Lampa owadobójcza na komary

Mam zamiar kupić do pokoju lampę owadobujczą.

Waham się nad kupnem tego:http://www.allegro.pl/item692937252_emos_skuteczna_lampa_owadobojcza_na_owady_komary.html#gallery

,lub tego:http://www.allegro.pl/item691572652_lampa_owadobojcza_3000_volt_zabija_komary_meszki.html#gallery

Może ktoś mi doradzi którą wybrać?

A może w ogóle inną.

Kwota to do 50 zł

A może ma ktoś pomysł jak się pozbyć komarów z pokoju?

Ja na oknie posiadam taką moskitierę :smiley:

http://www.sklep-ogrodniczy.com/index.p … 0-x-150-cm

Oczywiście link wyżej, to tylko przykład jak ta siatka wygląda.

ja mam te 1 i na ćmy i komary jest dobra ale na nic innego czyli muchy xD polecam :wink:

Siateczka na okno i mamy spokój.

chrucik,a na ile trzeba ją włączać?

jeśli ma działać w pomieszczeniu to nie lepiej kupić jakiś środek chemiczny typu raid wtykany do kontaktu ?

Wystarczy moskitiera kupiona w Supermarkecie.Koszt to max.10zł chociaż takie małe muszki wpadają do pokoju.

Być może, ale takowa lampa nie działa na muszki :wink:

Poza tym taka siatka, więcej owadów “zatrzymuje”.

ale można zapomnieć o wyglądaniu przez okno :stuck_out_tongue:

Moim zdaniem to najlepsze rozwiązanie. I to działa nie tylko w obrębie jednego pokoju ale całego domu (u mnie ok 65m2). W dodatku bardzo skuteczne

Ciekawe… :^o

Te lampy są niezłe. Raz stoję sobie w sklepie-patrze jaka fajna lampa-a tu mucha leci do lampy i jak wleciała to normalnie ją na żywca spaliło- przez 2 sek. chodziły po niej takie prądy a później nic z niej nie pozostało.

paracik nie kłamię. Z resztą nie będę ci sie tłumaczył

Kupiłem lampę emos.

Włączyłem ją na noc.Przez cały dzień okno i drzwi były zamknięte.

I wstaję rano,patrzę,a tam jeden komar się usmażył (pewnie po prostu tylko jeden pasożyt był w pokoju,bo nic nie bzykało.)

Polecam jej kupno

A co do raida to się w tamtym roku na nim zawiodłem.

Nic nie daje.Komary na to nie zwracają uwagi

A mnie dziś w nocy komary omal żywcem nie zjadły . Chowałem się pod kołdrą , ale i tam , te podstępne , żądne krwi bestie mnie znalazły . Muszę zainwestować w coś , bo kiedyś wyssą ze mnie wszystko . A okna nie sposób w te upały trzymać zamkniętego . Na klimatyzację mnie nie stać ( a to byłoby najlepsze rozwiązanie ) . Taka lampa owadobójcza wydaje się dobrym rozwiązaniem . Owady pchają się na oślep do tv , monitora( zwłaszcza ćmy) . A nocą żrą mnie (komary) :stuck_out_tongue:

A o dziwo takie lampy nie mają dobrej opinii na ceneo . Przecież owady lecą do światła. Wydaje się , że jak zaświecić taką morderczą lampę koło tv , monitora , to spora cześć krwiopijców powinna się usmażyć . A może faktycznie jakaś mikstura w kontakcie lepsza ?

Weź lampę.Mi pomogła.

raid jest do kitu.

W pokoju mam moskitierę ,ale z korytarza przyłażą.

A czy można tą lampę emos mieć włączoną codziennie przez noc?

Jaka jest żywotność świetlówki?

Co Wy piszecie , że raid jest do kitu?

U mnie działa elegancko jak włączę na noc to nic mnie nie gryzie, a rano mam cmentarz na biurku :slight_smile:

A jakiego raida masz?

Ja ostatnio kupiłem sobie taką lampeczkę z nadzieją, że coś pomaga ale coś komary bardziej ciągnie jednak do mojej skóry a nie do tej lampy. Nie kupuj tego szkoda kasy. Co do Raid to potwierdzam, najskuteczniejszy na komary :slight_smile:

Też miałem okazję widzieć taką lampę ale one są konkretne a to co ja kupiłem i zapewne ta z allegro to one mierne są i tylko 5 euro poszło w błoto :expressionless:

Pozdrawiam!

szkoda kasy. Jakbyś kupił za 50 euro to może by działała.