Kuffa, no (czyli 1login od WP)

Też dostałem takie info, ba. Pojawia się po każdym logowaniu.

Czy to oznacza, że po 1 lutym 2023 przestanie obowiązywać logowanie do portalu poprzez zewnętrzne konta? Bo szczerze wątpię*

@o.zio ktoś, coś?

to będzie trzeba założyć konto pocztowe na wp1 ?

Oby nie, ta usługa działa strasznie koślawo. Kiedyś mi uwaliło konto na DP przez ten 1wp login.

Po co mi to piszesz? Pytałem o sposób usunięcia? Nie? Więc…
Będę to realizował w sposób w jaki mi się podoba i nie mają prawa odmówić.

Trzeba będzie? Szybciej by mnie namówili do zostania wyznawcą pisuaru.

Dla przypomnienia od Radka:

Taaaa …
Szczególnie ten podany pod odnośnikiem komunikatu, z którego zresztą niewiele można się dowiedzieć a leży tam już od jakiegoś czasu.

To może zacytuję:
"4․ Użytkownik Konta zostanie skierowany przez WP do procesu założenia Konta 1login od WP najpóźniej do dnia 16 maja 2024 roku. Użytkownik wyraża zgodę na korzystanie z Konta 1login od WP. "

Ciekaw jestem co będzie z logowaniem na forum… ktoś ma jakie info na ten temat?

A skąd wziąłeś ten cytat @Grzesiekk ? Bo na pewno nie z regulaminu wyświetlanego z linku pod tym komunikatem.

Z linku.

Dziwnem. Mnie odsyła tu.

U mnie tak samo:

Link z wyskakującego okienka odsyła do https://www.dobreprogramy.pl/strona/zasady

Właśnie mnie to dziwiło od początku. Ja widzę to:

Ty widzisz jakis post na forum :wink:

Obawiam się, że dla ułatwienia życia również rozważę usunięcie konta. Szkoda bo to chyba jedno z ostatnich z tych najstarszych kont jakie mi zostało w internecie :cry:

Ten 1login jest porażką. posiadam dwa konta na poczcie wp a i tak nie moge się zalogować na dobreprogramy przez ten 1login, żart po prostu.

Może będzie jakieś okienko migracyjne. Żeby nie było akcji że stracimy dostępy do naszych kont na dp.

Jedynie że już teraz można konto połączyć? Ja takiej opcji nie widzę.

Obstawiam, że będzie można osobno się zalogować na forum, poza 1login. Myślę, że nikomu nie będzie się chciało integrować Discourse z 1login i potem utrzymywać to poprzez kolejne aktualizacje. Jak będzie zobaczymy

O! Tej wersji się trzymajmy, Forum jako ostatni ląd niezatruty korporacjonizmem :wink: