Który tel jest bardziej opłacalny?

Jeszcze moglby byc equalizer i rozne pierdolki , denerwujaca jest takze biblioteka multimediow do 30 utworów (w E250 , w J700 nie wiem :P)

a jaki ewentualnie smartphone do 300zl

Ja mam D600E, coś na wzór equalizera jest. :smiley:

Na Allegro znajdziesz Toshibę G500 (ten smart bywa czasem kapryśny, ale gdy dobrze sie z nim obchodzisz dzielnie służy- mówię to jako właściciel. Polecam do niego WM 6.1, bo domyślne WM5 sprawia problemy)

Ewentualnie SPV C600 z Allegro (o tym smarcie nic nie powiem, bo nie miałem tego telefonu w ręku)

HTC Wizard/SPV M3000/MDA Vario

albo

E61

albo

6120cls

albo

E65

Ja osobiście mam Samsunga E250

Mam go już ok. 2 lat… I gdzieś tak rok temu zaczą się wyłanczać. Chodzi o to że przy pewnym ruchu sie wyłanczał…Bardzo wkurzające! Do tego wylał się wyświetlacz (150zł.) i to nie tylko mi, kilku osobą ze szkoły też… I do tego gdy ma sie muzykę na karcie pamięci, to każdą piosenkę trzeba odtwarzać osobno. Motywów nie da się ustawić innych niż dwa standardowe… Dźwięki na sms-y też tylko standardowe ;/

Z własnego doświadczenia proponuję Ci bardziej SE chociarz często się joystick ‘‘psuje’’ . :shock:

Pozdrawiam :fadein:

Mialem identyczne doswiadczenia z E250 jak madziundziulaj , tez posiadalem go 2 lata , sam sie wylaczal , wyswietlacz sie wylal . jednym slowem syf .

:smiley:

Może dziwnie to zabrzmi, ale ciesze się że nie tylko ja tak mam ;/

I jeszcze raz Ci powiem, żebyć nie brał E250…

Syf i żal, z tego telefonu… :scrambleup:

Ją dwie zalety… Zdięcia, nawet nawet i wysyłanie kilka plików na raz…

Zdjecia tez mierns robi . Aparat tylko VGA - wysylanie kilku plikow jest dobre ale ma to kazdy samsung .

każdy smartphone ma tą funkcję jak wgramy jakąś przeglądarkę plików, np. x-plore, fexplorer :wink:

I dlatego warto bac smartphony :smiley:

MODZI CLOSE TEMAT już kupiłem telefon wybrałem Samsunga D900i dzięki za porady

PS Żałuje że SE k770i nie wziąłem :frowning:

a każdy ci radził, żebyś samsunga nie brał… Pewnie od początku chciałeś go wziąć, po co nam tylko głowy zawracałeś twoim ‘wielkim’ problemem???

no i właśnie teraz żąłuje że się napaliłem na karte 1 GB

do Se karty po 2 gb 50 zł mogłem wziąść chociaż k550i

dobrze mi radziliscie z tym samsungiem bateria 1,5 dnia trzyma załamka :\

Dodane niedziela, 25 stycznia 2009, 16:18

i te 3 mpx wyglądają jak 2 w se

Mądry polak po szkodzie , ja też kiedys miałem Samsunga i już nigdy więcej go nie kupie , uraz do końca życia do tej marki . Jak kupowac to tylko SE albo Nokie .

ZAKLIK i tego się trzymaj

i tak dobrze :wink: mój n-gage cls wysiada po jednym odcinku anime z napisami bez dźwięku (przez smartmovie)

:smiley:

omnia trzyma podobnie :wink: n95 na sofcie v12 tak samo :wink: nie masz się czym przejmować, codziennie podpinaj do ładowania na noc i spokój :wink:

sam jesteś kijowy :oops:

Oto co sądze o D900i po poł roku użytkowania

ZAŁAMKA! !!

Obudowa sie zdziera wgrywanie gier java po prostu nie da sie brand ERY szmelc słaba współpraca z pamięcią zewnętrzną, NIE POLECAM

Jeżeli interesuje cię Samsung J700 to weź go sobie, ale z końcówką "i " czyli J700i. Oprogramowanie jest w nim znacznie lepsze, a cenowo stoi bardzo podobnie.