Który tel jest bardziej opłacalny?

jak bardzo mocno zależy ci na muzyce, patrzysz na jakość to zostaje tylko N91 :stuck_out_tongue:

ona przebija walkman-y itd.

ale jeśli nie słyszysz różnicy w muzyce to bierz cokolwiek :smiley:

ty to nazywasz okazją?!

N70 można wytargać za 250zł bez większego problemu :stuck_out_tongue:

Najlepiej kupić oddzielną mp3 . Najtańsze Creative Stone mają przyzwoitą jakość dźwięku a nie są drogie .

już lepiej brać coś porządnego od iRiver-a albo iAudio…

no i nie zbaczaj z tematu :smiley:

najbardziej opłacalne są cegły z systemem :wink:

mają wszystko i jeszcze więcej :slight_smile:

za 300zł kupiłbym SPV M3000 :stuck_out_tongue: ew. nokię E61 :wink:

ALe od początku.

Słycham muzyki ale chce żęby grala jak grala ale zeby grala wiec na jakosc nie patrze

fajnie by bylo jakby aparat w miare był

a cobyscie powiedzieli na nokie 6151?

zaklik , dokładnie popieram cię !!

Ja osobiście nie patrzę już na aparat w komórce, bo to jest straszna tandeta!, nic nie przebije cyfrówki za 1000zł

Najlepiej kipić sobie jakoś zwykły telefon. ja polecam SE K550i dobry lcd na którym wszystko ładnie widać pod różnymi katami patrzenia.

zwykłe telefony są do bani :stuck_out_tongue:

nie lepiej kupić coś innego niż wszyscy?

SPV M3000 ma 2.8 cala więc na nim wszystko super widać :slight_smile: i można używać go w landspace :slight_smile:

klopas , a co to landspace

że możesz ekran używać normalnie i obrócić go o 90 stopnii… w N95 np. tak masz jak wysuniesz slider z przyciskami muzycznymi…

no albo faktycznie jeśli ktoś chce coś lepszego niż telefon to faktycznie powinien zacząć się oglądać na jakieś palmtopy PC pocket z Windowsem

Tylko że dobry tel który ma dobre parametry zapewniające płyną pracę z Windowsem trochę kosztują

parametry się liczą w grach i aplikacjach :stuck_out_tongue:

na każdym PPC WM chodzi tak samo… czy ma procek 200mhz, czy 600mhz…

jakbyś miał TyTn 2 w jednej ręce i M3000 w drugiej to wszystko by się tak samo włączało… (BT, SMS, aparat, odtwarzacz itd.)

NIe chce nic z Windowsem

Ostatecznie

Nokia 5310 Xpress Music

czy

Samsung J700

1 i 2 szmelc weź co kolwiek

A dlaczego twoim zdaniem szmelc???

Jaki polecasz?

Jak już z tych dwóch wybierać … bierz cokolwiek byle nie szajsunga .

następny dlaczego??

Szajsungi mają zwalony soft . Np w j700 z ery (nie wiem czy jest tak we wszystkich ) gier nie ma co szukac w menu gry i aplikacje tylko w moich plikach .

Z tych dwóch Nokia. Lepszy aparat i wyświetlacz. Instalacja gier w Samsungu to jakaś pomyłka. Muszą być ściągane w telefonie z internetu a co za tym idzie trzeba płacić za transfer. Tak samo z aplikacjami.

Ja tam wole swojego Samsunga ;*

Ale na twoim miejscu bym brał 5310 :stuck_out_tongue:

a jak wygląda sprawa z D900?

Wszystkie samsungi mają niedorobiony soft . Chyba nigdy sie nie naucza , ze uzytkownicy chca instalowac jave z pamieci .