Która karta graficzna i procesor

Wybral akurat dobry monitor udalo mu sie

Benq FP241W matryca s-ips

Spectator

Twoje linki powodują rozjeżdżanie się forum. :evil:

Niektórzy nie wieżą w moją uczciwość i to jest ich sprawa a kolega Spectator pomógł mi i nie wymyślał jakiś głupot tak jak niektórzy po prostu mam kase i inewstuje ją w komputery. A w ogóle jak ktoś ma zamiar pisać głupoty na temat tego żę sobie to wszystko wymyślam to lepiej skończmy ten temat :!:

Złączono Posta : 02.04.2007 (Pon) 15:27

to jest Gainward GeForce a lepszy jest np. Gibabyte GeForce.

tak potrzebny ten który mam zamiar kupić jest szybszy i bardziej wydajny

Lepszy Gigabyte. Będziesz kłócił się o liczby dziesiętne ? Spoko Twój Temat Twój wybór. Wg mnie jesteś bajkopisarzem.

Wszystkie to karty referencyjne, różnią sie naklejką, niektóre są fabrycznie podkręcone.

Za dużo ostatnio pojawia się tu tzw ‘‘dzieci neo’’ składających komputery dla szefa za sumy 20000 zł, i innych 14 latków.

Core2Duo Extreme Quad QX6700 - jakieś 4300zł, ale skoro masz kase i chcesz najlępszą wydajność … to będzie kosmiczna i na dłuuugo starczą 4 rdzenie :]

a nie lepiej ten cztero rdzeniowy atchlon bo na tamtą płyte główną wcisne jeszcze drógi taki procek

HAHAHAHAHAAHAHAHA… przepraszam HAHAHAHAHAHAHAHA

“WSZtm” mój ulubiony użytkownik na tym forum bez komenta :-x :-x :-x

Ale z tego co mi się wydaje, to te 4 rdzenie to są własnie 2 dwurdzeniowe FX-70 tworzące Quad FX.

no w zasadzie to chyba tak musze jeszcze popytać w sklepie gdzie będe zamawiał sprzęt co on mi radzie ale i tak dziękuje wszystkim za pomoc i nie pomoc

http://kopalniawiedzy.pl/wiadomosc_1241.html

Tak zrozumiałem z tego :stuck_out_tongue:

Więc jeśli jest tak jak myślę to lepiej wziąść tego C2D :slight_smile:

ale w athlonie jest niższy pobór prądu ale są mniejsze cache jak w C2D trzeba sięnad tym dobrze zastanowić

Potrzebujesz tak mocnego sprzętu oraz chcesz wydać tyle kasy na niego i martwisz się o pobór prądu :hahaha:

nad czym Ty się zastanawiasz? Bierzesz ten który jest lepszy a nie wypisujesz o poborze prądu.

Jak masz na sprzęt to i na rachunki za prąd uzbierasz.

chodzi o pobór prądu bo czym wiekszy tym większy jest chałas z chłodzenia:)

A i cichym i wydajnym chłodzeniu to słyszałeś kiedyś ?

Wydajesz tyle kasy na kompa i pewnie BOXowe chłodzenie…

możliwością jest jeszcze wodne bo ciekły azot w polsce w ty mczasie narazei odpada możę z pół roku albo rok bedize już dostepny

Sprawdzanie błędów w FF świeci na czerwono :x

Coraz bardziej utwierdzasz mnie w tym że składasz nie realne kompy.

LN2 jest dostępny w Polsce, tylko że jest używany do bicia rekordów np Cedar Mill 631 @ 8.2 GHz. Na dłużej tak niska temp załatwi kompa, a w pomieszczeniu na pewno będzie zimno.

Tak wygląda typowe chłodzenie ciekłym Azotem.

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=215305

Tak twoj ulubionz użztkownik bo pare slow prawdy ci powiedzial

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Masz racje ja spojrzałem na tego LG 1900 i się ździwiłem…nie spojrzałem na tego BENQ. Ten to akurat jeszcze lepszy od tego EIZO :smiley:

Złączono Posta : 02.04.2007 (Pon) 22:22

No stary nie mów że to ty tą kasę zarabiasz bo może mam 17 lat ale każdy wie że w komputer nie da się zainwestować bo tanieją codziennie.

A inwestycja to kupno czegoś co albo podrożeje albo będzie można na tym zarobić…no chyba że chcesz na tym zarobić. Czekamy na fotki komputera :smiley: :stuck_out_tongue: w końcu żadko się takie widzi.