Laptop do 5k do grania

A mają jakąkolwiek kartę hd4870x2? Bo firma w sumie nie jest ważna, więc weź najtańszą jaką mają.

A mają jakieś inne z serii F1?

Co zaproponowali w zamian?

Adalbert , Zaproponowali mi jakiegoś Segeate tylko nie pamiętam jaki model a karta graficzna to taka http://www.allegro.pl/item439079893_980 … 0_gra.html

Zgodzić się?

Heh… Ta karta graficzna nie jest nawet w polowie mocna tak, jak ten HD4870 X2. Ja bym chyba wolal poczekac.

dezett , mówisz poczekać, w sumie to już bym chciał mieć ten sprzęcik w domu.

W takim wypadku czekam.

Pozdro

Na tego F1 też przy okazji poczekaj, komputera nie kupujesz przecież na miesiąc tylko przynajmniej na rok, dwa :stuck_out_tongue:

Ja zanim zamowilem, ale mialem juz kase minelo ok. 1 tyg. Czesci i skladanie zajelo nastepne 2 tyg.

Tak to jest jak chce sie miec mocny sprzet.

Jak strasznie chcesz mieć już teraz ten komputer, to mógłbyś wziąć tańszą, ale mniej wydajną kartę (co nie znaczy, że sobie z grami nie radzi): hd4870. A ten model Seagate jaki dokładnie?

No i ile chcieliby za taki zestaw u Ciebie? Bo nie dość, że musisz czekać, to może jeszcze niepotrzebnie przepłacisz. Masz może ich cennik?

Adalbert , i mam wcześniej kompa Hura Hura Hura! !!

Luz, przejeżdżam przez Zambrów jak do Warszawy jadę więc nic straconego. :stuck_out_tongue:

A zestawik piękny wyszedł, tylko jeszcze obudowy i dokładnego modelu RAM nie podałeś. :slight_smile:

Pozdrawiam i życzę miłego użytkowania.

Za jakiś czas daj znać tutaj jak się sprawuje no i jak z oc na takim zestawie.

Adalbert , sprzęt jest super. Smiga jak rakieta. Wszystkie gierki na max detalach! !!

Niestety nie bedę go kręcił, bo się na tym nie znam pozdro i jeszcze raz dzięki za porady! !!