Która karta graficzna i procesor

Witam!

Chciałbym wymienić moją karte graficzną i procesor gdyż widze że są już lepsze na rynku cena nie gra zupełnie roli ważne żeby była jak najlepsza. Procesor jak najlepszy i najszybszy. Karta Graficzna najlepiej GeForce a z procków to raczej athlony chyba ze ma ktoś jakieś lepsze rozwiązanie. Myśle że reszty sprzętu zmieniać nie trzeba bo jest całkiem przyzwoita dziękuje ze wszelkie propozycje.

jaki podpis? o czym ty gadasz? poprostu zobaczyłem procesor 4 rdzeniowy i płyte główną do której mozna podłączyć dwa takie procesory i mam zamiar kupić takie podzespoły gdyż jest mi potrzebny maxsymalnie jak najszybszy i najlepiej pracujący sprzęt

Jeśli masz takie pragnienia i kasę na taki sprzęt to odwiedź sklep Alienware, oni Ci złoża sprzęt taki, że na nstępnych pięć lat Ci wystarczy:

http://www.alienware.com/

Właśnie zajrzałem na tą stronkę, nawet Core Duo podkręcili… Hardcore’owcy…

OTy-kosmos.JNJN

na 5 lat na 100% nie starczy ale na następne pół roku napewno

No dobra, to odwiedź Alienware po premierze nowych kart ATI, a to już za kilka miesięcy, chyba, że nie trawisz ATI to poczekaj do jesieni na premierę kart nVidii.

Zazwyczaj są dwa takie wielkie okresy: jesień i wiosna gdy ukazuje się dużo nowości software’owych i hardware’owych.

No wiesz, większość użytkowników w Polsce może pomarzyć o takim sprzęcie jak Twój obecny.

Jak już nie możesz dotrwać do dnia premiery nowej grafiki nVidii, to kup sobie drugą 88ooGTX i połącz je w SLI. :wink:

ATI nie lubie kupuje tylko iwyłącznie GeForce a oto mój plan na całkiem nowego kompa prosze o komentaże może ktoś ma jakiś ciekawy pomysł albo coś mozna jeszcze zmienić;

-Procesor [AMD ATHLON 64 FX 70 2.6GHZ 2MB BOX ADAFX70DIBOX]x2

-Płyta główna ASUS L1N64-SLI WS

  • Grafika [GeForce 8800GTX Gigabyte 768MB/384bit PCI-E DX10]x2

  • HDD [seagate barracuda 750GB]x2

  • napęd [LG GSA-E10L]x2

-monitor 24’’ BENQ FP241W

  • pamięć [GEIL ULTRA 2x1GB DDR2 800]x3

-głośniki Creative Inspire GD580

-karta dźwiękowa Creative E-MU 0404

  • zasilacz PROMO THERMALTAKE TOUGHPOWER 750W CABLE MAN. W0116

Prosze o sprawdzenie czy to wszystko będize współgrało a także czy ten zaśilacz utrzymie te monstrum chciałbym również prosić o zaproponowanie jakiejś porządnej obudowy która dobrze wychłodzi i bedzię dostatecznie wyglądać i było by dobrze jakby miała wyświetlacz z temperaturą itp.

Zasilacz bez problemu to pociągnie, choć dla pewności warto by używać jakiegoś 800W.

RAM jak szaleć to szaleć i zapodaj sobie 2x2GB 1016MHz(czy jakoś tak) i najlepiej firmy patriot, podobno produkują najlepszy ram.

A kartę graficzną to złóż sobie sli: 2x8800

Grafika tak jak mówisz ram do sprawdzenia bo 800MHz a 1016to różnica a ja jestem chyba przekonany do Geil lub kingston ale poczytam i zobacze a masz może jakieś pomysły na obudowe i wychłodzenie tego czegoś??

Złączono Posta : 01.04.2007 (Nie) 21:19

z pamięci takich jakie mówiłeś znalazłem costakeigo PATRIOT DDR2 LLK DUAL 2x1GB 1000MHz tylko nie wcisne tam 6GB niestety bo są 4 złącza na płycie głównej. Może ktoś widziałcostak kozacznego jak 2GB ramu na jedej kości chętnie zobacze. A zasilacza 800W chyba nigdzie nie dostane

W chłodzeniu specjalizuje się firma zalman, kup chłodzenie wodne zalmana.

