Kupno SE k800i

a do k800i nie da sie wgrać softa z w800i lub w810i?Bo z wyglądu ten w810i niebardzo mi sie podoba…

Zresztą mi niechodzi oto aby z komórki muzyka leciała jak w kompie z najlepszą kartą dzwiękową na rynku.Chodzi mi przede wszystkim oto aby niebyło jakiś szumów zakłuceń aby poprostu dobrze odtwarzała mp3 lub inne formaty które obsługuje i aby też niegrał bardzo cicho.

W k750i mp3 na słuchawkach są podobno bardzo dobre, to na k800i muszą być równie dobre lub lepsze. Na głośniku nie wiem, ale wg. mnie głośnik w 6230i lepiej gra niż w k750i, nie wiem jak w k800i.

Tak nie może być, trzeba to sprostować. K800i to telefon nie do pobicia! Ma praktycznie wszystko. W800i / W810i można porównywać do K750 ale nie do K800i. Głośnik w K800i jest identyczny niż w Walkmnach a nawet lepszy ( wiem bo go miałem w ręku ). A po co wgrywać do k800 soft z w800. jak i tak w k800 jest lepszy ( i tak nie wgrasz bo się nie da ). SE nie stworzył narazie telefonu Walkman lepszego od k800i. Polecam k800 bezwzględu na to czy chcesz go do muzyki czy do zdjeć czy do czego kolwiek. Oto skrócone dane techniczne tego telefonu. A bateria trzyma prawie dwa tygodnie ( o ile dobrze ją sformatujesz ).

Dane techniczne:

Aparat 3.2 Mpx z stabilizatorem obrazu i redukcją czerwonych oczu, automatyzczna regulacja ostrości, zoom 16x.

Xenon’owa lampa błyskowa ( również jako latarka ).

Karty pamięci: Memory stick micro ( M2 ).

Sieć: Gsm, Umts

Wyświetlacz: TFT, 262 144 kolorów

240x320 pixel,

Przeglądarka obsługująca html, rss ( php chyba też )

Bananikus

właśnie oto mi chodziło myśle że niepozmyślałeś i dzięki za opis.

A jak dobrze sformatować baterie ay trzymała około 2 tygodni?Już pytam naprzud :mrgreen:

Popieram kolege w 100%, telefon idealny w użytkowaniu, wygodny, estetycznie wykonany, słychanie muzyki z niego to naprawde przyjemnośc, a juz o zdjeciach nie wspomne, Nokia N73 nie umywa sie w tej kategorii, ktos wczesniej napisal ze nokia robi łądniejsze zdjecia, tylko nie wiem czy ten ktos widzial na żywo fotki z obu telefonów, i czy wie co to Cyber-Shot, który jest zastosowany w SE K800i.

Pozdrawiam

dlaczego?

Poniewasz jakosć zdjęć z tego telefonu jest o wiele słabsza niż w K800i. Proponuje dorwać oba telefony jednoczesnie na cały dzien, i porobić zdjecia w dzień jak i w nocy, w pomieszczeniu jak i na zewnątrz, lub w pomieszczeniu przy zgaszonym świetle !!

Ogladałem kilka różnych porównań zdjęć przy tych samych warunkach i wewnątrz pomieszczeń ciut lepiej sprawdza się k800i, natomiast na dworze lepiej wychodzą zdjęcia z n73.

a próbowałes pobawic sie tymi wszystkimi opcjami i dostosowac k800i do robienia zdjec na dworze ?? uwierz mi, w tym momencie nie ma lepszego apartu dodawanego do telefonu. Pozdrawiam

NIe patrzy się na testy w necie za które nokia autorom płaci kasę, tylko testuje je się samemu. I w dzień i w nocy K800 robi lepsze zdjęcia. Na zoomie też robi dużo lepsze, więc nikt mi kitów nie wkręci, że ta n’ka robi lepsze zdjęcia, bo trzymałem je obydwie w ręku.

Bananikus

Kolego a słyszałeś o optyce Carl Zeiss? Bo tą optykę ma Nokia N73. Miałem przez miesiąc K800i i jakoś mnie ten telefon nie przekonał jakością fotografii (może dlatego że do zdjęć mimo wszystko wolę cyfraka) Jeśli chodzi o dźwięk to N73 ma głośniki stereo!! Jakość tych głośników jest dużo lepsza niż nie jednego radioodtwarzacza z cd. Ja polecam N73 nie tylko jeśli chodzi o aparat i muzykę ale zwłaszcza że chodzi o Symbiana

Oczywiście Adax82 ma rację. Nokia n73 bije na głowę k800i podam przykłady:

*lepszy aparat i filmy video

*UMTS i EDGE razem a nie jak w se albo EDGE lub UMTS

*symbian i wyświetlacz lepszy niż w se

*głośniki stereo

*większa karta w zestawie <128mb> i tańsza

*czasu rozmowy i czuwania nokia ma większe od SE k800i

*push to talk

Więc ,że nokia N73 jest lepsza to widać gołym okiem i nie wiem po co te komentarze mówiące ,że k800i.

Adax82 no nie wiem czy masz racje. Oglądałem na TVN Turbo program Gadżet a w nim był test porównawczy SE K800i i jakiejś Nokii z aparatem Carla Zeissa i po paru zdjęciach Soniacz wypadł lepiej.

Cena była bardzo wysoka u Nokii bo aż około 3tys. złotych a Soniacz coś koło 1tys. Według mnie Nokii się nie opłaca kupywać. Są za drogie. Ja bym na twoim miejscu kupił SonyEricsson k800i :slight_smile:

Pozdro

Pewnie chodziło o n93 - ona nie ma autofocusa, a n73 ma. Zdjęcia może sobie przecież każdy porównać na http://www.fotosik.pl

Oba te telefony są fajne tylko z mojego punktu widzenia to jednak wolę N73 bo ma Symbiana (dla mnie to jest potęga możliwości w telefonie)

też miałem kupić SE 800 lub motorole V3x a to tylko dlatego że wszyscy piszą i mowią że tel na symbianie chodzą jak xp na celeronie 400Mhz ale w końcu kupiłem N70 musik pack i miłe zaskoczenie nie jest znowu taki wolny, działa przyzwoicie , nie zawiesza się , ciężki i solidny (to lubie bo czuje że go mam w kieszeni) dzwięk mp3 czy radia bez zastrzeżeń , aparat może być w koncu to tel. a nie aparat foto. w komplecie słuchawki (które niestety w uszy niezbyt pasują a kabel w nich to tak jaby to była lina stalowa za to duży minus dla tel.)karta pamięci 512Mb, 2 obudowy czarna i srebna , kabel USB , płyta z oprogramowaniem no i ładowarka (wiadomo) no i ten symbian można “pchać” (czyt.wgrywać) w telefon co się tylko podoba i da.poprostu działa jak komputer , nawet jak się coś spartoli to można przywrócić z kopi zapasowej , stwierdzam że za 800zł z 23 miesieczną gwarancją opłacało się.A no i jeszcze brak blokady sim na sieci (bez simloka).

Bananikus jak dobrze sformatowac baterie zeby tak dlugo trzymała

nokia ma o wiele lepsze wyposażenie niż k800i. W k800i dobry jest tylko aparat, a po za tym nie ma w nim nic wspanialego. Nokia nie ustępuje mu w niczym po za aparatem a przy okazji nokia ma symbiana. W noki mozesz instalowac różne programy a k800i nie me takiej opcji. nokia N73 lepiej sie opłaca

Tak się składa że trafił mi się ostatnio k800i.

Zdjęcia robi super, ale poza tym jest przeciętny.

(sorry za odświeżanie tematu)

ale wy tu wciskacie kity :o

ta nokia nagrywa 352x288 <15 fps :shock:

]

N93 nie ma autfocusa ? co za bzdura :?

moze by najpierw poczytac a nie wprowadzac w blad ?