Który lepszy antivirus avast 4 czy AVG Anti-Virus

witam

no właśnie, który lepszy darmowy antivirus avast 4 czy AVG Anti-Virus?

dla mnie lepszy jest AVira

czyli ten drugi?

Który lepszy to nie wiem ale używam avast! od 3 miesięcy i jestem zadowolony (po 2,5 miesiącach test Pandą on-line i czysto). Do tego jakiś antyspyware (najlepiej ze strażnikiem np. SpywareTerminator oraz jeden bez stranżnika np. AdAware) i jakiś dobry firewall (ja mam Comodo, testuje i narazie jest dobrze, lepiej niż gdy miałem komercyjny).

aha. ja dzisiaj przez przypadek naktnialem sie na AVG Anti-Virus, ja uzywam avasta 4(14 mb), a AVG Anti-Virus(ma 43 mb), i nie wiem czy mam zainstalowac AVG Anti-Virus, czy zostawic avasta 4 :cry: :cry:

Potestować można zawsze, poza tym tu na wortalu masz wszystko czego trzeba. Ja mam avast! tak jak mówiłem już 3 miesiąc i czuje sie bezpiecznie. Potestuj jeden, potem drugi, sprawdź czy ci nie muli kompa i takie tam, a na koniec przejedź skanerami on-line - linki masz na stronie głownej wortalu i tyle.

Pozdro.

to ten trzeci którego nie wpisales do pojedynku :slight_smile:

http://www.free-av.com/antivirus/allinonen.html

Polecam bardziej avasta, jak miał kolega to bardzo dobrze chodził. ;]

dobra, dzieki.

Ja mam AVIRA.Jak dotąd nie narzekam. :slight_smile: Jest na naszym vortalu.

aha.

AVAST NAJLEPSZY !!

Avast! bo jest po polsku.

Ollbi

brawo za genialny post

Polecam Avasta - używałem go dosyć długi czas.

Sprawował się b. ładnie

dzieki bardzo.

Ja od siebie polecę Ci avast-a bo używałem i jednego i drugiego antywirusa i AVG bardzo spowalnia pracę komputera, a nie powinno bo mam sprzęt jak widać poniżej. Poza tym avast ma bardzo przyjazny interfejs i bardzo bogate usługi w wersji Home (w wersji 4,7).

Pozdrawiam :slight_smile:

Mądra odpowiedz :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

avast nie jest darmowy o czym mało ludzi wie. To znaczy jest ale ceną jaką musisz zapłacić jest podanie swoich danych osobowych przy rejestracji…inaczej po 60 dniach program przestaje dzialac (chyba aktualizacje). AVG jest chyba całkowicie darmowy tak jak Avira, ale czy te programy dobrze zabezpieczają to nie wiem, wydaje mi sie ze tak średnio i nie chronia przed nieznanymi wirusami.

ja sie zarejestrowalem, musialem dostac klucz aktywujacy do avast 4 home. ponizej daje screen.

72c4196646597c49m.jpg

edit

jutro dam poprawny link do screena.

edit 2

juz naprawilem link do screena.

Chyba troche przeginasz, nie dość że dostajesz za free całkiem niezłe oprogramowanie, to jeszcze marudzisz że raz na kwartał dostaniesz dostaniesz maila i z informacją o nowej wersji. Nie ma to jak malkontectwo naszego kochanego narodu

:?