A obudowa… Przebojem wśród obudów dla graczy w zeszłym roku była… obudowa z komputera 4MAX SpeedFreak FX62 nGX2 robiła na wszystkich duże wrażenie… Jak Ci się spodoba to kup.

Co do ramu to nie wiem, kurcze, strasznie ciężko jest znaleźć jakieś konkretne informacje techniczne na temat tej płyty… Jeszcze strona Asusa jest jakaś taka beznadziejna…

Dla mnie ten profil i post to wielkie JAJA…

Pytanie z kosmosu… i chyba dla Jaj… gdybyś miał taki config nic byś nie zmieniał…Niezła ściema :slight_smile:

A ja znalazłem tutaj:

http://www.komputronik.pl/Pamiec_DRAM/D … ,id,20641/

Nawet 850W zasilacz:

http://www.komputronik.pl/Zasilacze_do_ … ,id,36075/

:slight_smile:

http://pccentre.pl/Article15139.htm tu masz link z płyty głównej co nieco pisze powiedzmy żę mi to wystarczy. Jak masz link jakiś z tej obudowy to możesz wrzucić. A żę zalman jest lidetem w tym to wiem a czy wodne to nie wiem możę potężne coolery sobie poradzą a hitem było by już chłodzenie ciekłym azotem musze poszukać jakiegoś konkretnego zestawu i wogóle jak się z nim sprawa miewa

:shock: :o :x

przykład:

http://www.znak.pl/index.php?cid=894&sc … 50GXSSLIEU

ty jesteś ściema koleś i ot jedna wielka chyba bo ktoś ma juzdobry sprzęt a chce mieć lepszy to nie może czy jak? Mi komputer jest potrzebny bo go poprostu dużo używam i chce by chodził jak najlepiej i najszybciej. A jak ci coś się nie podoba to nie otwieraj tego tematu i koniec.

LN2 na stałe? :x

Według mnie też coś tu jest nie tak, składanie nie realnych zestawów, to jest nudne, nie ma ciekawszych zabaw?

O Core 2 Duo w piaskownicy nikt nie słyszał?

E6600 1200 zł + np Abit Quad GT

Jeśli to jest serio to lepiej Core2Duo QX6700 jak chce największa wydajność :mrgreen: :>

" Gigabyte K8NF-9 /nForce4 4X | Athlon64 X2 5000+ |

[G.SKILL 2 x 1 GB DDR2 800 MHz 4-4-3-5]X2| Gainward Geforce 8800GTX 768 MB DDR3 DVI | LG L1900E FANTASY-19" 2000:1,4ms, | MAXTOR DIAMOND MAX11, 500 GB , SATA II | mój sprzęt co wy na to?;> "

I Ty chcesz zmieniać grafikę… i Procesor… Ciekawe…

8800 <-- chyba lepszej karty póki co byś nie dostał… poza tym ta karta kosztuje grubo ponad 2tys zł… Jeszce Ci potrzebna lepsza karta ? Procesor X2 5000… Lepszy procesor Ci potrzebny ? Widzisz… jak łatwo można wyhaczyć… ludzi ? Jak ktoś siedzi dużo w internecie to takich jak Ty idzie łatwo rozpoznać… Więc… nie wiem po co tym ludziom tutaj zawracasz… gitare i tracisz ich cenny czas. Powinni Cię olać i już…

O takim komputerze jak Ty masz w podpisie… to chyba marzy Ci się…

Na tym spokojnie ruszyłby Ci GRAW 2… Na max detalach… więc…

On niby pisał że to jest jego podpis bo będzie miał dopiero tego kompa ale myślę żę to jakiś pic. Chyba że chce szpanować ma dużo kasy i chce kupić tylko się nie zna.

A tak wogóle to przy takim zestawiku przydałby sie jakiś fajny monitorek

19" Eizo S1931SHB black albo jakiś na PVA.