LG e900 wasze opinie

Witam

Rozglądam się za nowym telefonem wpadł mi w oko lg e900. Będzie dobry ?

Do czego zamierzam używać telefon:

  • przeglądanie internetu

  • Czytanie pdf

  • Słuchanie muzyki (Min. 16 gb pamięci)

  • Granie czasami

  • Częste udostępnianie internetu z telefonu

Teraz kilka pytań

  • Czy nadal nie można ustawić w WP7 swojego dzwonka?

  • Nie ma nadal opcji kopiuj/ wklej ?

  • Jest dostępna wielozadaniowość?

Pozdrawiam

  1. nadal nic z tego, ale gdzieś był poradnik jak to obejść :slight_smile:

  2. Nie ma’

  3. Jest wielozadaniowość.

Pamięć 16GB jest ale nie jest dostępna w całości dla użytkownika.

Nie wiem dokładnie czy jest tutaj obecne udostępnianie internetu (po Wi-Fi jak mniemam) ale wątpię.

Mam ten telefon od 5 miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolony:

Co do pytań:

  1. Nie można.

  2. Jest opcja kopiuj/wklej!

  3. Jest wielozadaniowość!

Udostępnianie internetu też się znalazło po aktualizacji od LG.

Do zadań które wymieniłeś ten telefon nadaje się świetnie. Polecam.

No to chyba będzie swift 7 :wink: Android doprowadza mnie do nerwów. Ile tobie się czasu włącza telefon ?

Po wyłączeniu telefonu i włączeniu, to mija jakaś minuta maksymalnie. Generalnie bardzo szybko się włącza (np. w porównaniu do iphona, którego miałem wcześniej).

na jakiej konfiguracji masz androida? android na dual-core to zupełnie co innego niż na single-core

Taki telefon jest włączony cały czas z reguły. Ja restartuję raz na 2 tygodnie jak nie zapomnę…

3 letni iPhone ok 30-40s, Android na Samsungu też tyle, ale potem zanim załaduje wszystko jeszcze to mija z minuta.

Zdaje się że pierwsze WP7 tego nie miały, ale 7.5 mają.

To nie jest istotne - doprowadza do nerwów niestabilnością i przymulaniem np. po odłączeniu jako pendrive (długo skanuje kartę SD).

Przemyśl jeszcze wybór Mozarta, Trophy i Lumi 710. Wszystkie mieszczą się w tym samym pułapie cenowym.

Lumia to telefon drugiej generacji, HTC mają za to lepsze wyświetlacze i dotykowe klawisze funkcyjne oraz więcej custom romów.

Androida nawet z dual core nie wezmę. Windows phone ma wbudowany equailzer?

Nie, ale ja w htc mam do tego osobny program.

LG można bez żadnego problemu legalnie odblokować. Poza tym jakość wykonania, powala na kolana ! Mam go od stycznia ubiegłego roku i nie mogę mu nic zarzucić. Ze swojej strony polecam.

Co daje takie odblokowanie?

:o Wpisz prosze w Google : co daje odblokowanie windows phone… Bez przesady,proszę

http://forum.owindowsphone.pl/threads/1 … 13e438e357

Coraz bardziej mi się podoba ten LG e900. Mogę jeszcze brać HTC Desire Z, SGS I, ale mają androida :? Zastanowię się jeszcze :wink:

SGS I bym nie brał z prostego względu temu modelowi pomału kończy się wsparcie ( http://forum.android.com.pl/f31/czy-jes … ae-155576/ ) po wyjściu Galaxy 3 napewno już samsung oleje użytkowników SGS I. Aktualizacje to niestety zmora Androida

nie zgadzam sie dokońca, jak zainstalujesz sobie mnóstwo aplikacji to masz mnóstwo aktualizacji jak nie to nie.

Tak wam wszystkim zależy na tych aktualizacjach w Androidzie? Mialem SGS i leciałem większość czasu na CM7, ale do Stockowego 2.3 nie miałem żadnych zastrzeżeń, a teraz jeszcze value pack wyszedł. Według mnie te aktualizacje są po to, żeby ściągać pieniądze za nowe telefony, dlatego warto nauczyć się instalować Custom Romy, które w 90% są lepsze od oficjalnych aktualizacji.

SGS jest bardzo dobrym telefonem, wyśw. AMOLED, super chip dźwiękowy, pojemna bateria, Gorilla Glass.

Brakuje mu tylko lampy błyskowej.

Koczorinax…Ty piszesz poważnie czy żartujesz? :slight_smile:

Piszę jak najbardziej poważnie, byłem posiadaczem SGS przez około miesiąc i nie miałem żadnych zastrzeżeń.