Która Płyta najlepsza?:)

elo mam do was pytanko: chce jakoś w środe kupić płyte główną mam 150 zł około noi mam pytanie? która z tych czterech płyt będzie najlepszym rozwiązaniem:

Gigabyte:

1.GA-G33M-S2

2.GA-Q35M-S2

3.GA-EG31MF-S2

4.GA-P31-DS3L

To są cztery modele płyt głownych Gigabyte każda około za 150 zł.

Ja jestem zielony jakie wejscia są ważne… itp… chciałbym żeby płytka głowna mogła by pozwalać prockowi na podkręcanie… HELP ME… !!

A jakie części chcesz wsadzić w tą płyte??

Ja polecam osobiście Gigabyte GA-P31-DS3L, sam mam ten model, tzn ja mam EP31, różni się jakimiś tam fazami zasilania, czy cuś. Dobrze wykonana, rozmieszczenie i wszystko ok. Narazie nie podkręcałem swojego proca, ale bardzo dużo ludzi kręci na niej tu na forum swoje procesory… Cena i parametry również przemawiają za nią :).

ja do płytyt głównej planuje również kupic:

Modecom 350 w (nie feel)

Geforce 8600 GT

Core 2 duo E7200

dysk i napęd optyczny już mam ze starego kompa

ejj a jak mam obudowe teraz ze standartem ATX to czy wejdzie mi tam płyte głowna microATX?

Z tych co Podałeś to najlepsza jest GA-P31-DS3L i też ją polecam. Świetna mobo.

Wejdzie, tylko musisz przekładać te nóżki do których się przykręca śrubki.

a możesz wyjaśnic dlaczego ona jest lepsza od innych? czym sie wyróżnia?

czyli microATX wejdzie bez dokupywanie niczego:P tylko przykręcic ją i już tak:D?

Choćby nawet to, że ma 3 sztuki PCI-Express x1. Zresztą wejdź sobie na specyfikacja tych płyt a zobaczysz.

tak

a 8600gt,E7200, i ta płytka bedą dobrze współgrać ze sobą:D?

Tego procka sam mam i płyte też i jest super. Grafe mam troszke lepszą ale też GF i też jest OK.

noi podkręciłeś procka jakoś? noi o ile? bo orginalnie procek ma 2,53 GHZ tak?

Ale czy 350W to uciągnie? Ja mam właśnie tego samego Modecoma i w grach itp nie ma problemu, ale zastanawiam się nad podkręcaniem…

Tak

Spójrz na mój podpis :stuck_out_tongue: i zobaczysz. Moge dalej kręcić, ale ramy mi blokują.

Niezabardzo. Weż OCZ SxS 500W.

Ja bym ci proponował wziąć E5200 + GA-EP31-DS3L + 9600GSO + Modecom MC 350W

nie gadaj ze do 3,7 go zrobiłeś?:D:D:D?

No serio, serio. Nawet uruchomiłem go na 4.2GHz :P, ale podczas testów stabilności się resetował :frowning: .

czyli:

OCZ 500 wat

Geforce 8600GT

Gigabyte P31-DS3L

Core 2 duo E7200

noi chłodzenie jakieś:)

noi komputer mam zajebiaszczy:D? czy coś jeszcze trzeba by dokupić w przyszłości:D?

Schabik PL a co byś powiedział na radka hd4850 512 jest lepsza od gf8600GT 1000% no ale kosztuje koło 500 550 zł :slight_smile:

za droga… jak ja 600 zł to planuje na kompa dać:P:D:D

No jak chcesz mocno kręcić to Pentagram Freezone KARAKORUM HP-120 lub coś lepszego Thermalright Ultra 120 EXTREME.

weź to co ci proponuje Darth Rex czyli:

E5200(procek lepszy od E7200 bo tańszy, praktycznie takie same taktowania, wyższy mnożnik,także świetne OC)

GA-EP31-DS3L

Modecom MC-350

GEFORCE 9600GSO 768MB