Komputer za 2000 zł

Hejka, chciałbym kupić komputer do gier za 2000zl. Co możecie mi polecić?

Podobnych tematów na Forum jest sporo, trzeba tylko trochę poszukać…

Z systemem czy bez?
Do rozbudowy czy nie (więcej nie zamierzasz wydać przez najbliższe X lat)?
Masz jakieś części?
Co chciałbyś by udźwignął?
Jakieś osobiste upodobania?

1 polubienie

Czy mógłbyś mi złożyć komputer do gier za 2000 zł

Mogę jak odpowiedź na pytania bo nie wiem co w nim ma być.

Ma być on dobry do gier jaką podasz propozycje części bo sam dokładanie nie wiem. Podaj mi te części które będą bardzo dobre do gier.

A czemu akurat procesor od ryzena a nie od intela? wolałbym żeby obudowa była z oknem

bo i3-8100 to złom :wink: 4 rdzenie 4 watki, tu masz 4/8 (szkoda trochę 6/12 ale i tak OK).

…dopłać. Albo dostaniesz zajefajna budę z ledami i oknami w takiej cenie ze złomem w środku, albo złomaistą obudowę, ale z porządnymi podzespołami :wink: Twój wybór, Pancia zrobił co mógł i masz porządny set.

Mi nie chodzi o i3 tylko i5 albo i7 a po za tym to znajomy złoży mi dobrego i z oknem obudowa. Ale piszę bo chce się doradzić co i jak bo jakieś 30 minut temu się pytałem czy złoży i powiedział że może złożyć ale jeszcze chce trochę innych propozycji bo ja chcę żeby był dobry sprzęt ale też i ładnie wyglądał.

Zmień znajomego.

Za 2000 zł, z i5 lub ba i7 dostaniesz 5lub 10 letni używany złom z Allegro. To samo z karta graficzną, zajechaną z koparki bitcoinów masz jak w banku. Na czymś na “ładną” obudowę trzeba oszczędzić…

Dowody? cena owej i7 w sklepie to około 1000 złotych, i5 startują od 650.

Twój wybór, nasza opinię masz :wink: Za błędne decyzje Ty odpowiesz :wink: