Kupno SE k800i

moje pytanie brzmi: czy ten telefon jest wart swojej ceny?Czy kręci ładne pliki video i czy robi ładne zdjęcia?Czy niewiesza się?Ile trzyma bateria?Czy guziki sie niepsują i w ogóle czy jest wart polecenia czy jest jakiś inny telefon lebszy od niego w podobnej cenie?

Prosze o wypowiedź tych którzy posiadają ten fonik :smiley:

Moim zdanie dołóż troszeczkę i kup w810i (supermuzyczny telefonik, poza tym ma wiele innych przydatnych funkcji)

To zależy od ceny :twisted:

Podobno aparat fotograficzny jest rewelacyjny, jak na telefon. Najlepszy jaki do tej pory był montowany w telefonach. Można go porównać do prostych cyfrówek średniej klasy. Do pstrykania zwykłych fotek wystarczy. Oczywiście aparat cyfrowy 5MP za 1500zł będzie nieco lepszy. A profesjonalna lustrzanka jeszcze lepsza, jak kto chce robić zdjędcia do druku w Playboyu :mrgreen:

Co do wieszania, trudno orzec, bo i tak SonyEricsson udostępnia w internecie aktualizacje firmware do swoich telefonów.

Lepszy telefon to trudno znaleść, ten ma WSZYSTKO co do tej pory wymyślono w telefonach (gsm i umts, wideokonferencje, mp3, radioodbiornik…). Zresztą to model z górnej półki w ofercie producenta.

:o ZA 1500zł mozna kupic 8 mpx nawet , 5mpx kosztuje 600zł …

W tej cenie lepsza jest nokia n73, jeśli chodzi o zdjęcia to wychodzą minimalnie lepiej niż na k800i. Ma symbiana, także można do niego wgrać różne ciekawe programy. Ma baardzo wielki wyświetlacz.

Przeciez w810i jest tańszy od k800 :x

Złączono Posta : 07.12.2006 (Czw) 15:15

ale nie megapiksele są najważniejsze…

A co ma lebszego? Ona z wyglądy niebardzo mi sie podoba…

Poza tym duzo wolniej traci na wartości niż SE, także jak ci się znudzi można go jeszcze sprzedać dużo na tym nie tracąc.

mafioz proszę nazwać temat konkretnie.

Sorka, pomyliłem z w800i… :oops:

Ale zostawmy sprawy pieniężne

Czy poprostu nokia n73 ma lebsze wyposarzenie, i czy kupująć SE k800i niewywale pieniędzy w błoto?Czy poprostu lepiej SE k800i czy nokie n73?Który fon ma lebsze wyposarzenie i rzadziej sie psuje?Gdzieś czytałem że za nokie to płaci sie za firme…

lol, a w SE nie płaci się za firme? SE to jakiś no-name czy coś?

Złączono Posta : 07.12.2006 (Czw) 20:33

Zamieszczam dwa zdjęcia zrobione w tym samym miejscu tymi dwoma telefonami. Pamiętaj, żeby przed oceną ściągnąć je na dysk i otworzyć w przeglądarce graficznej. Dla mnie ładniejsze jest zdjęcie z n73, a z k800i kolory wyglądają jakby zdjęcie było robione w trybie “sephia”.

Zdjęcie z k800i:

http://www.mobile-review.com/review/ima … C00004.JPG

Te same zdjęcie tylko robione n73.

http://www.mobile-review.com/review/ima … 006003.jpg

Faktycznie zdjęcia lepiej wychodzą w noki n73 w SE są takie zółtawe a w noki takie normalne :mrgreen: …

ale Tutaj

Zdjęcia są normalne, kolory takie jak powinny być itp.

No wiesz jak kto lubi ja mam W810i i nie narzekam fajny sprzet a k800i tez mialem w recach to tez jest fajne ale wiesz zalezy czy ci to jest bardziej do muzyki czy do zdjęc do muzyki 810i a do zdjęc K800i wobór nalezy do ciebie! :lol

A k800i dużo odpuszcza w muzyce temu w810i?

W810i to jest telefon-walkman. Zależy czego wymagasz konkretnie od nowego telefonu

No najlepiej aby bateria niesiadała po 2 dniach robił ładne zdjęcia aby muzyka i mp3 grała dosyć głośno i aby była dobra jakość.

Czyli jednak styl muzyczny? Jeśli tak to szczerze polecam w810i-do muzyki się lepiej nadaje (głośnik pierwsza klasa a jeszcze lepiej brzmi na słuchawkach). Ogólnie spoko telefonik :smiley:

Dobra ale czy może mi ktoś powiedzieć czy SEk800i w muzyce dużo ustępuje temu SE w810i?

Chyba powiedziałem… Opisałem po krótce możliwości w810i. Moim zdaniem k800i pod tym względem mu nie dorównuje

Jakby miał kupować w810i to już lepiej kupić k750i i wgrać soft od w800i, wyjdzie taniej, a k750i od w810i różni się właśnie softem walkman i przez prawie nikogo nie używanym EDGE. W zestawie do serii W dodają jeszcze większą kartę pamięci i słuchawki, ale nawet gdybyśmy chcieli je dokupić to i tak ogólnie wyjdzie taniej niż zakup w810i.