Kupić czy też nie HD2900XT?

A są już płyty główne przystosowane już do AM2+ :?:

Bo chyba, do Penryna jest, mianowicie:

http://www.allegro.pl/item203837392_gig … a_p35.html

tak są:

http://pclab.pl/news26826.html

@piotrekplay, właśnie zapomniałem, że AM2+, nie obsługuje HT4 :frowning:

A jest płyta główna pod AM3 :?:

AM2+ i AM3 maja HyperTransport 3.0 a nie 4 :mrgreen:

do AM3 dojdzie DDR3 tylko i niekompatybilnosc z obecnymi CPU(kontroler pamieci)

AM2 HyperTransport 1

Ale gapa :-x

Ale HT3, to technologia, będzie chyba przyszpieszała wydajność w grach :?:

A mi się wy7daje, że raczej nie. Będzie raczej cenna dla osób korzystających z wielu dysków i jeszcze kilku ■■■■■ół. Tak przynajmniej gdzies wyczytałem :stuck_out_tongue_winking_eye:

Acha, to warto teraz kupić mobo, pod Penryna czy Bristone :?:

:roll:

Wróżki bana dostały. Zresztą te procki będą obsługiwane przez AM2. Więc narazie siedziec na czym się siedzi i zoabczymy co wyjdzie po testach. BTW:

http://img172.imageshack.us/my.php?image=k10dd5.jpg

:lol:

A teraz na Barcelona, nie ma co czekać, bo żadna rewelacja to nie będzie, ponieważ, Kentsfield z zegarem szybszym o 50% okazał się być o 58% szybszy od Barcelony.

  1. Poczkeałbym na oficjalne testy.

  2. K10 jest 4 jajowy pewnie, a Knesfiled 2 jajowy. Program ma chyba optymalizację dla 2 jąder. ;]

Nie masz pojecia o czym piszesz :?

Cinebench korzysta z wielordzeniowości (także ponad 2 rdzenie), a Xeon 3220 jest czterordzeniowcem.

:roll:

to fotomontaż :!: windows xp x86 widzi “tylko” 3 GB RAM’u

nowe proce AMD mogą być innowacją, będą miały wsparcie dla wielordzeniowości, czekajmy na oficjalne testy, nowe proce od AMD nie są jeszcze dopracowane, będą działać na s.AM2+

Ten prog lubi jak proc ma więcej MHz.

Taki test mogę sobie zrobić w domu nie mając nawet tego programu.

Złączono Posta : 12.06.2007 (Wto) 20:41

Czego? To X2 mają jeden rdzeń, lub mam problem z kontaktowaniem.

A wiadomo co mają w laboratoriach/ fabach czy jak to się zwie. Mają działać na dzisiejszych płytach z AM2.

Nic nie robiłem a piancie oprócz zamalowania informacji o rejestracji 8)

:wink: Obecnie wszystkie nowe proceosry mają wspracie wielordzeniowości… oprocz nowych Celerownów.

czy to pochodzi z twojego kompa?? windows xp x86 widzi tylko 3 GB ramu jak wyżej napisałem więc prawdziwe to nie może być…

Tak.

A x64? :stuck_out_tongue:

Napewno?

32-bitowy system operacyjny oparty na Microsoft Windows NT pozwala na alokację maksymalnie 4 GB pamięci RAM. Domyślnie 2 GB są alokowane dla systemu operacyjnego i 2 GB dla innych aplikacji. Microsoft utworzył przełącznik (/3GB) zezwalając na alokację 3GB pamięci RAM do aplikacji poprzez zmniejszenie ilości alokowanej do systemu operacyjnego.

Sp2 wprowadzilo przelacznik na 3.25GB dla systemu.

A pamieci sa tak tanie ze az glowa boli,sam sie skusilem na nastepne 2x1GB tego co mam,cale 74$ jak zadarmo.

Cinbech nie ma udoskonalonej wielordzeniowości ponad 2 jądra. Mozna tylko powiedzieć, że istenieje. To przynajmniej wyczytałem z artykułu specjalistów na Pcbab. Dorzuć też to, że Cinbench lubi poporstu wysokie zegary. ;]

Ty pojęcia masz najwięcej :wink: Wiesz napewno, że lepiej poczekacie na oficjalne testy?

Taka, była odpowiedź na forum PCLab.pl, a ja tylko skopiowałem :smiley:

Ty mówisz o forum, a ja mówie o artach :stuck_out_tongue: Bodajże Pan Sobkowski mówił o tym. :wink:

■■■?