Kupno SE k800i

(Mafioz09) #1

moje pytanie brzmi: czy ten telefon jest wart swojej ceny?Czy kręci ładne pliki video i czy robi ładne zdjęcia?Czy niewiesza się?Ile trzyma bateria?Czy guziki sie niepsują i w ogóle czy jest wart polecenia czy jest jakiś inny telefon lebszy od niego w podobnej cenie?

Prosze o wypowiedź tych którzy posiadają ten fonik :smiley:

(Patrykbuzowicz) #2

Moim zdanie dołóż troszeczkę i kup w810i (supermuzyczny telefonik, poza tym ma wiele innych przydatnych funkcji)

(MaRa) #3

To zależy od ceny :twisted:

Podobno aparat fotograficzny jest rewelacyjny, jak na telefon. Najlepszy jaki do tej pory był montowany w telefonach. Można go porównać do prostych cyfrówek średniej klasy. Do pstrykania zwykłych fotek wystarczy. Oczywiście aparat cyfrowy 5MP za 1500zł będzie nieco lepszy. A profesjonalna lustrzanka jeszcze lepsza, jak kto chce robić zdjędcia do druku w Playboyu :mrgreen:

Co do wieszania, trudno orzec, bo i tak SonyEricsson udostępnia w internecie aktualizacje firmware do swoich telefonów.

Lepszy telefon to trudno znaleść, ten ma WSZYSTKO co do tej pory wymyślono w telefonach (gsm i umts, wideokonferencje, mp3, radioodbiornik...). Zresztą to model z górnej półki w ofercie producenta.

(system) #4

:o ZA 1500zł mozna kupic 8 mpx nawet , 5mpx kosztuje 600zł ..

(system) #5

W tej cenie lepsza jest nokia n73, jeśli chodzi o zdjęcia to wychodzą minimalnie lepiej niż na k800i. Ma symbiana, także można do niego wgrać różne ciekawe programy. Ma baardzo wielki wyświetlacz.

Przeciez w810i jest tańszy od k800 :x

Złączono Posta : 07.12.2006 (Czw) 15:15

ale nie megapiksele są najważniejsze...

(Mafioz09) #6

A co ma lebszego? Ona z wyglądy niebardzo mi sie podoba...

(system) #7

Poza tym duzo wolniej traci na wartości niż SE, także jak ci się znudzi można go jeszcze sprzedać dużo na tym nie tracąc.

(Monczkin) #8

mafioz proszę nazwać temat konkretnie.

(Patrykbuzowicz) #9

Sorka, pomyliłem z w800i... :oops:

(Mafioz09) #10

Ale zostawmy sprawy pieniężne

Czy poprostu nokia n73 ma lebsze wyposarzenie, i czy kupująć SE k800i niewywale pieniędzy w błoto?Czy poprostu lepiej SE k800i czy nokie n73?Który fon ma lebsze wyposarzenie i rzadziej sie psuje?Gdzieś czytałem że za nokie to płaci sie za firme...

(system) #11

lol, a w SE nie płaci się za firme? SE to jakiś no-name czy coś?

Złączono Posta : 07.12.2006 (Czw) 20:33

Zamieszczam dwa zdjęcia zrobione w tym samym miejscu tymi dwoma telefonami. Pamiętaj, żeby przed oceną ściągnąć je na dysk i otworzyć w przeglądarce graficznej. Dla mnie ładniejsze jest zdjęcie z n73, a z k800i kolory wyglądają jakby zdjęcie było robione w trybie "sephia".

Zdjęcie z k800i:

http://www.mobile-review.com/review/ima ... C00004.JPG

Te same zdjęcie tylko robione n73.

http://www.mobile-review.com/review/ima ... 006003.jpg

(Mafioz09) #12

Faktycznie zdjęcia lepiej wychodzą w noki n73 w SE są takie zółtawe a w noki takie normalne :mrgreen: ...

ale Tutaj

Zdjęcia są normalne, kolory takie jak powinny być itp.

(Pinio150) #13

No wiesz jak kto lubi ja mam W810i i nie narzekam fajny sprzet a k800i tez mialem w recach to tez jest fajne ale wiesz zalezy czy ci to jest bardziej do muzyki czy do zdjęc do muzyki 810i a do zdjęc K800i wobór nalezy do ciebie! :lol

(Mafioz09) #14

A k800i dużo odpuszcza w muzyce temu w810i?

(Patrykbuzowicz) #15

W810i to jest telefon-walkman. Zależy czego wymagasz konkretnie od nowego telefonu

(Mafioz09) #16

No najlepiej aby bateria niesiadała po 2 dniach robił ładne zdjęcia aby muzyka i mp3 grała dosyć głośno i aby była dobra jakość.

(Patrykbuzowicz) #17

Czyli jednak styl muzyczny? Jeśli tak to szczerze polecam w810i-do muzyki się lepiej nadaje (głośnik pierwsza klasa a jeszcze lepiej brzmi na słuchawkach). Ogólnie spoko telefonik :smiley:

(Mafioz09) #18

Dobra ale czy może mi ktoś powiedzieć czy SEk800i w muzyce dużo ustępuje temu SE w810i?

(Patrykbuzowicz) #19

Chyba powiedziałem... Opisałem po krótce możliwości w810i. Moim zdaniem k800i pod tym względem mu nie dorównuje

(system) #20

Jakby miał kupować w810i to już lepiej kupić k750i i wgrać soft od w800i, wyjdzie taniej, a k750i od w810i różni się właśnie softem walkman i przez prawie nikogo nie używanym EDGE. W zestawie do serii W dodają jeszcze większą kartę pamięci i słuchawki, ale nawet gdybyśmy chcieli je dokupić to i tak ogólnie wyjdzie taniej niż zakup w810i.