Lekarstwo na uzależnienie od kompa

Może to i lepiej niż chodzić po dworze, jarać trawkę, pić i palić.

Wiadomo lepiej znaleźć sobie mądre zajęcie. Poszukaj czegoś co lubisz , wyjdź z kolegami. Porozmawiajcie o tym zastanówcie się co możecie robić.

Czemu moja dziewczyna, którą sobie znajdę ma nie być komputeromaniaczką? Poprzednia była komputeromaniaczką i nawet fajnie sie o kompach z nią gadało.

ale o to chodzi, że masz wyjść z nałogu a nie posługiwać się nim…

Co konkretnie masz na myśli?

Jeśli chcesz wyjść z nałogu to nie możesz szukać dziewczyn/zainteresowań które do niego nawracają…

Już chyba zrozumiałem…Chodzi ci o to, że jak będę miał dziewczynę, która interesuje się kompami to ona znowu sprawi że będę siedział tyle przy kompie?

dokładnie :stuck_out_tongue:

ale przynajmniej nie będzie sam siedział… :stuck_out_tongue:

Nie no, wszystko zależy także od charakteru, do psychologa czy psychiatry bym nie poszedł nigdy.

Mimo iż takie Ogame czy Tibia, grałem w Ogame się wciągnołem i było źle, trudno zakończyć bo dobre miejsce.

Ale powiedziałem adminowi sieci, ażeby mi zablokował ogame.pl na 2tygodnie(tydzień kasacja konta) i konto poszło.

Teraz już jakoś jestem uczulony, jak widzę, że za dużo robię dla czegoś na komputerze to olewam to, kasuję konto albo sprzedaje czy daję mało znanemu koledze :smiley:

Znaleźć sobie to co chce się robić, jak mówiłeś że grałeś w klubie to warto by było wrócić.

Musiałbym się zapytać lekarza o zgodę…Z poprzednią dziewczyną (Kasią) łączyła mnie miłość do kompów…

A ja mam lepszy pomysł . Kup se laptopa i nie będziesz uzależniony od komputera tylko od laptopa .

U mnie to sprawa prosta :Ruszę już jakiś kabelek i już są problemy

Laptopa to ja mam, a laptop to komputer :slight_smile:

Książki…

Ja mam świetny pomysł: powiedz twojej mamusi aby Ci odłączyła internet, komputer bez internetu dziś jest praktycznie bez użyteczny.

Nie bój się, też tak miałem, samo Ci przejdzie lub nie :slight_smile:

Problem w tym, że nie mieszkam już z rodzicami, a z moim bratem, który wraca do domu ok. 21…Ja mam przecież ponad 20 lat

No to stary, wyjdź z domu, idź na imprezy , poznaj ludzi.

Masz 20lat i jesteś uzależniony od komputera, w dodatku mieszkasz w dużym mieście. Ja na twoim miejscu nie tracił bym się ani chwili przed komputerem, na pewno bym się nie nudził.

Alden rusz swoje zacne 4 litery na imprezę jakaś : ) toć w BDg można się zabawić dobrze :smiley: tym bardziej lato gorące kobiety w klubach na plażach:D no chyba, że ktoś woli kobiety w formie jpeg’ów :?

Ludzi nie macie co robić tylko po mieście się włóczyć ? Znajdź se hobby . Np. zdalne sterowanie samolotów albo kup se wiatrówkę.

Moje hobby to kompy, historia, język polski i czasem książki. Myślicie, że warto rozwijać bardziej te zainteresowania kosztem kompa?