Kto Waszym zdaniem Wygra - You Can Dance? ;)

Ale raczej powinny 2 osoby jechac na ten broadway :-o

nie nudniejsze od ciągle tego samego tańca Diany…

To też prawda. Jeśli wybiorą widzowie to na Broadway pojedzie nie ta osoba :smiley:

Muszą trochę kaski zarobić :smiley:

ja mam nadzieję , że wygra rozsądek tvp1 czy kogo tam kto to emituje i zakończy ten program , bo naprawdę ja już od jakiegoś czasu telewizje oglądam okazjonalne :-x , bo nie ma tam nic interesującego

włączam tv i widzę

moda na su©kces

jak oni tańczą

jak oni śpiewają

jak oni chodzą

jak oni jeżdżą po lodzie

nie wiem czemu ale tego typu programy … uhmm … denerwują mnie

pewnie niebawem można się spodziewać “jak oni jeżdzą na rowerze” albo jeszcze jakiegoś innego debilizmu

moje zdanie i tyle na ten temat 8)

rozsądkiem byłoby zrobić następną edycję (co właśnie zamierzają zrobić) gdyż taki program przynosi im kupę kasy. i to nie tvp1 tylko tvn. i uważam ten program za naprawdę świetny i bez porównania z tańcem z gwiazdami i na lodzie. bo do nich zapraszają gwiazdy… nie dość że takie celebrities na codzień zarabiają kupę kasy, to jeszcze im płacą za występy w takim programie, fundują jakieś dodatkowe nagrody i w ogóle. a w you can dance każdy ma szansę się dostać jeśli naprawdę ma talent i każdy wynosi z tego jakieś doświadczenie a co najważniejsze dla nich taniec jest czymś, taniec to życie, marzenia, tańczą bo chcą i robią to z pasją, a gwiazdy?? bo dostają kasę za to, że się pojawią na antenie…

każdy ma inny gust… telewizja nie będzie zmieniać ramówki dla ciebie jednego

Złączono Posta : 17.11.2007 (Sob) 0:52

p.s. oglądając drugą czy trzecią edycję tańca z gwiazdami (kiedy jeszcze mi się nie znudziła z nadmiaru) myślałam o tym, czemu producenci nie mogą pozwolić tańczyć w parach z mistrzami zwykłym ludziom, tylko te gwiazdy i gwiazdy. dlatego jak na antene wszedł you can dance od razu wydał mi się idealnym pomysłem i od razu mi się spodobał :slight_smile:

Oczywiście! Mona mówi bardzo mądrze. You Can Dance to jest typ programu Idol… który był równie emocjonujący lecz 4 edycja już taka fajna nie była, Natomiast You Can Dance wiele różni się tym programem,

Przedewszystkim dali Jury które się zna na tańcu, a nie to co w innych programach… Zbigniew Wodecki(od muzyki) ta co obok niej siedzi ta stara…(z Wielkim Szacunkiem). A w Programie Gwiazdy Tańczą na lodzie?? To jest potężna Kicha! !!

prawda jest taka że zawsze będzie się brało kontrowersyjne postaci do jury bo to dodaje programowi pikanterii. taki Piróg, wali prosto z mostu a czasem nawet obraża. ale gdyby nikt w jury zasiadający nie miał charakteru, tylko zawsze sucho oceniał fakty, to byłoby nudno… no ale rzeczywiście Piróg to specjalista w jakimś tam rodzaju tańca (współczesny?) więc ma prawo mówić co tam sądzi ale z tym obrażaniem przesadza… a dlaczego doda jest w jury tańca na lodzie? bo jest popularna a jury się dopiero pod publikę ot i tyle… żałosne i śmieszne są te jej komentarze (oceniam tylko po pierwszym odcinku) tak jak cała ona jest dla mnie śmieszna, no ale ludzie jakimś cudem ją kochają. cóż, w Polsce każdy może wypłynąć…

i myślałam że ten taniec na lodzie to też będzie coś fajnego ale forma w jakiej to zrobili mnie nie zachęciła

Nie ma co gadać o dodzie…

Oglądaliście dzisiaj Uwage?? Było o Rafale Tito. Co o tym sądzicie?

a co takiego o nim było że aż materiał uwagi mu poświęcili?

