Który tel jest bardziej opłacalny?

Jak wyżej do wyboru mam:

Samsung J700

Samsung E250

Sony Ericsson w200i

który??

konkretnie o muze chodzi i dzwonienie i zeby był wygodny

J700 albo w200i . Ładniejszy jest Samsung , lepszy SE chociaż brakuje mu bt . SE ma lepszy soft . W szajsungu nie można instalować aplikacji z karty pamięci i menu jest trochę niedopracowane (np. w gry i aplikacje nie ma gier , sa w moich plikach) .

Jeżeli tak to polecam W200i. Jeżeli nie potrzebujesz bajerów jakie są w nowych telefonach tak jak najbardziej :wink: Minusem może być wtedy wyświetlacz, który ma tylko (zgaduje) 64 tysięcy kolorów. PS: O tysiaka się pomyliłem :stuck_out_tongue: Przed chwilą sprawdziłem…

Samsung J700 z tego co pamietam też ma 65k kolorów .

J700 na oczy nie widziałem, nie interesuje się telefonami z tej firmy. E250 ma zapewne więcej, tego to nie sztuka zobaczyć :lol: Pamiętam jak była moda na ten telefon. Wszyscy chcieli mieć wysuwany.

E250 też ma 65k :stuck_out_tongue: . Miałem i szczerze nie polecam .

Ciekawe, na tym E250 obraz wydaje mi się wyraźniejszy. Albo muszę iść do okulisty po nowe okulary :smiley: Bierz W200i - tyle!

Samsungi ogólnie rzecz biorąc mają mierne wyświetlacze .

matekadamczak , moim zdaniem żaden telefon z twojej listy nie jest wart zainteresowania :smiley:

Ja tam wole F250, nie wiem co wam sie nie podoba w Samsungach.

No chyba że musicie mieć aparat 100mpix, pamięć wew. 120GB, Symbian, wyświetlacz 1000000500100900 kolorów, może chłopak nie musi tego mieć?

Jak bym musiał brać z tych trzech to bym brał chyba J700. SE nie lubie, a szczególnie tego modelu (totalna chińszczyzna) :smiley:

, ale pomiędzy J700 a w200i nie ma różnicy

BTW : to dziwne, kolega ma w200i i jakoś ma gorszy wyświetlacz niż ja w F250 :d

Wszystkie są ciche, fakt że w200i ma głośnik doczepiany ale taki kupisz za 80zł do samsunga :stuck_out_tongue:

ja tam osobiście nic nie mam do samsungów, oprogramowanie w telefonach są niedopracowane i dlatego nie cieszą się one popularnością,

matekadamczak , jeśli ci chodzi i muzykę to bierz w200i.

Może napisz ile masz peiniędzy do wydania, to akurat poradzimy ci lepszy telefon :wink:

Dokładnie . Odwrotność SE . który soft ma dopracowany w 99% a jakość wykonania gorszą od Samsunga (dosc czesto psuja sie przyciski).

Ale do SE można dokupić głośniki i wtedy oba szajsungi wysiadają pod tym względem. W200i ma nie najgorszy aparat. muza gra czysto. ceny nie są wygórowane

ok 300 zł na tel mam

Od 300 zł możesz już dostać SE k500i na allegro (np. http://www.allegro.pl/item504481254_son … atisy.html ) . Jest dużo lepszy od w200i . Wyświetlacz 252k kolorów , bluetooth , 2 mpix aparat , itp , wgrasz inne sterowniki dźwięku i będzie grał jak te z serii W .

, nie zabardzo przepadam za płaskimi tel.

a co byscie powiedzieli na nokie 5200 albo 5310 xpress music

K550i nie jest płaski . Porównywalny z W200i . Dodatkowo można go przerobić na W610i . Dobrze działa na sofcie z tamtego fona i nawet obudowa pasuje .

5200 to kolejne przereklamowane badziewie :slight_smile:

Ja miałem okazje, N70 mogłem kupic za 299-, , ale wole nieużywki :wink:

5310, jak masz za 300zł to bierz!

te wszystkie pseudo muzyczne fony są straszne… jakość jest taka że żal opowiadać… słyszałem 5200… myślałem że się potne :stuck_out_tongue: jak to jest muzyczny telefon to ten świat schodzi na psy :stuck_out_tongue:

a jaki muzyczny polecasz??? motke c651??

a w300?