Kupię Windows 7 Professional x64

Witam,tak jak w temacie kupię Windows 7 x64 Premium/Professional ( wersję pudełkową kompletną )

Ja zadam pytanie. Co z nią zrobisz potem za kilka miesięcy, jak w styczniu 2020 MS zakończy jej żywot w postaci całkowitego zakończenia wsparcia?

Mam świadomość o końcu wsparcia ,zrobię to co użytkownicy XPeka i Visty pozostanę przy nim,niż pakować się w beznadziejne,awaryjne,problematyczne i nafaszerowane telemetrią Windows 10 :slight_smile:

To muszę ciebie zmartwić. Windows 7 też dostał telemetrię. A poza tym mylisz pojęcie telemetria z inwigilacja. Polecam poczytać, co oba pojęcia znaczą. Natomiast problemy z Windows 10 są losowe przez miliardowe konfiguracje sprzętowe. Mają to zniwelować przy okazji optymalizacji systemu w wersji 1909 i MS jest już bardziej ostrożny niż kiedyś.

Kup sobie wersję za 5zł z allegro (tylko z jakimś paragonem dla skarbówki). Za tego starocia w zastosowaniach domowych i tak cię już nikt nie będzie ścigał :wink:

Czytam ten sam argument przy każdej nowej wersji Windowsa, niekończąca się opowieść :smiley:

O awaryjności, beznadziejności i problematyczności słychać przy każdym Windowsie i zawsze ten, który jest najstarszy jest najlepszy. A telemetrię Windows 7 też już posiada. Lepiej od razu zainstalować Windows 10. Jego problematyczność wcale nie jest większa niż w przypadku innych wersji systemów Windows. Dla Windows 7 wkrótce zostanie zakończone wsparcie, potem będzie ubywać kolejnych programów.

Dziękuje za zainteresowanie się moim tematem,lecz skupmy się na mojej ofercie kupna,a nie na niepotrzebnym spamie odbiegającego od tematu :slight_smile:

18 posts were split to a new topic: O wyższości świąt… albo Windowsa [wydzielone]

Czy mógłby jakiś moderator ogarnąć temat z niepotrzebnego offtopu,

dziękuje

Co do licencji, polecam:
https://www.cyber-sklep.pl/windows-7-c-7_32.html

A post was merged into an existing topic: O wyższości świąt… albo Windowsa [wydzielone]

A post was merged into an existing topic: O wyższości świąt… albo Windowsa [wydzielone]