Kupno konsoli

Czy ktoś kto się orientuje w temacie może mi Powiedzieć jeśli zdecydowałbym się kupić Konsolę… to Potrzebny jest do tego Telewizor 4K z Internetem czy wystarczy mieć PC i podłączyć konsolę do niego Kablem HDMI i grać w gry z konsoli na Pececie ??? :wink:

Ale zagmatwałeś.

Jak kupisz konsolę to wystarczy Ci zwykły telewizor - 1080p, 4K … nie ma różnicy, obraz i tak się będzie wyświetlał. Wysoka rozdziałka to tylko twój wybór.

W kwestii neta możesz się taką konsolą podłączyć kablem ethernetowym lub poprzez WiFi.

PS4 nie obłsuguje roździelczości 4K

wystarczy mieć PC i podłączyć konsolę do niego Kablem HDMI i grać w gry z konsoli na Pececie ???

co?

PS4 PRO chyba obsługuje, ale to jest z tego co pamiętam takie oszukiwane 4K chyba. Jakiś upscaling albo inna sztuczka.

PS4 PRO tak, ale napisał o PS4 a to są dwie różne konsole.

Postaw znaki interpunkcyjne w odpowiednich miejscach i spróbuj ponownie.

Czyli z tego.co.pisze jeden użytkownik Anonimowy.Użytkownik Nie da się Konsoli Podłączyć Do Monitora Komputera kablem HDMI ? bo ten kabel to chyba tylko do telewizora jest i mieć.obraz z konsoli na Pececie i grać w gry dobrze rozumiem Bo telewizora 4k to nie mam mam tylko.Monitor SAMSUNG 23/24 chyba cale a konsola Wersja PRO ma na opakowaniu 4k HDR Więc chyba do monitora bym jej nie.mógł podpiąć. i grać z poziomu.Komputera stacjonarnego .Co ?

Można podłączyć do monitora PC jeśli ma takowe gniazdo (HDMI).
To że konsola ma 4K to oznacza że gry mogą wspierać rozwiązanie wyższych rozdzielczości, ale do gry wystarczy Ci też zwykły monitor z FullHD lub HD.

PS: Na pewno nie mógłbyś grać z poziomu komputera stacjonarnego i konsoli bo to są słowne i techniczne brednie. Chyba że chodzi Ci o granie na konsoli i wyświetlanie obrazu na monitorze - a to jest już bardziej prawdopodobne - tak, jest możliwe.

Tak Lordjahu Chodzi o to aby cały Ten obraz z konsoli był. na PC pierwsze ustawienia ustawienia itp a wiecie może gdzie ?można znaleźć dobrą konsolę tanio ??? w dobrej cenie plus żeby były do niej dodane jakieś gry może też więcej niż jeden pad. bo są konsole tylko bez żadnych gier a ja bym chciał taką aby była już ze wszystkim… :wink: poda ktoś pomocną dłoń… :wink: ?

Obraz z konsoli może być transmitowany na monitory / tv / projektory … to akurat norma.
Dobra konsola, tanio - szukaj po sklepach, promocjach - często coś fajnego się trafia.

Tak Masz rację problem w tym że Nie dodają żadnych gier do Pro :wink: zdarzają się wyjątki… gdyby była taka… z dwoma padami i zestawem gier a nie sama konsola bo po co ci ona skoro … nie ma gier :wink: bezsens :wink: chyba że jakiś komplet gier Używanych kupić najnowszych … ale wtedy nie ma pewności czy nic złego się nie stanie ze sprzętem. :wink:

Może poczekaj na premierę nowej generacji po prostu? Ceny starych spadną bo ludzie będą wymieniali albo dołożysz kasy i kupisz coś na pare lat.

Pocolog czyli co proponujesz czekać aż wyjdzie PS5… i poczekać aż znacznie bardziej stanieje PS4 I brać czy kupować PS5… ale wiesz co PS4 Kosztuje 1000 według ciebie jak bardzo stanieje bo jeśli tak to biorę od razu… Powiesz :wink:

Twoja decyzja. Ja się zastanawiam nad kupnem nowej konsoli bo zostałem z x360, ale poczekam na nowa generacje i kupię żeby znowu kilka lat nie zmieniać :wink: tylko jeszcze nie wiem która, bo ms zwalił sprawę z xone i chyba pomimo ujowych kontrolerów kupię ps5 :wink:

A nie Lepiej zrobić tak żeby Kupić Jedną a nie zmieniać co chwile na nowszą. :wink: Kupisz tą która wyjdzie teraz to zaraz wymyślą ps6 i co znów kupujesz i takie błędne koło będzie Poczekamy zobaczymy… :wink: powinni zrobić najnowszą generację i na tym skończyć… bo inaczej będą robić coraz to nowsze i ludzie będą w kółko kupować nowe sprzedawać stare :smiley: I Miliony Stracą :stuck_out_tongue_winking_eye: Zrobią 5 i na niej powinni już się zatrzymać bo po co robić następną 6 a ludzie i tak będą tracić Fajny sprzęt na rzecz tego najnowszego :wink: takie mam zdanie… :wink:

Te, wąski. Poszukaj sobie jak nie w PL: https://www.mediaexpert.pl/konsole-ps4/konsola-sony-playstation-4-pro-1tb-plus-red-dead-redemption-2,id-1235934 to za granicą. Bo są takie zestawy, ale nieopłacalne ze strony gracza.