Która karta graficzna i procesor

wolisz opooglądać obudowe czy od środka?

WOLIMY od środka, ale z zewnątrz też możesz pokazać :mrgreen:

jutro jade zamówić myśle że to to by było bajera:

-Procesor [intel Core 2 Extreme QX6700 QuadCore]x2

-Płyta główna ASUS L1N64-SLI WS

  • Grafika [GeForce 8800GTX Gigabyte 768MB/384bit PCI-E DX10]x2

  • HDD [seagate barracuda 750GB]x2

  • napęd [LG GSA-E10L]x2

-monitor 24’’ BENQ FP241W

  • pamięć [GEIL ULTRA 2x1GB DDR2 800]x3

-głośniki Creative Inspire GD580

-karta dźwiękowa Creative Labs SoundBlaster X-Fi XtremeMusic, 7.1

-OCZ GameXStream OCZ850GXSSLI-EU (850W)

Obudowa- NZXT LEXA

tlyko nie iwem czy jest dobże dobrana płyta do procka prosze o porade

Lol ta płyta jest pod Athlony … weź może EVGA nForce 680i SLI

A i po jaką cholere 2 procki :mrgreen: Ten QX6700 jest 4 rdzeniowy, dokładniej to są dwa dwurdzeniowe 6700 w jednej obudowie …

no bo ina podstawka socet F czy cuśtakiego a wejdą na nią dwa takie proce??

Po co Ci dwa te procki? Chcesz mieć osiem rdzeni? Tylko w jakim celu?

Procek intela a płyta dla AMD

6 kości ram… no OK, ale zaopatrzyłbym się w Mushkiny albo G.Skille. Zastanawia mnie tylko fakt, czy do jednoprocesorowej konfiguracji wejdzie gdzieś 6 kości RAM. Bo dwóch Core 2 Duo nie wstawisz :stuck_out_tongue:

Zdecydowanie są lepsze.

I z tym się zgadzam. Nie masz bladego pojęcia. Do tego konfigu któy podałeś wstawiłęś wszytsko co najdroższe. Tylko pytanie - po co Ci 8 rdzeni? (nic tego nie obsłuży orpóćz zaawansowanych programów 3D). Po co karty w SLi jeśli już 8 rdzeni (bierzesz jedną profesjonalną) itp.

Z tego co wiem to NIE MA płyt z dwoma socketami 755 … nie włożysz nigdzie dwóch QX6700 a jakby nawet to to nie ma najmniejszego sensu nawet jak jesteś milionerem.

Co ty tu kompa marzeń dla siebie składasz, a w dodatku 0 pojęcia o kompach? Tylko lecisz po cenach “o to jest najdroższe to to biore” :x

A wiesz w sumie możesz kupić 2 te procki z tym że jednego mi wyślesz, adres na PW dam :mrgreen: :lol:

dokładnie TAK.

Przeczytane w kilku artykułach poszukane w cenniku i wystawione na forum aby kopary opadły :hahaha:

I jak osoba która profesjonalnie składa kompy i jeszcze w nie inwestuje bierze proca intela a płyte pod amd :x :x :x

Mając taką kasę z którą Ty się obnosisz ja bym nawet na forum nie zaglądał tylko wynajął 2 osoby obeznane konkretnie w temacie i by mi super hiper mega trendy multi extreeme kompa złożyły a ja bym nawet nie musiał widzieć gdzie jest procesor byleby jak to często na forum się przewija: Ghotic 3 na full śmigał :hahaha: 0X

Już lepiej dobry samochód kupić niż taki komputer co Ty malujesz nam :mrgreen:

Patrzcie tu http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic.php?t=148462 następny który bajki nam wciska, kompa zmienia co miesiąc :hahaha: a ten nas prosi zbudujcie kompa moich marzeń :lol:

No gdzie te zdjęcia ? P*l****e? Do tej płyty wchodzą 2 pamięci RAM a ty kupujesz 6 kości.

wchodzą 4

asus_l1n64sli_ws_550.jpg

A 2 pozostałe dla babci i dziadka :wink: albo lutownica do ręki, wprawna ręka i plus na minus kabelek na masę i łączymy 6 w 4 za pomącą abrakadabra 8)

Ciekawi mnie jeszcze po co 2 identyczne napędy :stuck_out_tongue:

zeby drozej wyszlo :smiley:

ALe MOBAS ma 4x PCI-e 16x a on bierze tylko 2x8800GTX… :frowning: Słaby ten komp :frowning: :stuck_out_tongue: