Który antywirus?

to zobacz i czytaj :

nie mówię o tym co było tylko o tym co się zaczyna dziać to ty patrz i czytaj

poza tym twoje argumenty się powtarzają

(cytowałem to post temu) ogółem teraz dyskusja straciła sens bo nikt nie rzuca już nowych argumentów i wątpie by padło na to nowe światło

Siemka ja ci powiem tak na pewno nie kupowałbym na twoim miejscu Pandy ponieważ miałem z nią bardzo duże problemy ( przy bardzo dobrym stanie kompa ) i bardzo muli komputer ! jeden użytkownik tu powiedział że najlepszym programem antyvirusowym jest NORTON zgadzam się ale tylko dla bardzo szybkich komputerów ponieważ jest on najbardziej mulącym kompter programem to właśnie NORTON najbardziej osłabia kompa AntiVirenKit 2005 jest dobrym może nawt bardzo dobrym programem który też muli komputer ale nie aż tak tragicznie jak te które przed chwilą wymieniałem, programu F-Secure5.41 nigdy nie używałem więc nie będę się wypowiadał na jego temat ale według mnie najlepszym programem antyvirusowym jest avast który jest bardzo dobry jeśli chodzi o znajdowanie i szybkie usuwanie wirusów i najmniej z tej całej bandy antyvirusów muli komputer tak właściwie prawie w ogóle go nie muli no bo wiadomo że każdy antivirus muli kompa ale avast robi to najmniej no i to chyba tyle pozdro dla wszystkich jak jakiś problem z kompem to na maila chętnie pomoge i na GG ! narka

słabszy od pandy (tej nowej wersji platinium) bo miałem go zanim wrzuciłem pande i ona odrazu zaczeła coś znajdować( a avasta miałem wersje profesionala )

powiedz jakie problemy i z jaką wersją

bzdura totalna nie chciał usunąć mi trojana tylko dawał link jak to zrobić ręcznie

nie znasz się to nie gadaj , bo to są totalne bzdury co ty pleciesz

jesdteś człowkieku w błędzie, jak avast ma 76% wykrywalności wirów a kasper czy panda blisko 100 % to o czym tu gadać :roll:

ps. tematy powinien juz być zamkniety bo niektórzy zaczynaja pisac kompletne bzdury nie znając się na av :!:

wpisz w szukajke forumowa antywirus i bedziesz miał a tak do tematu wracajac ja polecam Avasta! i AntiVirenKit 2005 sam go uzywam i jest bardzo dobry ale zeby nie zamulał kompa to trzeba miec sprzet…Panda wg jest słaba jak nic…puszcza wiry itd.

tylko że wychodzą nowe wersje programów :!:

słaby to ty koleś jesteś, panda twojego avasta powala w mnignieniu oka , avast jest za free ale jego pozycje to 14-16 miejsce wiec nie mów że jest dobry !

A panda ma o wiele lepszą wykrywalność od tego głupiego avasta :wink:

PS.temat naprawdę proponuje zamknąć bo zaczynaja sie bzdury sypać na temat av i skuteczności avasta której nie ma

Przychylam sie to tej prośby.

Zwłaszcza te wszystkie gadki o testach i miejscach w nich poszczególnych antywirów, nie poparte żadnym linkiem.

Zamykam.

IMHO niestety łącznie z Tobą 8) 8) 8)