Który antywirus?

ale dobry jest czy nie?? A ile bym musiał mieć RAM’u żebym mógł zainstalować Nod32??

nod nie jest wcale taki dobry, zawodzi herustyka, ni ełaczoany jest automatycznie amon, straznik systemu, więc jak pominiesz ten krok komp ni ebedzie zabezpieczony

Nod ma małe wymagania na twoim kompie super by chodzi ł ale wiry przepuszcza, zainstaluj kasperskiego, tez ci bedzie hulał bo kompa masz dobrego, a wiez mi kasper najlepiej ze wszytskich dostępnych teraz na rynku antyvirów broni przed wirami :slight_smile:

Aha chyba jednak sie zdecyduje na Kaspra. A się jeszcze spytam czy istnieje taki antyvirus jak : eTrust Antivirus7? Mój kolego sobie go kupił i strasznie go wychwala. Nigdy o nim niesłyszałem ale niewiem jak wy. :wink:

jeden z gorszych av, nie polecałbym kupna tego :x

zainstaluj kaspra, jest najlepszym av w chwili obecnej

najlepszym na jego sprzęt ale nie ogółem

ta… to jaki jest ogółem naj ??

to który jest najlepszy?

wszystkie testy mówia że kasper, zresztą ostatnio zajmuje 1 miejsce to znaczy od kąd wyszła wersja 5 :slight_smile:

i tak zostało jak narazie, koledze się coś pomyliło :smiley:

Kompletna bzdura. Nod ma najlepszą heurystkę ze wszystkich antywirów na rynku (to jego najmocniejsza strona). Odnośnie Amona dajesz instalację standard i wszytsko Ci się uruchamia. Testowałem noda na serwie w pracy i zero problemów, dlatego zakupiłem go pół roku temu do domu i zero problemów, najnowsza wersja noda ma szereg usprawnień:

A co Ty na to:

do tego mała waga aplikacji czyni go bardzo lekkim i wysoce przyjemnym w użytkowaniu. miły interfejs zachęca i z każdym dniem zdobywa coraz szersze poparcie wsród użytkowników :slight_smile:

co nie oznacza że przepuszcza duzo wirusów dlatego w testach zajmuje ok 4-7 pozycje :slight_smile:

pamiętaj że najsłabszym ogniwem jest człowiek i testy nie zawsze wszystko odzwierciedlają. trzeba to brać pod uwage :slight_smile:

tu widać zdanie fachowca które jest tak samo prawdziwe jak to :

poza tym ostatnio testowałem i pande i kaspera (najnowsze wersje obydwu) tak na standardowych ustawieniach jak i na max wygrywała panda(miałem paczki z wirusami i skanowałem) więc NIE pisz takich bzdur jeśli nie testowałeś sam zresztą nie będe mówił o ilościach reklam w gazetach i proporcji ich do pozycji w teście

Powiem Ci tyle - każdy myśli inaczej - ja kilka przetestowałem u siebie i najlepiej u mnie chodzi Panda Platinum Internet Security 2005.

Powiem szczerze że nie nażekam na nią - robi co do niej należy :))

Poczytaj sobie troche o niej na http://www.pspolska.pl/produkty/platinum_is_2005/

Ładnie ona jest tam opisana :slight_smile:

Tak reasumując decyzja należy do Ciebie jakiego chcesz Antywirusa …

Moim zdaniem najlepszy z tych trzech antywirów jest AntiVirenKit. Uważam, że obok Kaspersky’ego jest najlepszy. Gorąco polecam.

za mało ramu na to

zaznaczam u ciebie :smiley:

i tu masz prawie rację ponieważ jak i kaspersky i antivirenkit wykrywaja te same wirusy przez co sa to tak jakby identyczne av pod innymi nazwami , jeden bardziej muli , drugi nie, pierwszy ma jeszcze skaner bd co wymaga aby nasz komp miał duzo pamięci ram i dobrego procka , i to że antyvirenkit ma dwa skanery nie swiadczy to o tym że ma lepsza wykrywalność a wręcz przeciwnie, w testach av obecnie antyvirenkit i kaspersky są na tych samych pozycjach czyli nr 1

A wg. Mnie kaspersky jest ze wszystkich najlepszy :slight_smile:

uzywaj szukajki forumowej a nie zakładasz nowy temat…

według mnie temat się beznadziejnie przeciąga i padają dziwne stwierdzenie

no i jeszcze do tego niczym nie uzasadnione stwierdzenie(przyajmniej ja nie widzę argumentów)

a według mnie panda platinium 2006 internet security bo ma dużo funkcji i prawie najlepszą wykrywalność

proszę niech ktoś zamknie ten temat