Lek na zapamietywanie

Cześć mam pytanie czy znacie jakieś środki na szybkie zapamiętywanie, tak abym przed sprawdzianem spożył to, nauczył się i napisał na 5 . Moga to być syropy tabletki czy coś innego ale by działało.

stryju51 ,

Przenoszę temat do działu - Na luzie…

OTy Kosz

HAHAHA dobre…

Polecam Ci taki sposób: nauczyć się 2-3dni przed tym czego masz się nauczyć na “5” a dzień przed sprawdzianem jeszcze raz się tego naucz.

A jak chcesz szybko zapamiętywać, to tak jak sport, czym więcej będziesz trenował tym będziesz lepszy :slight_smile:

“tak abym przed sprawdzianem spożył to, nauczył się i napisał na 5”

LOL! Każdy by tak chciał. Trochę pomaga lecytyna + witaminy z grupy B + magnez (+ ewentualnie witamina C i kofeina), ale na cuda nie licz, i trzeba pobrać parę dni, zanim naprawdę zacznie działać. Powodzenia na tym sprawdzianie :slight_smile: .

Parę dni to za mało- z miesiąc spokojnie, żeby zauważyć jakieś efekty- tak kumpele mówiły.

Ja kiedyś dostałem od neurologa takie lekarstwo,było własnie na pamięc ale był efekt uboczny taki że sie od tego można uzależnić.Tylko na recepte i dwa pudelka na miesiąc miałem-nie duże.Lek sie nazywał Depakina Chromo-Chyba nawet troche mi tego zostało.Uzywałem tego pare tygodni.Tylko po zażyciu jest dziwne odczucie krążenia krwi w organizmie.Teraz na to nie zwracasz uwagi ale jak weżmiesz lek to zobaczysz. :smiley:

Depakine-Chromo to lek na padaczkę, a nie na szybkie zapamiętywanie i jest to lek na receptę - wątpię, żeby stryju51 dostał to od ręki ;p

Jedynym lekiem na szybkie zapamiętanie, jest… po prostu dłuższa nauka. Możesz jedynie wesprzeć się kilkoma suplementami (magnez + B6), ale piątki nie dostaniesz od wzięcia tabletki.

Polecam stronę http://szybkanauka.net/ - tam mozesz znaleźć naprawdę wiele ciekawych porad i sposobów na naukę.

Kup ziemniaki, ogóra, śmietane i zmiksuj wszystko. Możesz dorzucić wszystko co zostało z wczorajszego obiadu, oraz wszystkie zepsute produkty z lodówki. Będziesz miał taką sodomę w żołądku, że będziesz miał dużo wolnego czasu, aby pouczyć się na sprawdzian w bardzo ustronnym miejscu. :smiley:

Nie no temat po prostu boski. :lol: Naprawdę na poziomie. :smiley:

stasiek1240 , widać że w szkole kujon byłeś i rzadko lekcje opuszczałeś .

Wystarczy 1 surowy ziemniak i masz tydzień z głosy .

Najlepiej uczyć się 3 dni przez tym sprawdzianem i nawet mało ale ważne aby sobie to wszystko powtórzyć .

A “sesja” w radiu eska reklamuja

Piracetam

ja ze swojej strony polecam Vita Buerlecithin stosuje ją już od dłuższego czasu i nie mam żadnych problemów z zapamiętywaniem… butelka 1-litrowa kosztuje w aptece ok 40 zł ale i tak warto… jeśli nie chcesz lecytyny w płynie to polecam jakieś tabletki lub pigułki które maja w składzie lecytynę…

Amfetamina.

BTW, czemu wywaliło mi ten wątek jako jeden z ostatnio pisanych na forum?

Lewatywę sobie zrób.

Może spamer zareklamował tabletki z “allegro lokalnie” a mod wywalił a niestety wątek ożył na liście ostatnio “aktywnych”.

Taki bug w porównaniu do phpBB / IP.Board (tam wątek niby spada na pozycję sprzed “12 lat”).

Otto Ranke, kierownik Instytutu Fizjologii Wojskowej Militärärztliche Akademie w Berlinie przebadał w 1938 roku wpływ metamfetaminy na grupie 150 studentów MA. Przez wiele godzin rozwiązywali oni zadania matematyczne i łamigłówki.

Wnioski były następujące. Osoby, którym podano pervitin były pobudzone, nie odczuwały zmęczenia i miały znakomite samopoczucie i wrażenie koncentracji.

Jednak wyniki na kwestionariuszach nie wykazały pozytywnego wpływu na zdolność rozwiązywania zadań, Niewielki pozytywny przy najprostszych i negatywny przy bardziej złożonych.

(Za Norman Ohler “Trzecia Rzesza na Haju”)

Meta?
Wiesz jaka jest różnica?
Nauka na amfetaminie jest bardzo skuteczna, tyle że podczas “oddawania wiedzy” trzeba też być pod wpływem i skupić się na zadaniu.

A żryj co chcesz…

Nie żrę, nie jestem świnią.
Wspomagaczy też nie potrzebuję.

Czy każdy widzi tu popierdaczone daty czy tylko ja?

Faktycznie ten temat ma jakieś zdolności nadprzyrodzone :smiley: Najpierw pojawił ci się w aktualnych, a teraz cofnął wszystkim daty o 11 miesięcy :smiley:

Potrzebny tutaj egzorcysta @radek68. Może on to wytłumaczy.

3 polubienia