Kupno e-papierosa - jaki najlepszy, jaki wybrać?

Witam. Chce kupić e-papierosa, ale nie znam się na tym, który jest dobry, itp itd.

Oczywiście nie kupuję go dla siebie tylko dla mamy - może ograniczy te faje w końcu.

Chcę wydać do 200 zł z przesyłką.

Trochę na allegro patrzyłem, i nie wiem sam, którego wybrać, za dużo tego.

Mama pali paczkę dziennie, czasem troszkę więcej, i pali mocniejsze fajki, nie żadne mentolowe.

Kto jest w stanie doradzić to proszę o pomoc.

Dziękuje :slight_smile:

Znam kilka osób, które chciało przejść na e-papierosy. I wszyscy z nich wróciło do normalnych fajek po maks miesiącu, więc nie wiem czy to jest dobry pomysł.

Więc zamiast e-papierosa lepiej kup mamie Yerba Mate (w Google znajdziesz mnóstwo informacji).

Pozdro & powodzenia.

Ale tu już nie chodzi o sam fakt czy wróci do normalnego palenia czy, może ograniczy, każdy organizm jest inny.

Hehe yerbamate to raczej nie wypije, bo to obrzydliwe.

Ja mam z tym problem żeby wypić.

No ale dzięki, że coś odpowedziałeś :slight_smile:

Znam osoby które z powodzeniem przeszły na e-papierosy i nie narzekają, a nawet zachwalają. Niestety wiele nie mogę powiedzieć prócz ważnej uwagi - nie kupuj e-papierosa stylizowanego na zwykłego papierosa, strasznie krótko baterie trzymają.

ten mam i polecam http://allegro.pl/2x-e-papieros-visione … 27780.html

i liquid, dobry jest CML (12mg moc zwykłego papierosa lajt) http://allegro.pl/najlepsze-liquidy-3x5 … 45252.html

2mg to mniej więcej odpowiednik jednej paczki

Niech lepiej idzie do lekarza po Tabexy

Jeżeli ktoś chce to za pomocą tych tabletek rzuci palenie

Akurat co do tego, że wiele osób wraca do zwykłych fajek to się zgodzę. Głównie dlatego, że ludzie są przyzwyczajeni nie tyle do samej nikotyny, co do specyficznego smaku tytoniu. I tutaj żadne cudowne olejki nie pomogą.

Ja paliłem paczkę dziennie teraz palę tylko e-papierosa i nie ciągnie mnie wcale do papierosów nie palę już 16 miesięcy to naprawdę działa.Używam Volish Ego 3.1 bardzo dobry sprzęcik,sprawdził się nawet przy imprezce gdzie był alkohol wtedy paliłem podwójnie e-papieros to dobry wybór,polecam

Mój ojciec rzucił z dnia na dzień po 40 latach fajcenia więc jak ktoś mówi że się nie da rzucić to wciska kity…

Mój tata po 30 latach palenia rzucił z dnia na dzień… niestety spowodowało to okropne kłopoty zdrowotne. Musiał rzucać stopniowo, bo organizm strasznie źle reagował. W końcu rzucił, ale sposób w jaki to zrobił był dla niego bardzo męczący, dla niego i dla rodziny… Nie każdy da radę przez coś takiego przejść…

Jeśli ktoś pali paczkę papierosów dziennie to trudno będzie mu ograniczyć, nawet z pomocą e-fajki.

Ja mam e-fajke i powiem tak - strata czasu i pieniędzy, lepiej kupić zapas gum niquitin, przynajmniej są jakieś szanse na rzucenie/ograniczenie.

Poza tym ograniczenie papierosów też może nieść za sobą negatywne skutki zdrowotne, a co dopiero rzucenie palenia ot tak, dlatego polecam skonsultować się z dobrym lekarzem.

LonngerM oczywiście każdy organizm działa po swojemu ale jak czytam te kity o e-fajkach i plastrach że bez nich nie rzucisz to mnie się od razu czerwona lampka zapala :wink:

Ja powiem tak. Miałem już trzy e-papierosy. Ten drugi to spaliła się bateria. Ten trzeci to jak paliłem to było czuć przypaloną baterię

jak się zaciągałem. Totalna porażka. Już zrezygnowałem z e-fajek. Teraz palę skręty, kupuję u mnie w mieście tytoń, tutki i sam skręcam fajki.

Palenie mi wychodzi na miesiąc: 20zł oczywiście jak ktoś chce nadal palić :smiley: ale najlepiej rzucić z dnia na dzień #-o

Cóż… ja nie uważam, że e-papierosy mają pomagać w rzuceniu palenia… ale że stanowi to ciekawą alternatywę: ty sobie palisz, a mnie to nie przeszkadza. Mój kolega właśnie z takiego założenia wychodzi, opowiadał raz jak się zapomniał i podczas oglądania filmu (2,5h)

cały czas się zaciągał xD Był przerażony jak przeliczył to na liczbę zwykłych papierosów xD

Powiem krótko. Kolega powyżej zapewne spamuje do swojego sklepu i całą jego wypowiedź radzę potraktować jako niebyłą.

Rzucanie palenia za pomocą e-papierosa to tak jak leczenie alkoholizmu wódką. Czyli bez sensu. Każda nawet najmniejsza dawka nikotyny powoduje sytuację odwrotną do zamierzonej. Podobnie jak rezygnacja z każdego innego nałogu, nawet narkotykowego, rzucenie palenia zajmuje dokładnie 1 minutę ale musi to być przemyślana, i własna decyzja. Kupując mamie e-papierosa wyrzucisz w błoto sporą sumę pieniędzy. Jeśli ktoś nie chce rzucić palenia papierosów, to tego nie zrobi, i nie przekonasz go do tego żadnym sposobem. Papierosy to trudny nałóg ponieważ jego rdzeniem jest nawyk, który ma swoje korzenie w psychice. Nie jest to głownie fizyczne uzależnienie jak mówią sami palacze. Palenie e-papierosa skutecznie pomoże ten nałóg pogłębić i utrwalić, a nie go przezwyciężyć. Posunął bym się nawet do stwierdzenia, że osoby, które rzuciły palenie sięgając po e-papierosa zrobiły to pomimo tego, że po niego sięgnęły, a nie dzięki niemu. Czyli ogólnie mówiąc przestrzegam przed zakupem tego badziewia w celu rzucania palenia.

Tutaj nie chodzi o to by być zdecydowanie ZA lub zdecydowanie PRZECIW.

Chodzi o koszta ceremonii do której się człowiek przyzwyczaił.Mały pojemnik liquoru to koszt ok. 12 zł.

Mnie wystarczy na ok.20 dni.W tej chwili spasował mi olejek miętowy 11mg.

Papierosów nie palę od 11 miesięcy.Paliłem 27 lat , tyle ile na budowie da się wypalić.

Polecam.

mi np. bardzo przeszkadzał dym z papierosów, smród, kaszel no i cena. zainwestowałem w zestaw dwóch fajek za 200zł (dokładnie ten ) i służy mi już naprawdę długo a miesięcznie na liquidy i inne bajery wydaję max 80zł, co przy wcześniejszych wydatkach rzędu 300zł jest naprawdę odczuwalne dla portfela. dlatego o e-papierosach złego słowa nie powiem :slight_smile:

A najlepiej jest poprostu przestać palić 0 wtedy już dym nie przeszkadza.

ja akurat nie chcę rzucać :). jestem zadowolony bardzo z mojego Rm1 i z ich liquidów, mój portfel też jest zadowolony i moja kobieta też:)

rzucanie palenia jest bardzo proste…sama rzucałam z 10 razy :slight_smile: ale w końcu się udało od ponad 4 lat nie palę. Używałam plastrów Niquitin stopniowo zmniejszając dawkę nikotyny.Polecam! ale przede wszystkim TRZEBA CHCIEĆ RZUCIĆ.Bez tego żadne cuda nie pomogą.pozdrawiam