Kto Waszym zdaniem Wygra - You Can Dance? ;)

Jak dla mnie jego solówka była porządna… nie była przesadzona, ani słaba. Pozatym On Charakterem poprostu przewyższa wszystkich. SPOKO ZIOMAL Z NIEGO :wink:

Czy w tym programie chodzi o charakter :?: Bo mi się zdaje, że nie.

Porządna solówka - jak podoba Ci się miotający się po scenie całkowicie bez sensu człowiek to może fakt - była to porządna solówka… :shock:

Mateusz Damięcki i Ewa Szabatin :stuck_out_tongue:

Złączono Posta : 11.11.2007 (Nie) 20:11

żartowałem - ja tam obstawiam ze wygra “Gleba” albo " Roofi"

Gleba jest moim faworytem

No i Niestety:( Kolejni Odpadli TITO I NATALIA… WIELKIE BRAWA DLA NICH! !!

Natalia odpadła WIELKA SZKODA a pokazała dziś na wszystko na co ją stać :frowning: szkoda nawet prowadząca sie poryczała…

właśnie, prowadząca się poryczała, piróg każący widzom głosować na natalię, ewidentny brak bezstronności jurorów no i rusin jako prowadzącej też… natalia jest dobra, ale nie podobalo mi się to… widać że się nikt nie spodziewał. osobiście i ja myślałam że natalia wygra

Ten Piróg… ekhm… Dobrze, że Diana powiedziała to co powiedziała :). Jak to powiedział bodajże Egurrola lepiej być super w jednym tańcu niż przeciętnym w kilku. Solówki Diany - szok, Roofiego też.

chciałbym aby wygrał Maciej Florek (Gleba)

ale cos czuje że wygra Ania Bosak bo chyba jako jedyna ma poukładane w głowie

http://www.liveleak.com/view?i=571_1195079922 ona lol

a tak serio to nie ogladam pzdr

zgadzam sie Ania jest naprawde super;) Przykro mi że odpadła natalia :frowning:

Stawiam na Glebe… Zresztą już o tym pewnie wiecie.

Głupie jest to że odpadają ludzie, którzy na prawde umieją tańczyć! :x

cała prawda o dianie:

Dla mnie jest spoko… taczy super;) ale zapewne nie wiecie dlaczego cały czas przechodzi… (gdyby natalia tak robiła napewno by została :slight_smile: )

Mama Diany chodzi po szkołach gdzie chodziła diana i namawia wszystkich żeby głosowała na nią… pozatym słyszałem że w dużych miastach ludzi rozdają ulotki Typu Głosuj na Diane…

Własnie dlatego Diana przechodzi dalej.

GLEBA ROOLEZ… NAJLEPSZY! !!

wszystko co w ten sposób “usłyszysz” bierzesz za bezsprzeczną prawdę? :roll:

to też tylko słyszałeś czy wiesz z niepodważalnych źródeł, tzn widziałeś to na własne oczy? :roll:

może diana ma po rpostu grono przyjaciół którzy zrobili taką akcję? nikt im by przecież nie bronił… poza tym otrzymanie takiej ulotki czy usłyszenie apelu o głosowanie na taką osobę nie jest równoznaczne z oddaniem głosu. gdyby mi ktoś dał taką ulotkę to nie poleciałabym od razu do telefonu wysłać smsa bo mi tak każą tylko wysłałabym gdyby to rzeczywiście mi się podobało… mi się ostatnia solówka diany w ogóle nie podobała…i załosne jest to ciągłe jej: zagłosujcie na mnie, w następnym programie odstawię dopiero taką solówkę że hej, takiej jakiej jeszcze nigdy nie widzieliście…

a najlepiej zatańczył gleba :slight_smile: i anna też niczego sobie :slight_smile:

Okej Spoko :wink: Może ty nie… ale są ludzie co by tak zrobili.

Ja nie jestem autorem tego textu :wink: Skopiowałem to z oficjalnej strony programu :wink: na forum o dianie. Po zatym diana w kolejny solówce znowu zatanczy Jecksona to jest bardzo monotonne i nudne… Dostanie głosy odtych co oglądają pierwszy bądź drugi raz ten program :wink:

Zobaczycie, że wygra RooFi :stuck_out_tongue:

Czuje to po kościach :twisted:

Wszyscy mówili, że wygra Tito, lub Ruda, a oni odpadli…

Teraz mówicie, że wygra Gleba lub Ania…

I oni pewnie też nie wygrają :twisted:

Więc zostaje RooFi :mrgreen:

Znalazłem to również na stronie You Can Dance :wink: Osobiście bardzo lubie diane… Lecz warto na to spojrzeć. hmm… bardzo ciekawe zbliżone do tego co napisałem wcześniej ale jest

więcej informacji zawartych:

może ktoś trochę wyolbrzymił pewne fakty np z zazdrosci? aczkolwiek nie wykluczam że coś takiego nie zaistniało. bo taki numer z przekupstwem to byłby naprawdę chamski… jeśli to na serio to ktoś to powinien zwyczajnie zgłosić…

ja mówiłam że wygra tito lub natalia. tito odpadł bo miał wielkiego pecha że trafił na ten taniec brzucha i załatwił się tym złotym orzełkiem (lol) a natalia być może nie trafiła w gusta publiki za taniec ze wstążką, to że odpadła było dla mnie wielkim szokiem heh, ale potem nie mówiłam że wygra gleba albo ania tylko że wg mnie najlepiej zatańczyli oni ostatnie solówki :slight_smile: a roofi wcale nie jest bez szans

Ładnie mu Piróg pojechał, że niech skacze ale nie w tym programie bo to już się robi nudne, naprawde.

Moim zdaniem wygra: Gleba albo Ania innego wyniku nie chce słyszeć :mrgreen: Najładniej tańczą w parze i to wszystkie rodzaje tańca (oprócz tańca brzucha :mrgreen: )

chociaż solówki Gleby mogły by być bardziej wydajniejsze, to ten styl :wink:

hehe my tu gadu gadu :wink: oni teraz ćwiczą dzień w dzień… Naprawde trzeba ich za to podziwiać. Dla Każdego Broadway :wink: