Kupno SE k800i

marketingowe chwyty jeśli chodzi o wielkość mpix, fakt że to ważne ale jak ktoś już zdjęcia wywołuje w formacie A3 i większe. liczy się optyka jeszcze jaka jest

k800i robi najlepsze foty z komórek. nie sugeruj się porównaniem jednego zdjęcia bo to głupota.poszukaj na necie zdjęcia i porównaj kilka. sa fora o obu fonach i tam będziesz miał zdjecia z obu robione

Złączono Posta : 08.05.2007 (Wto) 10:38

a mój pies chodzi do sklepu po zakupy

Od 2 dni mam k800i.Powiem wam że ten wyświetlacz mnie powala i ogólnie ładne wykonanie.Tylna cześć telefonu est pokryta jakimś dziwnym tworzywem.Nie brudzi się ani nie rysuje. a przednia bardzo mocnym plastikiem.zco do baterii wypowiem sie później ale myślę że pociągnie 2 tygodnie przy rozsądnym użytkowaniu.Mimo wszystko myślę że nokia n73 jest lepsza. Pomimo że nie miąłem jej w rękach.Symbian robi swoje.Ale skubana za droga jest.jak ktoś chce zobaczyć przykładowe fotki z k800i to mogę podesłać.Aha i jeszcze o głośniczkach :] Na zewnętrznych gra wydawało by sie cicho.Miałem do tej pory k510i i wydaje mi sie że co do głośności jest tak samo tyle że dzwięk jest bardzo czysty i wyraźny a no i ma taką funkcję dźwięk przestrzenny i to właśnie daje mu znaczną przewagę nad k510i. Jak jest trochę “tłoczno” (szkoła) to nic ni było słychać a w k800i bardzo ładnie dźwięk się rozchodzi i ciężej go stłumić.No a słuchawki nawet te

dołączone z zestawem grają wyśmienicie basy są odpowiednie aż uszy bolą.

================================================

Mam takie pytanie do tego aparatu wchodzi karta memory stick micro? I jakie są wasze odczucia co do wielkości czy nie “zamulaja” go chce kupić min. 1Gb

chyba sobie chłopie żartujesz. dwa tygodnie? buhahahaha chyba dwa dni przy mocnych wiatrach heh.

No może przesadziłem.Ale powiem ile mi trzyma, a wiadomo jak to nowy fon pobawić się trzeba.

mam k800i od pol roku- nudny fon, niewiele rozniacy sie od k750i, a nawet gorszy- zdjecia w ciemnych pomieszczeniach z uzyciem lampy byly lepsze na k750i

zdjecia na zewnatrz sa podobnej jakosci ,pomimo 3mp kamery w k800i

autofokus- wg. mnie chodzi badziewnie w obydwu telefonach- nie uzywam

bateria- na poczatku jakies 5-6 dni, teraz 2-3(ciagle cos zgrywam i sie doladowuje,wiec to mocno orientacyjny czas)- 2/3h sluchania mp3/radio, kilkanascie zdjec,3-5 filmikow po kilka min., kilkadziesiat min. rozmow- calkiem eksploatowany :slight_smile:

mam karte sandisc m2 1gb i roznicy zadnej nie poczulem w predkosci dzialania aparatu, transfer ~200kbs na usb1.0

clockwork , na Forum używamy polskich znaków w pisowni

Autofocus działa właśnie bezbłędnie.Może trafiłeś na jakiś wadliwy.Zdjęcia też robi wyśmienite.

Co ty pierniczysz?? jak można nie korzystać z autofosusa jak on jest “wbudowany” w tel?? i nie da się go wyłączyć??

Co prawda ja mam k750i (nie wiele się różni od k800i :mrgreen:), i tel naprawdę jest bardzo fajny, ma dużo funkcji, muzyczka na słuchawkach jet naprawdę bardzo dobra, wręcz przestrzenna 3D hehe

Zdjęcia bardzo fajne wychodzą, ale jak jesteś cierpliwy to ja bym poczekał na nowego SE z matryca ponoć 5mpx to już coś :o

otóż to :slight_smile: - już lepiej kupić k750i niż k800i :), bo różnice są niewielkie.

niewiele sie rozni ? :o

lepszy wyswietlacz, aparat, umts i videorozmowy to dla ciebie nic, tak ? :mrgreen:

taki wolny transfer ? 200kbs ? czyli 25kB/s to wychodzi 1megabajt - 40 sekund :frowning:

wyświetkacz różni się tylko tym że jest większy :-), aparat hmmmm… na 2 mpix też bardzo fajne fotki wychodzą (wiesz osoba która ma nawet lustrzankę z matrycą 10mpx, a nie umie robić zdjęć, to foty i tak będą badziewny :mrgreen: ), ja tam z neta nie korzystam w tel. (mam w komp.), a wideo rozmowy to są DROGIE! !!

wystarczy,ze ustawisz na ‘‘nieskonczonosc’’

i nie chodzi mi, ze jest zly… po prostu podobnej jakosci sa zdjecia bez niego a szybkosc jest znacznie wieksza- jakos zawsze zapominam ‘‘poczekac’’ :slight_smile:

z tego to akurat się w Polsce nakorzystasz chłopie

Powiem tak K800 się całkowicie n ie opłaca kupować, ten telefon nie ma nic ciekawego do zaoferowania, oprócz umts którego i tak nikt z was nie użyje, tak poza tym oprócz autofokusa niczym się nie różni od k750i, szkoda kasy. SE się nie rozwija, cała ta firma sony spada na psy, samsung ich nie długo wyprzedzi, jak już tego nie zrobili.

no to fakt robią coraz lepsze słuchawki. maja chyba najlepsze wyświetlacze tylko te baterie jeszcze strasznie nędzne

troszkę przesadzasz a czym od razu ma się różnić nokia n70 a n73 też wg Ciebie się niewiele różni? analogicznie porównując tak jak Ty 750 i 800i to wg ciebie nie a zobacz ile jest droższa n73 od n71

a co do kasy to jak ktoś bierze abonament plusbiznes 100 i ma zapłacić za k750i 1zł a za k800i 150zł gdzie i tak 22%vatu odpisze a reszte zamortyzuje to jest to śmieszna róznica

Grzesiek jesli mamy wchodzić na temat nokii to powiem Ci czym się różni N70 i n73. na początek zacznę od wyświetlacza, n73 ma o wiele lepszą rozdzielczość oraz jest dużo większy bo aż 2,4’’. Aparat z autofokusem 3.2mpx na korzyść n73. Obudowa jest mniejsza i bardziej stabilna, przedewszystkim zasłona aparatu nie otwiera się sama w kieszeni (wiem co mówie, miałem n70 jakiś czas). Odtwarzacz muzyczny na korzyść n73, przedewszystkim bardziej dopracowane. Bardzo pojemna bateria li-polymerowa 1100mah. A co najważniejsze to system Symbian 9,1 3 edycja. Jest o wiele bardziej stabilny, szybszy, i teraz wiele aplikacji piszę się właśnie pod tą wersje. Pewnie by się znalazły jakieś istotne zmiany ale nie chce mi się zastanawiać. Tak więc warto dopłacić te 300zł i mieć bardziej dopracowaną n73. Jeśli chodzi o różnice k750 to ceny się krztałtują około 450zł za nową w moim mieście. a k800 to około 800zł. wole jednak dwa k750 :smiley: :smiley: :smiley: a tak poważnie to k800 jest lepsza ale nie warta zeby tyle przepłacać, co najwyżej około 200zł.

owszem

Gliwice całe pomarańczowe

koszty koszty

oj tak tak

http://orange.pl/portal/map/map/promotionspdet?id=1653733