Kwalifikacja wojskowa

Umiesz czytać?

W stosunku do osób wezwanych, które nie stawią się do kwalifikacji wojskowej bez uzasadnionej przyczyny będzie zarządzane przymusowe doprowadzenie przez Policję, a także może być nakładana kara grzywny lub kara ograniczenia wolności.

W rosji to się akurat na golasa staje w kolejce przed pokojem, wchodzisz i skanują Saszę. Także ciesz się że to demokratyczna Polska, a nie sajuz przeszyły i obecny. Tym bardziej, że teraz mobilizują rybiatę by wysyłać ich do tzw. denazyfikacji, zaś powrót zapewniony z kategorią gruz200. ;D

Każdy miał lekkiego pietra przed komisją, nawet jak się nie przyznawał. W dodatku za naszych czasów powszechne było dodatkowe straszenie młodych :smiley: Zagryziesz zęby i dasz radę :wink:

Na tym forum rzadko wątki się zamyka - trzeba prosić moderatora jak odsubskrybował.

Jak widać tradycja ta jest kontynuowana. Najwyżej zmarnuję kilka tygodni mojego życia na ciąganie się po posterunkach, sądach.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Hahaha. Świetnym jesteś trollem. Życzę ci żebyś zniknął z tego forum raz na zawsze. Twoje komentarze wpływają na wszystkich. Skończ maciusiu się popisywać. Pluje na ciebie i otwarcie to mówię

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Panikujesz. Wyjdź na spacer, przewietrz się. Komisja to tylko jedno z wielu stresujących sytuacji, jakie cię w życiu czekają.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Jak złapiesz chorobę weneryczną, to często lekarz będzie ci siurka oglądał :smiley:

Ale nie panikuj. Tego badania najprawdopodobniej się nie robi na komisji.

Jeśli sytuacja będzie zagrożeniem dla mojego zdrowia lub życia wtedy zdecyduję się na to badanie. W przypadku gdy na komisji wojskowej chodzi tylko o zaspokojenie pedofila to u mnie badanie ne wchodzi w grę :slight_smile:

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Między innymi

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

W twoich kręgach napewno.
Kończ już waść, wstydu sobie oszczędź.

Już ci zbanowali komentarze XDDDD

Ten wpis został oflagowany przez społeczność i został tymczasowo ukryty.

Mam w rodzinie wojskowych, wszyscy twierdzili że tak jest na komisjach bo też się wstydziłem, a więc i dowiadywałem „jak jest naprawdę”. Liczyłem na to, że załatwią mi tak abym nie musiał się stawiać na żadnej komisji, cyk D, najlepiej E i po kłopocie, ale ‘z rodziną najwyraźniej dobrze wychodzi się tylko na zdjęciach’…