Który ze sklepów lubicie odwiedzać najbardziej?

Który z hipermarketów/marketów lubicie odwiedzać najbardziej ?

U mnie we “Wsi” to tylko “stonka” jest :hahaha: Lecz po tych wszystkich aferach to nie bardzo go lubie odwiedzać :?

BTW to do czego Ci ta informacja ?? :?

badania w celach marketingowych :biggrin:

Najczęściej Plus dyskont, czasem Hypernova … ewentualnie Carrefour.

Tyle mi wystarczy … bo raczej nie robię wielkich zakupów :smiley:

Najczęściej to do sklepiku obok mnie :stuck_out_tongue:

Do większych to nie chce mi się chodzić, bo mam za daleko :smiley: , ale jak potrzeba, to Geant, bo najbliżej :smiley: chociaż Biedronkę mam koło siebie, ale nie lubię tam kupować.

A gdzie jest opcja: “Nie robię zakupów”? :smiley:

Zaznaczyłem Inny, bo najczęściej jestem w M1. 8).

To jest , ogólnie mówiąc centrum handlowe :clever: Zapewne w tym centrum jest jakiś hipermarket :lol:

najbliżej mnie Jest LIDL jednak ja tam wolę do TESCO chyba wiecie czemu :D… :wink:

jak dla mnie REAL :smiley:

kaufland to niemiecki niewypał ! :-x

A co? Real toto polski jest? :clever:

Real, Makro, Media Markt Praktiker to własność niemieckiego potentata METRO AG…

moze i sie zapedzilem , ale nienawidze tego sklepu (kaufland) ! :wink:

Każdy jeste dobry ;).

Spytajcie sie mojej żony. Ja nie nawidzę markietów. Brak takiej opcji. :shock:

do zadnego nie lubie chodzic (chyba ze m1 w kakowei gdzie miesci sie real) ale najczesciej codze do “Cerffa” bo mam blisko. :smiley:

Makro i Selgros. :stuck_out_tongue:

Ja mam najblizej do TESCO wiec tam kupuje :smiley:

ja jeżdżę do Auchan - ale mięsa i żywności tam nie kupuję :stuck_out_tongue: - z wiadomych chyba powodów :lol:

Koń by się uśmiał. Przecież oni wszyscy to robią, tylko nie wszyscy dają się złapać!

Jeśli chcesz wiedzieć co jesz to najlepiej kupić tuszę wieprzową i samemu zrobić sobie przysmaki

Ja osobiście korzystam z Tesco ponieważ przy kasach są małe kolejki, a np. w Auchanie olbrzymie powierzchnie sprzedażowe, ale potem można korzenie zapuścić przy kasie. Nie wiem jak jest w innych miastach, ale u mnie tak właśnie jest!

Inny - Lewiatan :lol: