa popularność i materiał na zwycięzcę, poza tym naprawdę dobrze tańczą… Jednak bardziej skłaniałabym się ku temu że wygra Tito, bo myślę, że takie taneczne programy ogląda jednak więcej dziewczyn ^^ a myślę że pan Tito ma jednak większe szanse na głosy od żeńskiej części publiki ^^

Jestem z Tobą, najlepiej tańczy. :slight_smile:

No Masz Racje Piotrek był super :wink: Też mu kibicowałem, ale niestety odpadł :frowning: Maria też fajnie tańczyła…Ale na początku byłem za Mariuszem.

W solówkach ciągle tego “Dżeksona” tańczy (to już nuda jak to powiedział Piróg). Ja tam jestem za Anią Bosak - zatańczy wszystko, i oczywiście Gleba :smiley:

Ja nie znam :slight_smile: co to jest ??

ta ,róda’’ ;p wszyscy dobrzy…

Znam Kryle :smiley: Na Brzęczkach mieszkał :smiley: Szkoda że Piotrek odpadł, był spoko :-o

Wielu spoko ziomków odpadło…

Mariusz, Ida, Piotrek, Maria…

Pomyślcie co będzie w Środe… Kto Odpadnie! !!

Gleba jest moim faworytem :P:D

No już strasznie ciężko było teraz wybrać kto będzie zagrożony …

Moim zdaniem wygra hMmm :mrgreen:

*Natalia Madejczyk (Ruda)

lub

*Rafal Kaminski (Roofi)

Mój stary :roll:

No i po co się udzielacie ? Jak nie oglądacie lub tego nie lubicie ?

Ja chodziłem z tą Bosak do gima :slight_smile: Ale nie wiedziałem, że do siostra tego aktora ale się teraz dowiedziałem. Powinien wygrac gleba… za tą odzywkę do jednego z prowadzących na początku programu.

Rafal Kryla (Tito)

e tam ;D żaden Tito ;D Tito miał odpaść w środe tamtą a nie Piotrek ;(

Gleba jest Najlepszy. Ma Fajny humor, jest miły a pozatym z każdym się zgrywa w parze… :wink: Mój Faworyt! !!

Gleba…nie. Moim zdaniem on nie umie tańczyć. Tą solówkę która ostatnio pokazał - to normalnie aż żal ściska. Mało przemyślany i chaotyczny taniec. Z tych osób które zostały to właśnie gleba tańczy najsłabiej.

Tito i Diana - moi faworyci :smiley: