Kuffa, no (czyli 1login od WP)

Większość pewnie przejdzie na nową metodę logowania. Mam odczucie, że użytkownicy tego forum potrzebują go bardziej niż WP go potrzebuje :man_shrugging:

Wyloguje sie z ciasteczek. Papa

Kurde, złamałem się… :wink:

Obecnie jestem wylogowany z głównej portalu ale zalogowany na forum. Chciałem się zalogować na główną ale hasło jest niby nieprawidłowe, czyli muszę „tworzyć” konto, czego nie chcę.

Czy na forum można się zalogować dalej po staremu czy również będę musiał „poddać się WP”?

Póki co, boję się wylogować z forum żeby to sprawdzić :stuck_out_tongue: Sprawdziłbym na innej przeglądarce ale na IE strona w ogóle się nie odpala, a zaśmiecać komputera Edgem czy inną przeglądarką tylko do sprawdzenia jednej rzeczy nie zamierzam.

Ja na twoim miejscu zrobiłbym 1Login i będziesz miał spokój.

Miałam stare konto, ale nie pamiętałam danych to musiałam założyć nowe konto

No i straciłem kilkunastoletnie konto. Innej możliwości zalogowania niż przez 1login nie ma.

Założenie 1login ■■■■■■■ mi kilka godzin i straciłem jeszcze więcej nerwów.
Za każdym razem coś nie tak i wymagana weryfikacja, oczywiście na czacie nie udało mi się z nikim porozmawiać jedyna alternatywa audiotele po 2.58 za minute.
Coraz lepiej sie tu dzieje…

Na forum niestety tylko przez DP. :frowning:

Możesz spróbować w trybie incognito.

Dzięki za sugestię. Zupełnie zapomniałem że taki tryb istnieje w przeglądarkach :laughing:

Faktycznie, na forum także nie mogę się już zalogować po staremu i muszę stworzyć konto 1login.
Trudno. Na razie będę jechał na cookies ze starym logowaniem, póki nie wygasną czy coś…

To jest tak samo irytujące jak z kontem Skype kiedyś. Lata temu (po przejęciu Skype’a przez Microsoft) automatycznie stało się ono „kontem Microsoft” z ich pierdyliardem usług które mnie w ogóle nie interesują.

Cóż, pewnie i tak w końcu się złamię jak januszek :wink:

Chyba trzeba mieć założony ten 1login na tego samego maila, z tego co sobie przypominam. Warto zwrócić uwagę jak się np. generuje osobne adresy do różnych stron.

Rozbawiłeś mnie…
A za jakiś czas będą wymagali abyś skakał na jednej nodze z kawałkiem sera w zębach…

To DP (WP) potrzebuje ludzi tu a nie odwrotnie.
Jakoś nie widzę aby to był jakiś lukratywny portal, gdzie ludzie walą oknami i drzwiami.

Dokładnie tak będzie.

Nie walą i dlatego nie jest lukratywny. Zakładam, że z punktu widzenia WP bardziej się opłaca główna, gdzie ludzie mają sporo okazji, żeby np. klikać w reklamy.

Teoretycznie można przecież przestać korzystać i iść na inne forum :slightly_smiling_face:

I tak się stanie.
Wysypało się już logowanie na głównej.
Poczekam aż wysypie się na forum :slight_smile:

U mnie wszystko chodzi.

Nie chodzi o prawidłowość działania.
Nie akceptuję usług typu „1login od WP”.

Musisz zaakceptować to 1Login.

U mnie też, żadnego problemu…

Wiem, skrót myślowy i zasadniczo masz rację, ale pod warunkiem, że ktoś chce mieć tu konto. Innymi słowy; jak ktoś nie akceptuje (owszem, głupiego) 1 login, to nie będzie mieć tu konta, ale akceptować 1 login nikt nie „musi”. To wybór każdego z osobna. Np. ja chcę mieć tu konto, więc zgodziłem się na tę zmianę.

No oczywiście, nie zmuszam :smiley:

Niewiele tracicie, ale dzięki za możliwość prowadzenia bloga i wszystkie HotZloty, na których byłem. Interesujący i emocjonujący czas, ale niestety po chamsku i bez sentymentów pozbyto się wszystkiego. Z forum zapewne również mnie niebawem wyloguje, więc z góry napiszę „do widzenia” :slight_smile: