Kupno SE k800i

ale z Was znawcy tematu LOL, pier… takie głupoty ze N73 robi lepsze zdjecia niz K800 haha koń by sie uśmiał, N73 robi zdjecia znacznie gorsze, a o kolorach i nasyceniu naturalnosci juz nie wspomne

http://img143.imageshack.us/img143/5706 … gs5ir9.jpg

N73

21ah1.th.jpg

K800

211uh7.th.jpg

N73

29ki8.th.jpg

K800

299uw5.th.jpg

Więcej fotek na http://www.newmobile.nl/eur/en/news.php?news_id=caf50c

karolzet - i dalej bedziesz plot takie glupoty ze N73 robi lepsze foty ? to po pierwsze po drugie co z tego ze N73 ma troche wiekszy wyswietlacz tylko zobacz jaka jest róznica w jakosci tego wyswietlacza.

Zdjęcia są za duże.

Pozdrawiam Gutek2222

Petermac nie pisz już bo sie kompromitujesz. Nokia n73 ma najlepszy aparat w telefonie na rynku, tylko trzeba umieć z niej korzystać. Z tym k800 się schowaj bo to złom, miałem go i jest nudny jak flaki z olejem, i szybko na wartości spada. N73 bije to pseudotelefon na łeb! !!

sam sie kompromitujesz wmawiając sobie i innym na sile ze N73 ma lepszy aparat, a sam dobrze wiesz ze tak nie jest, no ale co ja bede Ciebie przekonywać, dla mnie lepiej robi K800 dla Ciebie N73 :lol:

Nudny jest K800 :slight_smile: a co ma takie N73 ze nie jest nudny, to ze mozna mu wgrać jakis dodatkowe niedopracowane duperele z sieci z bug-ami

dla ciebie lepiej wychodzą zdjęcia w k800 dla mnie w n73. Nie sprzeczajmy się jak dzieci. bo wiadomo, że każdy będzię bronił swojego. Najlepiej poczytać testy i wtedy się przekona kolega, co jest lepsze :smiley: jeśli chodzi o symbiana to tak to jest system który pozwala na zmiane praktycznie wszystkiego, a nie jak w zwykłycch komórkach (k800) trzeba się nastawić na to co producent powgrywał, bo nic więcej nie zrobimy. Ja wolę telefony funkcjonalne, wgrywam programy pdf, bo często używam, aplikacja exela, worda, bo to są dla mnie codzinne bardzo ważne tematy (taka praca). Jeśli chodzi o gry to nie gram, bo to dla dzieci dobre. Np aplikacja camera, za pomocą której zrobie zdjęcia z większym zoomem oraz lampa jest bardziej efektywna. Wygląd całkowity telefonu, menu zmieniłem na taki jaki mi sie podoba, a nie jakieś tematy, które robią tylko zmiane barw itp :smiley: Aparat jest wyśmienity, jak dla mnie to cudo, jak na telefon. A fotki takie jak ty nam tu próbowałeś pokazać to nie dla mnie, bo plenerowe zdjęcia to ja robie oesem 400D a nie telefonem. heh :smiley: :smiley: :smiley: Aparat w telefonie ma mi służyć przede wszystkim to zrobienia szybko zdjęcia, np dokumentów, zwłaszcza w trybie makro, który wypada bardzo dobrze. Muzyka w telefonie jest nie porównywalnie lepsza, zważywszy na głośniczki stereo, które dają o wiele lepsze rezultaty, zwłaszcza kiedy muszę zaprezentować na zebraniu jakąs prezentacje czy inne tematy, to dyktafon włączam i wszyscy spokojnie wszystko słyszą. Tak więc jeśli chodzi o k800 to jest dobry telefon ale dla młodzieży, która lubi takie pierdoły jak aparacik w telefonie i za grosz nie umie się posłużyć systemem symbian, bo np nie chce się pomysleć albo zainstalować czegoś. ja potrzebuje telefon do pracy, a ten mi wystarcza w zupełności, bo do zdjęć profesjonalnych mam zupełnie co innego, i żadna optyka zastosowana w telefonikach nie może się równać nawet do cyfrówki za 300zł. Pozdrawiam :smiley:

effe - test zdjęc zamiescilem wyżej :slight_smile: i widać jak na dłoni który aparat lepiej wypada, i warto tez powiedziec to ze K800i w ciągu 1sek robi kilka fotek funkcja BestPic i mozna sobie potem wybrać najlepsze ujęcie, N73 na symbianie nie sądze ze by sie wyrobił w takim czasie, ale juz pomijając aparat bo ile mozna tylko o nim, zgodze sie ze Symbian daje wieksze mozliwosci i rozbudowy dopasowania niektorych rzeczy do wlasnych potrzeb, tylko akurat mi styka wszystko co producent zamiescił w K800i, w gry równiez nie gram na telefonie, tylko po powrocie do domu odpalam X360 :wink: Pozdro

PeterMac, miałem jakiś czas K800 fakt nie długo bo 3 miesiące, zdjęcia robił rzeczywiście ładne, ale te zdjęcia które umieściłeś niby zrobione N73 to chyba kpina. Mi jeszcze nigdy tak kiepskie nie wychodziły. No cóż może coś z oprogramowaniem miałeś. Ale fakt dajmy sobie na luz z aparatem, bo to jest funkcja dodtakowa, jedna z wielu i tak naprawde korzystam z niej sporadycznie, jak wcześniej pisałem to zrobienia szybko zdjęcia w różnych warunkach. A ten mnie jeszcze nigdy nie zawiódł :smiley: K800 jest dla klientów mniej wymagających, ale napewno jest to interesujący produkt.

jeżeli jeszcze raz poprawisz posta i wstawisz takie duże zdjęcia inaczej porozmawiamy

PeterMac wiadomo, że skoro ty jesteś zwolennikiem k800 to wstawisz takie zdjęcia żeby N73 wypadła gorzej. Jak wrócę ze szkoły to może wrzucę takie na których gorsze są zdjęcia z k800i.

http://www.newmobile.nl/eur/en/news.php?news_id=caf50c

Ile jeszcze będziecie się licytować który jest lepszy itp, jejku jak dzieci jak dzieci. Zajmijcie się jakimiś twórczymi tematami. Ja juz wyraziłem swoją opinie i k800 jest telefonem młodzieżowym, mało możliwości, sms, camera, muzyka. wszystko!

Zmniejszyłem na szerokość 800px i nic sie nie rozjeżdzało forum, jesli było nadal zbyt duże to sorki

lepie troche dołożyc i wziąść już k900i, moim zdaniem jest lepsza, a nie wiele więcej kosztuje.

Hmm…myślę i nie mogę wymyślić co to za model Sony Ericsson K900i. Może mi go bardziej przedstawisz>?>

raczej nie przedstawi bo ma bana :> ale mu pewnie chodzilo o W900i chyba

napewno chodziło o w900, ale bardziej chyba sie opłaca kupić w 950, czy się myle??

a ja mam k800i i powiem tak !!

Zdecydowanie lepsze foty robi k800i, N73 za to kreci lepsze filmy.

Na nie jednym forum o tym piszom :wink:

a nie piszĄ?

Powiem tak:

Nokia N73 robi lepsze zdjęcia- zasługa optyki Carla Zeissa. Ale rożnica w zdjęciach jest niewielka. Kolejnym plusem dla N73 jest większy wyświetlacz. Kolejna sprawa to SYMBIAN, dla niewtajemniczonych jest to system operacyjny w komórce, daje potężne możliwości.

Teraz sprawa głośników, w standardowych wersjach oba telefony k800i i n73 nie roznia sie praktycznie niczym, ale za to N73 w wersji MUSIC EDITION ma lepszy głośnik i bardziej rozbudowany odtwarzacz mutlimediów.

Reasumując- Wybrałbym Nokie N73, dużo większe możliwości etc…, jednakże są 2 minusy- Cena, droższy od K800i no i jest większy. Pozatym nie można mu nic zarzucić. Nokia n73 jest dużo lepszym wyborem. Jeśli się myle poprawcie mnie! :wink: Pozdrawiam i mam nadzieje, że rozwiałem wszelkie wątpliwości

EDIT:

Jeśli nie ma się za dużo kasy, można kupić za spokojnie 450zł zestawik SE K750i, też bardzo dobry telefon i wszystkomający ! :slight_smile: Miałem go i byłem zadowolony ze wszystkiego (muzyka, zdjęcia przede wszystkim, filmy itd), bawiłem sie softem, wgrywałem nowe sterowniki aparatu, dzwieku, zmienilem go na w800i. Moge go śmiało polecić.

A taki mały offtop- Pare dni temu sprzedałem Motorole E398, i powiem wam, ze nie ma telefonu, który przebije tą motke pod względem dźwięku. Jest troche głośniejszy od SE w wersji walkman, nie wspomne o marnych nokiach :stuck_out_tongue: Świetny i PRAWDZIWY bass nie taki jak ten pseudo dudnienie w sony ericsson (mowa o Super Bass mode ) heh, kto trzymal w reku ta motke i sluchal na niej muzyki dobrze wie o czym mowie. Oczywiscie dzwiek duzo lepszy po wgraniu nowego SOFTWARE od Motki Rokr E1.

Ma taki sam głośnik jak bez ME, bo to dwa te same telefony, tylko z innym softem.

pffff… to weź sobie kup 6233, a potem pisz :stuck_out_tongue: