Kuffa, no (czyli 1login od WP)

1 polubienie

Januszku proszę rozwiń.

Elegancko, ciszej nad tym grobem DP :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Ubiegłeś mnie, właśnie miałem zakładać wątek… Sprawdziłem, mam jeszcze konto pocztowe na WP z dużą ilością ważnych maili:

1 polubienie

Przed 1 lutego 2023 zgłoszę aby usunięto moje konto wraz z moim loginem z kilku tysięcy moich postów na tym portalu, które napisałem przez kilkanaście lat. DP zeszło na psy.

2 polubienia

Może @redakcja zabrałaby głos w tej kwestii? Co jak co ale mi się takie posunięcie nie podoba.

Pozdrawiam!

1 polubienie

Wychodzi na to, że zalogowanie się za pomocą tej funkcji 1login na DP automatycznie zaloguje mnie na jakieś śmieci typu WP i tak dalej…
Głupie udogodnienie.
DP nic nie mają raczej do tego, skoro WP ciśnie, aby każdy był zalogowany do całego szajsu a nie tylko na DP.

@Cedar Aby usunąć konto kliknij swój avatar na stronie głównej DP będąc zalogowanym i wybierz „Ustawienia”. Następnie w sekcji „Usunięcie konta” kliknij „Usuń konto” i potwierdź jego usunięcie.

Pozdrawiam!

Też dostałem takie info, ba. Pojawia się po każdym logowaniu.

Czy to oznacza, że po 1 lutym 2023 przestanie obowiązywać logowanie do portalu poprzez zewnętrzne konta? Bo szczerze wątpię*

@o.zio ktoś, coś?

to będzie trzeba założyć konto pocztowe na wp1 ?

Oby nie, ta usługa działa strasznie koślawo. Kiedyś mi uwaliło konto na DP przez ten 1wp login.

Po co mi to piszesz? Pytałem o sposób usunięcia? Nie? Więc…
Będę to realizował w sposób w jaki mi się podoba i nie mają prawa odmówić.

Trzeba będzie? Szybciej by mnie namówili do zostania wyznawcą pisuaru.

Dla przypomnienia od Radka:

Taaaa …
Szczególnie ten podany pod odnośnikiem komunikatu, z którego zresztą niewiele można się dowiedzieć a leży tam już od jakiegoś czasu.

To może zacytuję:
"4․ Użytkownik Konta zostanie skierowany przez WP do procesu założenia Konta 1login od WP najpóźniej do dnia 16 maja 2024 roku. Użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z Konta 1login od WP. "

Ciekaw jestem co będzie z logowaniem na forum… ktoś ma jakie info na ten temat?

A skąd wziąłeś ten cytat @Grzesiekk ? Bo na pewno nie z regulaminu wyświetlanego z linku pod tym komunikatem.

Z linku.

Dziwnem. Mnie odsyła tu.