Który tel jest bardziej opłacalny?

(matekadamczak) #1

Jak wyżej do wyboru mam:

Samsung J700

Samsung E250

Sony Ericsson w200i

który??

konkretnie o muze chodzi i dzwonienie i zeby był wygodny

(zaklik) #2

J700 albo w200i . Ładniejszy jest Samsung , lepszy SE chociaż brakuje mu bt . SE ma lepszy soft . W szajsungu nie można instalować aplikacji z karty pamięci i menu jest trochę niedopracowane (np. w gry i aplikacje nie ma gier , sa w moich plikach) .

(Rykendo) #3

Jeżeli tak to polecam W200i. Jeżeli nie potrzebujesz bajerów jakie są w nowych telefonach tak jak najbardziej :wink: Minusem może być wtedy wyświetlacz, który ma tylko (zgaduje) 64 tysięcy kolorów. PS: O tysiaka się pomyliłem :stuck_out_tongue: Przed chwilą sprawdziłem...

(zaklik) #4

Samsung J700 z tego co pamietam też ma 65k kolorów .

(Rykendo) #5

J700 na oczy nie widziałem, nie interesuje się telefonami z tej firmy. E250 ma zapewne więcej, tego to nie sztuka zobaczyć :lol: Pamiętam jak była moda na ten telefon. Wszyscy chcieli mieć wysuwany.

(zaklik) #6

E250 też ma 65k :stuck_out_tongue: . Miałem i szczerze nie polecam .

(Rykendo) #7

Ciekawe, na tym E250 obraz wydaje mi się wyraźniejszy. Albo muszę iść do okulisty po nowe okulary :smiley: Bierz W200i - tyle!

(zaklik) #8

Samsungi ogólnie rzecz biorąc mają mierne wyświetlacze .

(k-9) #9

matekadamczak , moim zdaniem żaden telefon z twojej listy nie jest wart zainteresowania :smiley:

(Mat0160) #10

Ja tam wole F250, nie wiem co wam sie nie podoba w Samsungach.

No chyba że musicie mieć aparat 100mpix, pamięć wew. 120GB, Symbian, wyświetlacz 1000000500100900 kolorów, może chłopak nie musi tego mieć?

Jak bym musiał brać z tych trzech to bym brał chyba J700. SE nie lubie, a szczególnie tego modelu (totalna chińszczyzna) :smiley:

, ale pomiędzy J700 a w200i nie ma różnicy

BTW : to dziwne, kolega ma w200i i jakoś ma gorszy wyświetlacz niż ja w F250 :d

Wszystkie są ciche, fakt że w200i ma głośnik doczepiany ale taki kupisz za 80zł do samsunga :stuck_out_tongue:

(k-9) #11

ja tam osobiście nic nie mam do samsungów, oprogramowanie w telefonach są niedopracowane i dlatego nie cieszą się one popularnością,

matekadamczak , jeśli ci chodzi i muzykę to bierz w200i.

Może napisz ile masz peiniędzy do wydania, to akurat poradzimy ci lepszy telefon :wink:

(zaklik) #12

Dokładnie . Odwrotność SE . który soft ma dopracowany w 99% a jakość wykonania gorszą od Samsunga (dosc czesto psuja sie przyciski).

(igrek) #13

Ale do SE można dokupić głośniki i wtedy oba szajsungi wysiadają pod tym względem. W200i ma nie najgorszy aparat. muza gra czysto. ceny nie są wygórowane

(matekadamczak) #14

ok 300 zł na tel mam

(zaklik) #15

Od 300 zł możesz już dostać SE k500i na allegro (np. http://www.allegro.pl/item504481254_son ... atisy.html) . Jest dużo lepszy od w200i . Wyświetlacz 252k kolorów , bluetooth , 2 mpix aparat , itp , wgrasz inne sterowniki dźwięku i będzie grał jak te z serii W .

(matekadamczak) #16

, nie zabardzo przepadam za płaskimi tel.

a co byscie powiedzieli na nokie 5200 albo 5310 xpress music

(zaklik) #17

K550i nie jest płaski . Porównywalny z W200i . Dodatkowo można go przerobić na W610i . Dobrze działa na sofcie z tamtego fona i nawet obudowa pasuje .

(Mat0160) #18

5200 to kolejne przereklamowane badziewie :slight_smile:

Ja miałem okazje, N70 mogłem kupic za 299-, , ale wole nieużywki :wink:

5310, jak masz za 300zł to bierz!

(klopas) #19

te wszystkie pseudo muzyczne fony są straszne... jakość jest taka że żal opowiadać... słyszałem 5200... myślałem że się potne :stuck_out_tongue: jak to jest muzyczny telefon to ten świat schodzi na psy :stuck_out_tongue:

(matekadamczak) #20

a jaki muzyczny polecasz??? motke c651??

a w300?