Które konto w banku wybrać?

Witam, chciałbym was prosić o polecenie banku, w którym najlepiej założyć konto i jest wszystko w miarę tanio, ponieważ nigdy nie miałem konta w Polskim banku, liczę na waszą Pomoc. Co polecacie na tą chwile?

INTELIGO nie płacisz za prowadzenie konta, za przelewy i wypłaty z bankomatów PKO i Santander. Za kartę nie płacisz nic, jeżeli w miesiącu wykonasz zakup z karty na minimum 100 zł. Na danym koncie możesz posiadać więcej rachunków i kart.

Uważam, że sam możesz bez problemu porównać sobie oferty różnych banków. Wszystko jest dostępne w internecie. Sam zdecyduj, która oferta jest dla Ciebie najkorzystniejsza. Warunki dobre dla mnie, nie muszą być odpowiednie w Twoim przypadku.

1 polubienie

Całkowicie bezpłatny w tej chwili jest chyba tylko NestBank (bezpłatne przelewy, karta i prowadzenie konta).

Warte polecenia są Santander (kiedyś Bank Zachodni) i Alior.
Gdybym musiał założyć konto, to wybierałbym z tych trzech.
Ewentualnie jeszcze Millennium jest też ok.

Jeśli chodzi, o bank Santander to raczej odpada, tam to jest taki pier*****k, że konto na osobę założą, nawet jak nie będziesz w placówce, wystarczy, że przyjdzie ktoś podstawiony. Jak bym wiedział, która osoba do tego doprowadziła, to od razu bym wystosował pismo o zwolnienie, ale niestety nie mam takiej informacji, więc pozostaje mi wystawić odpowiedni komentarz na stronie w/w banku. To zobaczę jeszcze te PKO i Inteligo, jak również mBank czy Ing Bank Śląski. Dzięki za poradę.

Dobry jest też City handlowy lub Millennium.

ING odpada jak nie umiesz instalować apki na Huawei:

Niby da się prościej niż pythonem np. w shellu Androida.

Z apkami to nie problem, całe szczęście korzystam z Samsunga A13, a jeśli miałbym chińczyka to też bym, znalazł na to sposób.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Dzisiaj byłem w mBanku założyć konto, dokument jest używany do wglądu, nie są wykonywane skany dokumentów, tylko spisują dane z niego a ty potwierdzasz, gdy pani pokazuje ci wszystko na ekranie.

Jesli chcesz miec w pełni darmowe konto i karte to tskie oferuja NestBank i Citibank handlowy