Jego dzieciństwo itp. Jednym słowem wazelina, przynajmniej tak to odebrałem :-o

Tak, było o jego dzieciństwie gdzie mieszkał, gdzie pracowałm gdzie cwiczył i takie tam :wink: Jak zrobili o Rafale to mogli też zrobić taki materiał o Natali :wink: a tak Pozatym :wink: To Środa Tuż, Tuż (buja w obłokach) :stuck_out_tongue:

Uważam, że jedyną zasługującą na zwycięstwo osobą jest Anna Bosak, jej wszechstronność mnie powala, nie jako widza, ale jako tancerza. Ogromnie się poświęca, doskonale przekazuje emocję. Teksty gleby, kuglane miny, sztywność mnie nie satysfakcjonuje jak na finał. Roofi… dobry w swoim stylu- Hip-hop, reszta tragedia… Bardzo słabo, ale teksty ma fajne, to tyle. A co do Uwagi to wyszło bardzo źle… zrobili z niego wspaniałego samouka, który świetnie tańczy, sorry nie świetnie- “brawurowo”… pozostawie to komentarza. Wazelina jednym słowem. Natalia jest świetna, była moją 2nd faworytką, 1st jest wciąż ANNA BOSAK. Podobał mi się również bardzo Artur Frontczak- niestety odpadł 1. Wg mnie był świetny.

wiecie, zastanawiam się czy ci wszyscy tancerze dostawali kasę za występy w każdych kolejnych odcinkach (tak jak dostawali uczestnicy tańca z gwiazdami), czy nic im nie płacą a tylko ten zwycięzca dostaje 100 tysięcy. nie wiecie może?

Słyszałem ,że kase teraz dostają za każdy występ :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: tylko na początku za friko i w ogóle :stuck_out_tongue:

I tak w ogóle to prawie wszyscy zasługują na ten brodway czy jakoś tak :stuck_out_tongue:

=]

UWAGA! !!

ok, ja powiem tak: druga edycja jest o wiele gorsza od pierwszej … słabszy poziom, więcej komercji, zamiast sympatycznych charyzmatycznych uczestników to co drugi/druga tylko “jestem samotny/a, tak bardzo chciałbym znaleźć miłość swojego życia, ojojoj…”

Ja jestem za Arturem :slight_smile: sądze że wygra xD

no pierwsza edycja mi sie jak na razie lepiej podobała wszyscy są jacyś tacy drętwi

Co wy widzicie w tym Gieorgiju… wyglada jak typowy rusek i wogole zal… Ja oczywiscie za Arturem, a Gieorgijowi do niego daleko :smiley:

iMax,

Nie chodzi o to że wszyscy uważamy że Gieorgij POWINIEN wygrać albo że CHCEMY aby wygrał. Pytanie w ankiecie brzmi: Kto waszym zdaniem wygra You can dance. Moim zdaniem You can dance wygra Gieorgij, bo widać że dużo osób wysyła na niego smsy, więc w tej chwili wydaje mi się być najpopularniejszym uczestnikiem a co za tym idzie, daje mi to podstawy, aby uważać, że on wygra… Wystarczy posłuchać tego tłumu piszczących lasek za każdym razem gdy się o nim wspomina… Chłopak nie wygląda na jakiegoś zarozumiałego, wydaje mi się, że raczej nie potrafi sobie poradzić z nagłym atakiem piszczących i wielbiących go fanek… Za to, te ogólne publiczne uwielbienie może być powodem zazdrości zwykłych śmiertelników, którzy nigdy nie będa tak popularni jak Gieorgij, stąd duża dawka zawiści wobec niego… Zapewne liczba osób nie lubiących Gieorgija równa się więc liczbie jego wielkich fanów… I wszystko się wyrównuje…, w przyrodzie nic nie ginie.