Kwalifikacja wojskowa

Jeśli rzeczywiście taka jest prawda to ok. Tylko szkoda, że nikt mnie o tym nie poinformował… Do tej pory żyłem (a w zasadzie to żyję dalej bo trudno mi w to uwierzyć), że takowego przymusu nigdy nie było.

Ja byłem na końcu kolejki, więc prawie mnie nie badali :slight_smile:

Jesteś bezwstydny, więc tego nie pojmiesz.

w wielu krajach np. Skandynawskich są nawet kible takie, że niema między ludźmi przegrody.

Świnie w chlewie też nie mają i im nie przeszkadza.

Teraz konkrety.
Słyszał Lama o

Ustawa z dnia 11 marca 2022 r. o obronie Ojczyzny

https://isap.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU20220000655

Na skróty co chcesz ukryć

Screenshot 2022-05-13 at 19-59-29 Pobór do wojska - co bada komisja wojskowa

Na komisji na której byłem, wszyscy z grupy byli „proszeni” za parawan.

Nie chcę nic mówić, ale chyba bym się zes**ał. Jak tak u ciebie było. Jak ty sobie poradziłeś?

Berion był na komisji 20 lat temu. Co ciebie obchodzi jak sobie poradził? Jak jest dzisiaj - dostałeś odpowiedz powyżej. Jakbyś nadal się obawiał. Gwarantuję, że za parawanem nie ma ks. Teofila

Wręcz przeciwnie. Kultura wymaga aby po ulicy chodzić ubranym, na basenie w stroju do pływania a w saunie i pod prysznicem nago. Wstyd o tym nie wiedzieć. Wstydzić się można hamstwa, braku kultury czy epatowania niepotrzebnym wyuzdaniem seksualnym, ale nie zwykłym ciałem.

I jedzą z osobnego koryta, rozumiem, że jadasz z rodziną z jednej michy.

Absolutnie nie ma akceptacji na forum na takie wpisy i wycieczki osobiste, jak tu się pojawiły. Wyraźnie to jest napisane w zasadach zachowania na forum.
Niektórzy dostali dwa tygodnie odpoczynku od pisania na forum. Jak ktoś uważa, że to za długo, to proszę pisać do mnie na PW (z uzasadnieniem).