Laptop do gier?

Znalazłem już parę laptopów ale który wybrać , podzespoły wszystkie maja prawie identyczne ! i który ma najbardziej wydajne chłodzenie ?

Podzespoły :
-karta graficzna : Nvidia GeForce GTX 1060 / 6 GB
-zintegrowana karta graficzna : Intel UHD Graphics 630
-procesor : Intel Core i7-8750H / 6 rdzeni
-pamieć RAM : 16 GB
-system : Windows 10 Home

laptopy :
MSI GP63 Leopard 8RE / dysk HHD 1000 GB , 15,6 cala lub 17,3 cala
MSI GP73 Leopard 8RE / dysk HHD 1000 GB , 17,3 cala
MSI GE73 Raider 8RE / dysk HHD 1000 GB , 17,3 cala
Acer Predator Helios 300 / dysk SSD 480 GB , 17,3 cala

Z reguły 17 calowe modele mają zazwyczaj lepszą kulturę pracy, choć nie zawsze.
Z tych modeli to MSI GP72 i GE72. Helios niestety do najchłodniejszych nie należy.

Podaj budżet jaki posiadasz? Jeżeli chodzi o modele z lepszą kulturą pracy



Polecam MSI ja mam 2 modele i są super.
Tylko jedna uwaga: Procesory i7 8xxx ją takie podłe zie się grzeją jak głupie i to w każdym laptopie. Po godzinie grania przejdziesz na trym "oszczędnośc energii " bo bedzie szumiał i nic na to nie poradzisz.
A jaki - taki na który cię stać:thinking::thinking:

Z dobrym chłodzeniem wydajny i cichy jest Helios 500 wyposażony w 6 rdzeniowy procesor i7-8750H i kartę graficzną GTX 1070.


Alternatywnie w droższej wersji z dwoma dyskami SSD 256GB + 2000GB HDD.

Laptop ma w wyposażeniu 16GB RAM i SSD 256GB z postawionym Windowsem. Matryca w laptopie to IPS FULLHD z dobrymi kolorami i kątami widzenia, oraz odświeżaniem 144Hz + G-Sync. Laptop jest kierowany do zapalonych graczy, ale jest to DTR (zamiennik komputera stacjonarnego), który również nadaje się zarówno do cedziennych jak i profesjonalnych zastosowań. Z czystym sumieniem polecam z uwagi na to, że cena spadła o 2000zł.

1 polubienie

Zgadzam się, seria Acer Helios(Predator) to chyba absolutny killer wśród laptopów gamingowych. Ciekawsza opcją byłby tylko Dell G7, który jest niedostępny w Polsce. Dużo dobrych opinii (tego nie sprawdziłem jeszcze osobiście) słyszę też o nowej serii Lenovo(Y730/Y740 - różnica karty graficznej) , ale to temat do zgłębienia recenzjami przed zakupem:


Recenzja Black’a: https://www.youtube.com/watch?v=TCAjuDA4yzo

cena nie więcej niż 6000 zł !

Modele które Ci podałem nie kosztują więcej niż 6k.