Który tel jest bardziej opłacalny?

D900… szajs… k750i robi lepsze fotki :x

kup sobie smartphone, na pewno nie pożałujesz :slight_smile: (właściciele smartphonów ci to potwierdzą :slight_smile: )

z tych 3 telefonów weź samsunga j700 lub Se w200i :smiley:

A jak Se k770i?

Dobry aparat (3,2 mpx) , lepszy niż w tamtych co podawałeś wcześniej .

k770i ma kijowy aparat :roll:

jak już masz go brać to lepiej od biedy kupić k800i choć i tak nie będziesz zadowolony…

Nie powinieneś tak sceptycznie podchodzić do wszystkiego z “Windows” w nazwie. :stuck_out_tongue:

Telefony z Windowsem Mobile faktycznie przebijają te wszystkie przereklamowane SE.

Warto naprawdę zainteresować się jakimś Smartfonem z Windows Mobile Standard- Pocket PC są zwykle bardzo duże, a chyba nie chcesz mieć takiego kolosa w kieszeni :stuck_out_tongue:

Całkiem ciekawe telefony poniżej 300 zł. na Allegro:

-Toshiba G500 (wadą jest to, że nie kupisz wersji bez simlocka, bo takiej nie ma- simlock z tego telefonu jest jak na razie niezdejmowalny).

-SPV C600

Ja w życiu nie brałbym żadnego SE- to przereklamowane telefony, które wszyscy używają. Z takim SPV, czy Toshibą jesteś trochę bardziej oryginalny.

A może Nokia 6300?

tez polecam jakiegoś smartfona,nigdy go nie trzymałem w ręku :roll: ale wiem że są to fajne zabawki :stuck_out_tongue:

Co w ludzie tak padakujecie ile telefon ma mpix… i tak aparaty w komórkach nigdy nie przebiją kompakta/lustra za 900 zł…

Nie ma co kupować fona tylko ze względu na aparat bo to głupota jest :confused:

No to koniec porad, a był pomocne

to który tel

Samsung D900i

Nokia 6630

Jeśli odrzuciłeś ostatecznie SE to wybierz już tą Nokię .

dzieki. Biorę jednak Samsunga D900i Temat do zamknięcia jak jeszcze cos chcecie powiedziec to na PW

będziesz żałował… bardzo żałował… zwłaszcza gdy zobaczysz u kogoś co potrafi smartphone…

NIGDY SMARTPHONE ja wole normalne telefony z systemem producenta

i nie mam forsy na smartphone’a

Smartfony sa dobre poki soft nie zwariuje , a jak zwariuje to trzeb nowy soft wgrac . Jednak smartfony maja wieeele zalet (duzo programow , zaawansowane w porownaniu z java)

zaklik no wiesz czasami w kompie system też może zbzikować… to trzeba nowy wgrać… Niestety z komputerami tak jest od czasu do czasu mały format i po kłopocie :stuck_out_tongue:

Ja bym radził J700, jest bardziej wygodny, i lepiej odtwarza muzykę ( jak dla mnie) , ale za to samsungi bardzo krotko trzymają baterie. Tamte inne komy, nie są aż tak fajne i wygodne jak J700 :-D.

Ogólnie radził bym J 700 :stuck_out_tongue:

SAMSUNGI MAJA NIEDOROBIONY SOFT

zaklik, bez capsa się nie da? I soft mają ok, nie wiem, czego się czepiasz.

Mialem E250 i J700 wiec wiem co mowie . Sluchajac muzyki nie da sie robic nic innego (a np. w SE mozesz robic praktycznie wszystko) , w J700 z ERY (pewnie nie tylko) w zakladce gry i aplikacje nie ma gier ani aplikacji , sa w moich plikach , duuzo by sie tego nazbieralo jeszcze . Jak tak sie upieracie to dobra , ma dorobiony soft tyle ze biedny .

Nie upieramy się, ale zgodzę się tylko co do tego, że nie da się nic innego robić, jak się słucha muzy, ale tylko co do tego.