Kuffa, no (czyli 1login od WP)

Eh, wszystko przez to WP

Co zrobisz, jak nic nie zrobisz :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Nie mogę się zalogować przez te zasrane 1login od wp

Ja tam się nie zarzekam. Może powalczę z tym ich 1login a może nie.

Ja już bardzo dawno temu - z racji posiadania poczty na wp - byłem do tego przez nich namawiany i próbowałem sobie to nawet zarejestrować, ale coś tam nie poszło więc dałem sobie spokój.

Z drugiej strony, tak sobie myślę: jeżeli mnie tu nie chcą takiego jakim jestem, to po co mam się pchać na wcisk?

Zobaczymy jak to będzie.

Ja prewencyjnie na wypadek gdyby chcieli mnie namawiać, śpię bez majtek. Co by łatwo było im pocałować mnie w d…

3 polubienia

W Twoim przypadku prawie nic się nie zmieni. Tyle, że zamiast loginem i hasłem będziesz logował się e-mailem i hasłem.
A konto pewnie już przeszło na 1 login.

Dzięki za info.


Po logowaniu wyskakuje mi to.

1 polubienie

Też tak mam…

Ale logowaniu na DP? No ja tak nie mam, loguje mnie normalnie i na DP i na forum. Sprawdziłem jakieś 0,5 godziny temu.

Na każdym nowym urządzeniu przed południem…
Teraz też tak mam

No może tak być, bo ja pierwszy raz miałem dziś czas, aby zalogować się tu, dopiero około 17:00, więc wcześniej mogło coś być źle, a ja po prostu tego nie widziałem. Ale teraz - nie mam tak, więc w sumie nawet nie wiem, co powiedzieć.

Problem jest na forum, na portalu nie testowałem.
Po kliknięciu na podstronę forum, jakby wylogowuje, trzeba kliknąć na przycisk „Logowanie” i jest ok.

Logowanie na forum przekierowuje na 1login, który przekierowuje na stronę główną i jest taki błąd jak pokazano wyżej. Znowu trzeba wejść na forum, kliknąć zaloguj i wtedy jest się już zalogowanym.

Do teoretycznej poprawki, która znając życie nigdy nie będzie miała miejsca:

  • logowanie na portalu powinno automatycznie logować na forum i odwrotnie (w końcu 1LOGIN - czterdzieści kliknięć, nie? :joy:)
  • wylogowanie z forum powinno wylogować z portalu i odwrotnie

EDYCJA:

  • powinno wylogować także z 1login.
2 polubienia

No to zdecydowanie coś jest nie tak. Ale, mówiąc szczerze, co z 1 login jest… „tak”? :wink:
Ja nie widzę żadnych plusów tego „jednologinu”, niestety zostaliśmy nim uszczęśliwieni na siłę.

DP chyba usprawniła jakieś skrypty, bo teraz blokery reklam wprawdzie nie pokazują treści reklam, ale puste prostokąty, które robią na stronie graficzny burdel.

Przyjdzie aktualizacja filtrów i będzie cacy - nie bój :slight_smile:

No i tak ten sam login to samo hasło i zalogować się nie można. Jak temu podołać?

Próbowałeś logować się nazwą użytkownika czy adresem e-mail? Obecnie logowanie jest możliwe tylko adresem e-mail, wcześniej można było na dwa sposoby.

Nazwą użytkownika i co ciekawsze na Chrome działa a na Edge NIE. Zapomniałem dodać że dotyczy system Windows 11, chociaż teraz nie wiem bo wyłączyłem laptopa w oczekiwaniu na dzisiejsze aktualizacje.